Izmir Sağlık Çalışanlarına Otobüs Ne Zamana Kadar Ücretsiz?

Sağlıkçılara Ücretsiz Toplu Taşıma Hakkı İzmir Uygulamanın İzmir’de, ilk olarak 31 Mart 2022 tarihine kadar uzatıldığı duyurulmuştu. Sonraki süreçte İzmir Büyükşehir Belediyesi, uygulamayı diğer büyükşehir belediyeleri gibi 30 Haziran 2022 tarihine kadar uzattı.

Sağlık çalışanlarına otobüs ne zamana kadar ücretsiz 2022?

SAĞLIK ÇALIŞANLARI İÇİN ÜCRETSİZ ULAŞIM SÜRESİ 30 HAZİRAN 2022 TARİHİNE KADAR UZADI.

Sağlıkçı Kartı devam ediyor mu?

Sağlık hizmeti veren kamu ve özel sektöre ait tüm sağlık kurum ve kuruluşlarında çalışan personel, 30 Haziran 2022’ye kadar toplu taşıma araçlarından ücretsiz yararlanabilecek.

Sağlıkçı indirimi ne zamana kadar?

Sağlık hizmeti veren kamu ve özel sektöre ait tüm sağlık kurum ve kuruluşlarında çalışan personel, 30 Haziran 2022’ye kadar toplu taşıma araçlarından ücretsiz yararlanabilecek.

Sağlık personeli ücretsiz ulaşım ne zaman bitiyor?

Covid-19 ile mücadele sürecinde sağlık çalışanlarının İstanbul ve Ankara gibi illerde toplu taşıma araçlarını 30 Haziran 2022’ye kadar ücretsiz kullanabileceği açıklanırken, sürenin son günü ile beraber gözler son gelişmelere çevrildi.

Sağlık personeli ücretsiz ulaşım süresi uzatıldı mı?

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun önerisiyle meclise gelen ve Türkiye’de ilk olarak başlatılan sağlık çalışanlarının toplu taşıma araçlarını ve İSPARK’a ait otoparkları ücretiz kullanabilmesi uygulaması, 30 Haziran 2021’e kadar uzatıldı.

You might be interested:  Izmir Ayakkabı Fuarı Nerede?

Izban sağlık çalışanlarına ücretsiz mi?

Salgınla mücadele kapsamında İstanbul, İzmir ve Ankara Büyükşehir Belediyeleri tarafından sağlık hizmeti veren kamu ile özel sektöre ait tüm sağlık kuruluşlarında çalışan personele tanınan ‘ücretsiz toplu taşıma’ hakkı bugün sona eriyor.

Sağlıkçı kartları ne zamana kadar geçerli 2022?

SAĞLIKÇILARA ÜCRETSİZ ULAŞIM NE ZAMANA KADAR UZATILDI? İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Meclis Tolantısı’nda gündeme gelen konulardan biri olan sağlık çalışanlarına ulaşımdan ücretsiz yararlanma hakkı, 6 ay daha eklenerek oy birliği ile 30 Haziran 2022 tarihine kadar uzatılmıştı.

Sağlık personeline ulaşım ücretsiz mi?

SAĞLIKÇILARA ÜCRETSİZ ULAŞIM NE ZAMAN BİTİYOR? İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Meclis Ocak Ayı İkinci Toplantısı, Yenikapı’daki Dr. Mimar Kadir Topbaş Gösteri ve Sanat Merkezi’nde yapılmıştı. Sağlık çalışanlarının 30 Haziran’a kadar toplu ulaşımdan ücretsiz faydalanması da oy birliği ile kabul edilmişti.

Sağlıkçı kartları ücretsiz mi?

Bilindiği gibi 30 Haziran 2022 tarihinde sağlık çalışanlarının Pandemi nedeniyle ücretsiz toplu taşıma kullanma hakkı sonlanmıştı. Ücretsiz ulaşımın bittiği tarihi olan 30 Haziran’da İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından mavi kart’lı abonman olarak bilinen kartlar sağlık çalışanları için tanımlandı.

Ücretsiz sağlık çalışanı kartı nerelerde geçerli?

Kapsam detayı; Sağlık Bakanlığı, Üniversite Hastaneleri, Devlet Hastaneleri ve Özel Hastanelerde çalışan Sağlık Hizmetleri ve Yardımcı Sağlık Hizmetleri Sınıfı personelleri şeklindedir. ”Sağlık Çalışanı Kartı” başvurunuzu https://bireysel.istanbulkart. istanbul adresinden yapabilirsiniz.

Sağlıkçı kartları ücretsiz devam edecek mi?

Koronavirüs salgınıyla mücadelede İstanbul, İzmir ve Ankara gibi büyükşehirlerde sağlık çalışanlarına ‘ücretsiz toplu taşıma’ hakkı tanınmıştı. Kamu ile özel sektöre ait tüm sağlık kuruluşlarında çalışan personele tanınan bu hak 30 Haziran 2022 tarihi itibariyle sona erecek.

Sağlık çalışanlarına ücretsiz ulaşım devam ediyor mu?

Cumhurbaşkanlığı tarafından alınan 27.10.2021 tarihli karar gereğince; tüm sağlık kurum ve kuruluşlarında çalışan personelin toplu taşıma hizmetinden ücretsiz yararlanabilmesi kararı belediyelere bırakılmıştır.

You might be interested:  Kayseri Izmir Otobüs Bileti Ne Kadar?

Sağlıkçılara ücretsiz ulaşım 2022 de devam edecek mi?

Koronavirüs salgınıyla mücadelede İstanbul, İzmir ve Ankara gibi büyükşehirlerde sağlık çalışanlarına ‘ücretsiz toplu taşıma’ hakkı tanınmıştı. Kamu ile özel sektöre ait tüm sağlık kuruluşlarında çalışan personele tanınan bu hak 30 Haziran 2022 tarihi itibariyle sona erecek.

Iett Sağlıkçılara ücretsiz ne zamana kadar geçerli?

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin (İBB) pandemi süreci nedeniyle Mayıs 2020 tarihinde uygulamaya koyduğu sağlık çalışanlarına ücretsiz ulaşım hakkı, 30 Haziran 2022 tarihine kadar uzatıldı. İBB Toplu Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü’nün teklifi, İBB Meclisi’nde oy birliğiyle kabul edildi.

Sağlıkçı izmirim kart ne zamana kadar geçerli?

Aralık ayı meclis oturumunda İzmirim Kart bünyesinde sağlık emekçilerine özel Sağlık Personeli Kartı çıkarılması kararı alındı. Sağlık Bakanlığının kayıt sisteminde yer alan sağlık personeli için geçerli olan kartların dağıtımı ise 28 Şubat 2022 tarihine kadar sürecek.

Leave a Reply

Your email address will not be published.