Izmir Tire Nasıl Gidilir?

TİRE’YE NASIL GİDİLİR? İzmir – Tire arasında demiryolu ulaşımı sabah ve akşam saatlerinde mevcut ve ortalama ulaşım süresi 1,5 – 2 saat sürüyor. İzmir-Tire arası ise, yol yaklaşık 1 saat sürüyor.

Izmir Tire otobüsleri nereden kalkıyor?

S.S. Tire Otobüsleri Yolcu Taşıma Koop. tarafından İzmir Otogarı bağlantılı olarak Gaziemir’den hergün düzenli aralıklarla otobüs seferleri düzenlenmektedir. Gaziemir’deki Tire Otobüsleri yazahanesi Konak istikametinden Gaziemir Tansaş’a varmadan yaklaşık 100 mt. önce yolun sağındadır.

Tire’ye hangi otobüs gider?

Tire’ye İzmir’den otobüs ile ulaşım için 798 no’lu Eshot hattı kullanılabilir. Bu hat ile Tire – Torbalı arası ulaşım sağlanabilmektedir ve bilet fiyatı ortalama 3-4 TL’dir.

Tire’ye metro var mı?

İZMIR METROSU, Konak bölgesinde bulunan İzmir – Tire Treni konumundan geçen ilk Metro aracıdır.

Tire izmir arası otobüsle kaç saat?

Tire – İzmir arası otobüs yolculuğu ortalama 2sa sürmektedir.

Izmir Tire dolmuşları nereden kalkıyor?

Tire İzmir Otogar ve İzmir Otogar Tire Dolmuş Otobüs Saatleri İzotaş İzmir Otogar Adresi : Karacaoğlan Mahallesi Kemalpaşa Caddesi 285/2 Bornova / İzmir.

You might be interested:  Izmir Mermer Fuarı 2021 Ne Zaman?

798 ESHOT kaç TL?

9 ilçeye ESHOT müjdesi

Tam Öğretmen
798 Tire – Torbalı Aktarma 4,50 TL 2,75 TL
Tam Öğretmen
836 Kınık-Bergama 2,25 TL 1,60 TL
835 Bergama-Aliağa Aktarma 4,50 TL 2,75 TL

798 nereden geçiyor?

798 otobüs hattı (Torbalı Aktarma), Tire Terminal İçi durağından başlayıp Torbalı Aktarma durağına gidene kadar 76 duraklartan geçiyor. 798 otobüs hattının bu haftaki saatlerine genel bakış: 05:50’da çalışmaya başlıyor ve 18:50’da bitiyor. Bu haftaki çalışma günleri: her gün.

Tire istanbul otobüs kaç saat?

Tire – İstanbul arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 9 saat 50 dakika sürmektedir. Tire – İstanbul arası hangi otobüs firmaları sefer düzenlemektedir?

Torbalı Tire Eshot kaç dakika?

798 (ESHOT)

798 otobüs hattının ilk durağı Torbalı Aktarma olup son durağı Tire Terminal İçi durağıdır. 798 (Tire), her gün çalışıyor. Ek bilgi: 798 hattında 75 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 113 dakika.

Tire İZBAN gelecek mi?

Çok yakında hizmete girecek olan ve Tire, Ödemiş, Bayındır, Selçuk ile Torbalı bölgesindeki vatandaşların, İzmir kent merkezlerine gelişini kolaylaştıracak Torbalı hattı sayesinde, İZBAN’ın toplam uzunluğu 111 kilometreye çıkacak.

Torbalıya metro var mı?

CUMAOVASI – TEPEKÖY, Torbali bölgesinde bulunan Torbalı Metro konumundan geçen ilk Tren aracıdır.

Izmirde metro var mı?

İzmir Metrosu; F. Altay, Poligon, Göztepe, İzmirspor, Hatay, Üçyol, Konak, Çankaya, Basmane, Hilal, Halkapınar, Stadyum, Sanayi, Bölge, Bornova, Ege Üniversitesi, Evka 3 istasyonları ile hizmet vermektedir.

İzmir tire kaç saat sürüyor?

İzmir ile Tire arası kaç km yaklaşık olarak toplam 91 Kilometre mesafededir. kaç saat sürer sorusunun yanıtı ise; yolculuk süresi arabanız ile yaklaşık 1 saat 29 dakika sürecektir.

You might be interested:  Izmir Alaçatı Arası Ne Kadar?

Bursa İzmir arası kaç kilometredir?

Bursa İzmir arası toplamda 345 km’dir. Bireyler özel araçlarıyla seyahat ederek Bursa şehrine kolayca ulaşabilir. Arabayla 3 ile 4 saat arasında yolculuk yapması gerekiyor.

Tire Didim kaç saat?

Tire – Didim arası seyahat mesafesi kaç kilometre ve yolculuk kaç saat sürer? Tire – Didim arası toplam 106 kilometre. İki konum arasındaki otobüs yolculuğu 1 saat sürüyor.

Izmir tire tren çalışıyor mu?

İzmir – Tire Bölgesel Treni İzmir (Basmane) – Torbalı – Bayındır – Tire arasında her gün işlerler.

Tire izmir arası kaç kilometredir?

İZMİR – TİRE arası Toplam Mesafe Kaç Km? : 97,2 km İZMİR TİRE Arası Arabayla Kaç Saat Sürer: 1 saat 11 dakika Sürer.

Tireye Izban var mı?

Havaalanından Tire’ye gitmek için Menderes yönüne giden İZBAN’a bindikten sonra Sarnıç istasyonunda inerek 720 TORBALI-SARNIÇ AKTARMA veya 798 TİRE – TORBALI AKTARMA otobüs hatları ile ilçeye kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Izmir konaktan Ödemiş’e Nasıl Gidilir?

İzmir’den Ödemiş’e Ulaşım

Ödemiş’e Torbalı, Basmane, Gaziemir, Adnan Menderes Havalimanı ve Bayındır bölgelerinden tren ile ulaşım da mümkündür. B37 no’lu bu tren hattı, 06:00 ile 20:30 saatleri arasında her 3 saatte bir Basmane durağından kalkmaktadır ve bilet fiyatı ortalama 10 TL’dir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.