Izmir Otogardan Menderes’E Nasıl Gidilir?

İzmir Otogarı’ndan İzmir Adnan Menderes Havalimanı gitmenin diğer bir yolu ise minibüsten İzban’a aktarma yapmak. Aktarma yaptığınız halde belediye otobüslerine göre daha hızlı bir şekilde havalimanına ulaşabilirsiniz. Otogardan kalkan minibüslerle ilk olarak Halkapınar İstasyonu’na gitmeniz gerekiyor.

Menderes Izmir Otogar arası kaç kilometre?

Menderes İzmir Arası Kaç Km – İzmir Kaç Km

23 Km.

Izmir otogardan metro var mı?

İZMIR METROSU, Bornova bölgesinde bulunan İzmir Otogarı-İZOTAŞ konumundan geçen ilk Metro aracıdır. 06:04 civarında geçer.

Menderes belediyesi hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Menderes Belediyesi yakınından geçiyor: 708, 804, 808.

İZBAN Menderes’e gidiyor mu?

Koyundere, Asarlık ve Menemen Aktarma Merkezi ile Ulukent Aktarma Merkezi arasında kalan bölgenin Menemen merkeze (Menemen ilçe garajı), Ulukent Aktarma Merkezi’ne gelerek, aktarmalı olarak Egekent 2, Bostanlı İskele, Gümrük ve banliyö aktarması ile Aliağa, Foça, Çiğli, Karşıyaka, Halkapınar, Kemer, Buca, Gaziemir,

708 ESHOT kaç dakika?

708 (ESHOT)

Ek bilgi: 708 hattında 24 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 29 dakika.

You might be interested:  Doubletree By Hilton Izmir Kimin?

Izmir menderes ne tarafta?

İzmir’in güneyinde yer alan ilçenin il merkezine uzaklığı 20 km’dir. İlçenin batısında Seferihisar, kuzeyinde Gaziemir ve Karabağlar, kuzeydoğusunda Buca, doğusunda Torbalı, güneydoğusunda Selçuk ilçeleri, güneyinde Ege Denizi bulunmaktadır. İlçenin yüzölçümü 777 km²’dir.

İzmir otogar ile havaalanı arası kaç dakika?

Havalimanı ile otogar arasında bulunan 26 kilometrelik mesafe kiraladığınız araçta ortalama 30 – 35 dakikada gidebilirsiniz.

İzmir Buca izmir Menderes arası kaç km?

İzmir Buca ile Menderes Buca arası kaç km yaklaşık olarak toplam 3 Kilometre mesafededir. İzmir Buca Menderes Buca arası kaç saat sürer sorusunun yanıtı ise; yolculuk süresi arabanız ile yaklaşık 7 dakika sürecektir.

Metro otogara gidiyor mu?

METRO İLE ESENLER OTOGARI’NA ULAŞIM

Esenler Otogar’a Metro ile gitmek için M1A ve M1B Metro hatlarına binip Otogar durağında inebilirsiniz. Ya da M2 Yenikapı- Hacıosman Metrosu’na binerek Taksim ya da Şişli/ Mecidiyeköy duraklarında inip oradan kalkan otobüslerle Esenler Otogar’a ulaşım sağlayabilirsiniz.

İzmir otogardan merkeze nasıl gidilir?

Otogara Ulaşım

Kemer (54) – Halkapınar (555) – Bornova Merkez Metro (204 ve 505 ) Buca Tınaztepe(277) ve Konak (302) aktarma istasyonlarından kalkan otobüsler ile otogara ulaşabilirsiniz.

İzmir otogar nereye bağlı?

İzmir otogarı 1998 yılına kadar Konak civarında hizmet vermiştir. Şimdilerde ise Bornova Işıkkent’e, İZOTAŞ bünyesinde faaliyetlerine devam eder.

707 Nereye Gidiyor?

707 otobüs hattının ilk durağı Pancar Aktarma olup son durağı Menderes Son Durak durağıdır. 707 (Menderes), her gün çalışıyor. Ek bilgi: 707 hattında 50 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 66 dakika.

Izmir otobüsler saat kaçta başlıyor?

Hafta sonları ise üç sistemde de seferler 06.00-00.20 saatleri arasında 30 dakikada bir gerçekleştirilecek. İZDENİZ’de hafta içi günlerde 21.00 ve 22.00 saatlerinde Bostanlı-Karşıyaka-Konak ring seferleri yapılacak. Konak-Karşıyaka-Bostanlı ring seferleri ise 21.30 ve 22.30’da olacak.

You might be interested:  Izmir Konya Uçak Bileti Ne Kadar?

Izmir otogar Fahrettin Altay nasıl gidilir?

1.İzmir Otogar – Üçkuyular

  1. 555 NOLU ESHOT BELEDİYE OTOBÜSÜ OTOGAR-HALKAPINAR METRO + İZMİR METRO HALKAPINAR METRO DURAĞINDAN / F.ALTAY SON DURAK.
  2. 555 NOLU ESHOT BELEDİYE OTOBÜSÜ OTOGAR-HALKAPINAR METRO + TRAMVAY HALKAPINAR DURAĞINDAN / F.ALTAY SON DURAK.

Izmir Havaş otogara gidiyor mu?

Yolcu Alma Noktaları

Not: Dış hatlardan gelen charter uçaklarının iniş saatine göre otogara Havaş servis düzenlemektedir.

Izmir otogardan havaalanına taksi ne kadar?

Havalimanındaki taksilerde tek bir tarife geçerlidir. Açılış ücretleri 3,90 olan taksilerde her kilometre başına 3,70 liralık artış söz konusudur. Taksi ile havalimanı otogar arası ödemeniz gereken muhtemel ücret 115 liradır.

Izmir havalimanı otogar arası kaç saat?

havaalanından otogara direk gidemezsin servisle, en kolay yolu şöyle, havaş servisi ile gaziemire yada karabağlara gidersin ordan minibüsle garaja gidersin yada havaş ile çankaya gidersin ordan otobüsle garaja gidersin, toplamda 50dk da gidersin tabi servis kalkma saatine göre değişir süre

Adnan Menderes Havalimanı izmir merkez arası kaç km?

İzmir Adnan Menderes Havalimanı şehir merkezi (Konak) arası 15 km’dir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.