Izmir Tınaztepe Nerede?

Izmir Tınaztepe hangi ilçede? Tınaztepe Mahallesi İzmir ilinde yer almakta olup, Eşrefpaşa semtinde bulunan Tınaztepe Mahallesi Konak ilçesine bağlıdır. Tınaztepe Mahallesi haritası konumu ise 38° 24′ 32.4828” Kuzey ve 27° 7′ 49.8720” Doğu gps koordinatlarıdır.

Izmir Tınaztepe hangi semtte?

Tınaztepe Mahallesi İzmir ilinde yer almakta olup, Eşrefpaşa semtinde bulunan Tınaztepe Mahallesi Konak ilçesine bağlıdır.Tınaztepe Mahallesi haritası konumu ise 38° 24′ 32.4828” Kuzey ve 27° 7′ 49.8720” Doğu gps koordinatlarıdır.

Izmir Tınaztepe hangi ilçeye bağlı?

Planlamaya konu alan, Buca ilçesi Tınaztepe mahallesi sınırları içerisinde yer almaktadır.

Buca Tınaztepeye hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Tınaztepe yakınından geçiyor: 171, 176, 465, 476, 926.

Izmir Tınaztepe Üniversitesi hangi Otobüs gider?

878, Buca bölgesinde bulunan Tınaztepe Kampüsü konumuna giden son Otobüs aracıdır.

Dokuz Eylül Üniversitesi Tınaztepe kampüsüne nasıl gidilir?

Konak’ta bulunduğunuz konumdan Tınaztepe otobüs duraklarına geçiş yapın ve 304 Tınaztepe- Konak otobüslerine binin. Tınaztepe durağında indiğinizde Dokuz Eylül Üniversitesi Tınaztepe Kampüsüne ulaşmış olacaksınız. Bir başka alternatif rota ise; 171 Tınaztepe- Konak otobüsüne binin ve Tınaztepe durağında inin.

You might be interested:  Izmir Sahur Vakti Ne Zaman?

Buca tıpa nasıl gidilir?

Konak bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Buca Tıp Merkezi Poliklinikleri adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 465, 671, 838, 866, 871.
  2. Tren: MENEMEN – CUMAOVASI.
  3. Metro: İZMIR METROSU.

Şirinyer Tınaztepe Eshot kaç dk?

476 (ESHOT)

476 otobüs hattının ilk durağı Şirinyer Aktarma olup son durağı Tınaztepe durağıdır. 476 (Tınaztepe), her gün çalışıyor. Ek bilgi: 476 hattında 38 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 30 dakika.

Tınaztepe Hastanesine hangi Eshot gider?

Bu Otobüs hatları Tınaztepe Hastanesi yakınından geçiyor: 171, 476, 515.

Tınaztepe den otogara nasıl gidilir?

277 (ESHOT)

277 otobüs hattının ilk durağı Tınaztepe olup son durağı Otogar Yeni durağıdır. 277 (Otogar), her gün çalışıyor. Ek bilgi: 277 hattında 40 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 48 dakika.

Dokuz Eylül Tınaztepe Kampüsü hangi Otobüs gider?

878, Buca bölgesinde bulunan 9 Eylül Üniversitesi Tınaztepe Kampüsü konumuna giden son Otobüs aracıdır.

Dokuz Eylül Üniversitesi kaç kampüsü var?

Dokuz Eylül Üniversitesi, İzmir’in birçok ilçesinde yerleşkesi olan bir şehir üniversitesidir. Başta Buca ilçesi olmak üzere, Balçova, Narlıdere, Karabağlar, Urla, Seferihisar, Foça, Torbalı, Bergama, Selçuk ve Kiraz ilçelerinde yerleşkelerimiz bulunmaktadır.

Buca Tınaztepe Kampüsü hangi mahallede?

Dokuz Eylül Üniversitesi Tınaztepe Yerleşkesi, üniversiteler, Kuruçeşme Mah., Doğuş Cad., No:1, Buca, İzmir, Türkiye – Yandex Haritalar.

Tınaztepe Hastanesine hangi Eshot gider?

Bu Otobüs hatları Tınaztepe Hastanesi yakınından geçiyor: 171, 476, 515.

Tınaztepe Hastanesi kaç tane?

Bünyesinde bulundurduğu İzmir Tınaztepe Hastanesi Buca Tıp Merkezi, İzmir Özel Tınaztepe Hastanesi ve İzmir Özel Tınaztepe Galen Hastanesi olmak üzere 3 merkezi ile İzmir’de bilimsel uzmanlıkla sınırlı kalmadan, akla ve kalbe hitap eden insani değerlerle sağlık hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.

You might be interested:  Izmir Açık Oto Pazarı Nerede?

Tınaztepe Galen Hastanesi özel mi devlet mi?

İzmir Tınaztepe Galen Hastanesi İzmir Bayraklı’da faaliyet gösteren, alanında uzman hekimlerin yer aldığı, tam teşekküllü bir özel hastanedir.

Tınaztepe Hastanesi nin sahibi kim?

Açıldığı günden bu yana emin adımlarla büyüyen Tınaztepe Sağlık Grubu Sahibi ve Yönetim Kurulu Başkanı, SAĞLIK alanında pek çok başarılı işe imza atan Özel Tınaztepe Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Mehmet Bektur’dur.

Leave a Reply

Your email address will not be published.