Martıya Nasıl Binilir Izmir?

Izmir martıya nasıl binilir? Harita üzerinden siz en yakın Martı ‘yı bularak başlayı tıklatın. Scooter üzerinde bulunan barkodu akıllı telefonunuza okutun. Uygulamadan gelen şifreyi Martı üzerinde bulunan kilidi açmak için girin. Kilit açıldıktan sonra scooter kullanıma hazır olacaktır.
Martı kullanmak için İOS ve Android platformlarından ücretsiz mobil uyglamayı indirin. Harita üzerinden siz en yakın Martı’yı bularak başlayı tıklatın. Scooter üzerinde bulunan barkodu akıllı telefonunuza okutun. Uygulamadan gelen şifreyi Martı üzerinde bulunan kilidi açmak için girin.

Izmir Martı nasıl kiralanır?

Martı scooter kiralama yapabilmek için telefonlarınıza Martı uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Uygulama üzerinden gerekli kayıt bilgilerinizi doldurup banka ya da kredi kartınızı uygulamaya tanımladığınız taktirde üye işlemleriniz tamamlanır ve kiralamaya hazır duruma gelirsiniz.

Martı kirası ne kadar?

Martı’nın mobil uygulamasında yer alan bilgilere göre Martı elektrikli scooterların açılış ücreti 1,99, dakika başına ücreti ise 1,49 TL. Scooter modeli ile aynı açılış ücretine sahip olan elektrikli bisiklet modelinin dakika başına ücreti 2,49 TL.

Martı 1 saat ne kadar?

Martı elektrikli scooter kiralama 1,99 TL’den başlıyor ve kullandığınız her bir dakika için 1,49 TL olarak ücretlendiriliyor. Buna göre 5 dakika Martı kullanacak olan biri toplamda 7.45 TL gibi bir üccret ödemesi yapar.

You might be interested:  Izmir Bergama Nasıl Bir Yer?

Martı motor dakikası kaç TL?

Martı Motor Kaç TL? E-moped olarak da bilinen martı motor dakika fiyatı 2,99 TL’dir. Başlangıç ücreti alınmamakta olup, sürüş için araba ehliyetine sahip olunması şarttır.

Martı ücreti ne kadar 2021?

Hem keyif için hem de ulaşım kolaylığı için kullanılan Martı elektrikli scooterların fiyatı İstanbul ile aynudur. İzmir martı fiyatı 2021 yılında başlangıçta 1,99 TL ve her dakika için 0,79 TL olarak ücretlendiriliyor.

Martı araba nasıl kiralanır?

Martı kullanmak için İOS ve Android platformlarından ücretsiz mobil uygulamayı indirin. Harita üzerinden size en yakın Martı’yı bularak başlayı tıklatın. Scooter üzerinde bulunan barkodu akıllı telefonunuza okutun. Uygulamadan gelen şifreyi Martı üzerinde bulunan kilidi açmak için girin.

Martı pahalı mı?

Marti Scooter uygulaması çok pahalı. Baslangic 5 TL + dakika başı 0,75 kuruş olan fiyatlandirma yurt dışı muadillerinin çok üzerinde. Yurt dışında saati 1-2 EUR olan hizmetin bizde saati 50 TL’ye denk geliyor.

Bin Bin dakikası kaç TL 2022?

2022 yılı Nisan ayı itibarıyla Bin Bin açılış fiyatı 1,99 TL. BinBin dakika ücreti ise 1,29 TL’dir. Bin Bin rezervasyon ücreti dakika başına 0,49 TL’dir.

Link dakikası kaç TL?

LINK scooter 1,99 TL açılış ücretine ve dakika başına ücreti 1,59 TL ücrete sahip. Dilerseniz LINK uygulamasını iOS için buradan, Android için ise buradanindirebilirsiniz.

Martı 1 saat ne kadar 2022?

Martı Scooter Fiyatları 2022

Başlangıç Ücreti ₺/dk
Martı Scooter 1 dakika fiyatı 3,48TL
Martı Scooter 5 dakika fiyatı 9,44TL
Martı Scooter 10 dakika fiyatı 16,89TL
Martı Scooter 20 dakika fiyatı 31,79TL

Martıya en az ne kadar yüklenir?

Martı Uygulamasına Nasıl Bakiye Eklenir? Martı Cüzdanım seçeneğine geldiğinizde ise ‘yükle’ yazısına dokunuyor ve 25, 50, 100 TL olmak üzere girdiğiniz kredi kartınızla uygulamanıza bakiye ekliyorsunuz.

You might be interested:  Izmir Uçak Bileti Ne Kadar?

Martıya binmek için ne yapmalı?

Türkiye’nin Ulaşım Devi

  1. Martı uygulamasını ücretsiz indir. Saniyeler içinde kaydol.
  2. En yakınındaki Martıyı bul. Haritada Martılar seni bekliyor.
  3. QR Kodu okut. Sürüşün keyfini çıkar.
  4. Kurallara uygun park et. Sürüşünü bitir.

Martı motor kaç kişilik?

Martılar tek kişiliktir. Lütfen güvenliğiniz için Martıya 2 kişi binmeyin.

Martı motor hangi ilçelerde var?

Martı, Oğuz Alper Öktem ve Sena Öktem tarafından kurulan; İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Yalova, Antalya, Eskişehir, Ordu ve Gaziantep’te hizmet veren scooter paylaşım sistemi. Faaliyetlerine 2019 yılında başlayan ve ilk başta sadece İstanbul’da hizmet veren sistem, Şubat 2020’de Ankara’da da kullanıma sunulmuştur.

Martı elektrikli motor hangi marka?

Elektrikli bisiklet olarak Volta markasının VSM isimli elektrikli bisiklet modelini kullanan Martı, bisikletleri Fenerbahçe – Bostancı Sahilyolunda kullanıma sundu. Martı uygulamasında yer alan haritada scooter modelleri yeşil olarak görülürken elektrikli bisiklet modelleri ise siyah olarak görülüyor.

Martı ücreti nasıl ödenir?

Nasıl öderim?

  1. Martı uygulamasına kaydolduktan sonra, menüden Martı Cüzdan bölümüne gitmen ve tercih ettiğin ödeme yöntemini eklemen yeterli.
  2. ödeme yöntemini eklerken gerekli tüm bilgileri girdiğinden emin olmalısın.

Martıya en az ne kadar yüklenir?

Martı Uygulamasına Nasıl Bakiye Eklenir? Martı Cüzdanım seçeneğine geldiğinizde ise ‘yükle’ yazısına dokunuyor ve 25, 50, 100 TL olmak üzere girdiğiniz kredi kartınızla uygulamanıza bakiye ekliyorsunuz.

Martı kullanmak zor mu?

More videos on YouTube

Martı’nın kullanımının oldukça kolay olduğunu da belirtelim. Hiç elektrikli scooter kullanmayan biri olarak yaklaşık 1 dakika içinde Martı’yı kullanmaya alıştım. Martı’yı sürerken uygulama üzerinden sürüşünüzün kaçıncı dakikasında olduğunuzu görebildiğinizi de ekleyelim.

Leave a Reply

Your email address will not be published.