Manisa Izmir Arası Ne Kadar?

Manisa – İzmir arası karayolu ile 36 km’dir.

Manisa İzmir’e ne kadar yakın?

İzmir ile Manisa arasındaki mesafe karayoluyla 38 kilometre. Yol yaklaşık olarak 28 dakika zaman alır ve Bornova, Karaçam, Beşyol ve Karakoca üzerinden geçer.

Manisa İzmir arası otobüsle kaç saat?

İzmir – Manisa arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 1 saat sürmektedir.

İzmir Manisa otobüs kaç km?

İzmir – Manisa arası kaç saat? İzmir – Manisa arası D565 üzerinden 39 dakika (38,6 km) sürmektedir. İzmir – Manisa arası otobüs firmaları neler? İzmir – Manisa arası sefer yapan otobüs firmaları arasında: Ayar Aydın Seyahat, Isparta Petrol, Maltya Kayısıkent Turizm, Balıkesir Uludağ yer alıyor.

Manisa İzmir kaç KN?

Manisa ile İzmir arasındaki mesafe karayoluyla 39 kilometre. Yol yaklaşık olarak 28 dakika zaman alır ve Bornova, Karakoca, Beşyol ve Karaçam üzerinden geçer.

Manisa İzmir Otogar arası kaç km?

İzmir – Manisa arası uzaklık kaç km? İzmir – Manisa arası karayolu ile 36 km’dir.

You might be interested:  Izmir Özdere'Ye Nasıl Gidilir?

Manisa uçakla nasıl gidilir?

Manisa ilinde maalesef havalimanı mevcut değildir. Uçak yolculuğu yapmak isteyenler en yakın havalimanını tercih etmelidir. Manisa iline en yakın havalimanı İzmir Adnan Menderes Havalimanı’dır. İzmir merkezine 18 km mesafede olan Adnan Menderes Havalimanı’ndan ulaşım otobüs, taksi ve hızlı trenle sağlanmaktadır.

Izmirden manisaya otobüsle nasıl gidilir?

İzmir Otogarı’ndan Manisa’ya günde ortalama 15 otobüs seferi düzenlenmektedir. Yolculukların 45 dakika sürdüğü seyahatlerde bilet ücretleri 20 – 40 TL aralığındadır. İzmir’den Manisa’ya tren seyahatleri ise İzmir Mavi Treni, 6 Eylül Ekspresi, 17 Eylül Ekspresi ve Ege Ekspresi seferleri ile gerçekleştirilebilmektedir.

İzmir Manisa Son otobüs kaçta?

Haftanın 7 günü Manisa’dan sabah 05.30’dan,22.15’e İzmir Sabah 06,20’den İzmir Garajı 23.15, Bornova Manisa Ayrımı 23,20’ye her 15 dakikada bir ulaşım.

İzmir Manisa arası trenle kaç saat?

İzmir (Basmane) Manisa tren yolculuğu yaklaşık 1 saat 40 dakika sürmektedir.

İzmir’den Manisa’ya belediye otobüsü var mı?

İzmir-Manisa otobüs seferleri haftanın günlerine göre değişiklik gösterebilir. Günlük ortalama 2 otobüs seferi vardır. Bu güzergahta molalı veya molasız otobüs seferleri düzenlenmektedir.

Manisa Seyahat kaç TL 2022?

İki kent arasında yolcu taşımacılığı yapan tek firma olan Manisa Seyahat’in güncel Ocak 2022 fiyat tarifesine göre öğrenci bilet 24 TL, tam bilet 25 TL olarak satılıyor.

Manisa Seyahat nereden kalkıyor?

1977 yılından bu güne Şehzadeler şehri Manisa’mızdan Ege’nin incisi İzmir’e; haftanın 7 günü sabah 05.30’dan,22:15’e İzmir’den Sabah 06,20’den İzmir Garajı 23.15, Bornova Manisa Ayrımı 23,25’e kadar her 15 dakika’da bir olmak üzere yolcularımızın güvenli ve konforlu bir şekilde ulaşımını sağlıyoruz

Aydın izmir arası kaç saat sürer?

İzmir Aydın arası özel araçla 1 saat 12 dakika sürmektedir. İzmir Aydın arası tren kaç saat? İzmir Aydın arası tren 2 saat 24 dakika sürmektedir.

You might be interested:  Izmir Iktisat Kongresi'Nde Alınan Kararlar Ne Ile Ifade Edilmiştir?

Menemen Manisa arası kaç kilometredir?

Menemen ile Manisa arasındaki mesafe karayoluyla 35 kilometre. Yol yaklaşık olarak 30 dakika zaman alır ve Emiralem, Güzelyurt Mah., Ayvacık, Karaali ve Muradiye üzerinden geçer.

Izmir bursa arası kaç km yeni yol?

İzmir – Bursa Arası

Araba Mesafesi 345 km
Yaklaşık Mesafe 345 km
Araba Süresi 2 sa. 50 dk.
Otobüs Süresi 4 sa. 37 dk.
Yürüme Mesafesi 66 sa.

Manisa İzmir otobüs kaç lira?

En Çok Tercih Edilen Manisa – İzmir Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Otobüs Firması Manisa İzmir Bilet Fiyatları Ortalama Sefer Süresi
Ayar Aydın Seyahat 45 TL 45 dk
Isparta Petrol Turizm 27 TL 45 dk

Manisa Seyahat en son saat kaçta?

1977 yılından bu güne Şehzadeler şehri Manisa’mızdan Ege’nin incisi İzmir’e; haftanın 7 günü sabah 05.30’dan,22:15’e İzmir’den Sabah 06,20’den İzmir Garajı 23.15, Bornova Manisa Ayrımı 23,25’e kadar her 15 dakika’da bir olmak üzere yolcularımızın güvenli ve konforlu bir şekilde ulaşımını sağlıyoruz

Istanbul İzmir arası kaç kilometre kaç saat?

Otoyol sayesinde İstanbul- İzmir arası 8 saat süren yolculuk 3,5 saate düşecek. İstanbul-İzmir arasındaki mevcut yol yaklaşık 515 kilometre. Otoyolla iki kent arası 426 kilometreye düşmüş olacak. Böylece İstanbul ile İzmir arasındaki 8.5 saatlik seyahat süresinin 3,5 saate düşeceği hesaplanıyor.

Istanbul Manisa arası kaç saat sürer?

İstanbul – Manisa arası ortalama O-5 üzerinden 3 saat 50 (428 km) dakikadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.