Izmir Otogardan Izbana Nasıl Gidilir?

Izmir otogardan Izbana nasıl gidilir? Otogardan kalkan minibüslerle ilk olarak Halkapınar İstasyonu’na gitmeniz gerekiyor. Daha sonra, buradan kalkan İzban’la ortalama 35 – 40 dakika içerisinde havalimanına ulaşabilirsiniz.
Otogardan kalkan minibüslerle ilk olarak Halkapınar İstasyonu’na gitmeniz gerekiyor. Daha sonra, buradan kalkan İzban’la ortalama 35 – 40 dakika içerisinde havalimanına ulaşabilirsiniz.

Izmir otogardan merkeze nasıl gidilir?

Otogara Ulaşım

Kemer (54) – Halkapınar (555) – Bornova Merkez Metro (204 ve 505 ) Buca Tınaztepe(277) ve Konak (302) aktarma istasyonlarından kalkan otobüsler ile otogara ulaşabilirsiniz.

Izmir otogardan Aliağa nasıl gidilir?

İzmir Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde indikten sonra, Aliağa dolmuşları ve özel ulaşım firmalarının Aliağa otobüsleri kullanılarak ilçeye ulaşım sağlanabilmektedir. Bu hatlar ile Aliağa’ya ulaşım 25-30 TL sürmektedir. Otogar’dan Aliağa’ya metro ya da tramvay ile doğrudan ulaşım seçeneği bulunmamaktadır.

Izmir’de kaç tane otobüs terminali var?

Otogar içerisinde, 74’ü şehirlerarası olmak üzere 128 peron, 66’sı şehirlerarası olmak üzere 86 yazıhane ve 155’i şehirlerarası olmak üzere 195 firma yer almaktadır.

Firma Adı Sefer Sayısı
Ege Seyahat 4
Metro Turizm 4
Bizim Iğdır Seyahat 2
Alaşehir Sarıkız Turizm 2
You might be interested:  Samsun Izmir Otobüs Bileti Ne Kadar?

Bornova metro Otogar arası kaç dakika?

Bornova bölgesinde bulunan Otogar, metro durağına ne kadar uzaklıktadır? Bornova bölgesinde bulunan Otogar konumuna en yakın metro durağı, 10 dk yürüme mesafesindedir.

Izmir otogar nereye bağlı?

İzmir otogarı 1998 yılına kadar Konak civarında hizmet vermiştir. Şimdilerde ise Bornova Işıkkent’e, İZOTAŞ bünyesinde faaliyetlerine devam eder.

Konak Otogar arası kaç kilometre?

Konak’a gitmek isteyen ziyaretçilerin, ilçeye 8 km uzaklıkta bulunan İzmir Şehirlerarası Otobüs Terminali’ni kullanmaları gerekmektedir.

İzmir Aliağa arası kaç TL?

Aliağa – İzmir arası ortalama otobüs bileti fiyatı ₺86.

Aliağadan İzmir merkeze nasıl gidilir?

Bunun yanında, Aliağa ve İzmir arasındaki İZBAN hızlı banliyö sisteminin hizmete girmesiyle, 80 kilometrelik demiryolu hattı, ulaşımda büyük kolaylık sağlamıştır. İZBAN ile İzmir Alsancak İstasyonundan Aliağa’ya 1 saatte ulaşılmaktadır.

İzmir Aliağa otobüsle kaç saat?

Aliağa – İzmir arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 1 saat sürmektedir. Aliağa – İzmir arası hangi otobüs firmaları sefer düzenlemektedir?

Izmir otogardan seferihisara otobüs var mı?

İzmir Otogar’dan Seferihisar’a ulaşım

İzmir Otogar’dan Seferihisar’a direkt ulaşım imkanı yok. Otogar’dan Seferihisar’a ulaşmak için Fahrettin Altay Aktarma Merkezi’ne ya da Seferihisar’a belediye otobüs seferinin yapıldığı Cumaovası İZBAN İstasyonu’na gitmek gerekiyor.

Izmir otogar kaç peron?

İzmir Otogarı, 150.000 m² alan üzerinde inşa edildi. 120.000 m² kapalı alanıyla ülkenin en büyük otogarıdır. Otogarda otobüsler için 146 peron mevcuttur.

Metro otogara gidiyor mu?

METRO İLE ESENLER OTOGARI’NA ULAŞIM

Esenler Otogar’a Metro ile gitmek için M1A ve M1B Metro hatlarına binip Otogar durağında inebilirsiniz. Ya da M2 Yenikapı- Hacıosman Metrosu’na binerek Taksim ya da Şişli/ Mecidiyeköy duraklarında inip oradan kalkan otobüslerle Esenler Otogar’a ulaşım sağlayabilirsiniz.

555 Eshot nereden kalkıyor?

555 (ESHOT)

You might be interested:  Izmir Ağrı Otobüs Bileti Ne Kadar?

555 otobüs hattının ilk durağı Otogar Yeni olup son durağı Halkapınar Metro durağıdır. 555 (Halkapınar Metro), her gün çalışıyor.

555 Halkapınar Otogar kaç dakika?

555 (ESHOT)

555 otobüs hattının ilk durağı Halkapınar Metro olup son durağı Otogar Yeni durağıdır. 555 (Otogar), her gün çalışıyor. Ek bilgi: 555 hattında 16 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 15 dakika.

Iki nokta arası nasıl gidilir?

Bayrampasa bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden İki Nokta Cafe Bistro adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 32, 32M, 32T, 33M, 36ES.
  2. Metro: M1A, M1B.
  3. Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: A – 11, MİNİBÜS: A-11, MİNİBÜS: A-15, MİNİBÜS: A-30.

Izmir’e giderken hangi şehirlerden geçilir?

Aydın, Denizli, Burdur ve çevre şehirlerden gelen ziyaretçilerin İzmir-Aydın Otoyolu’nu kullanmaları gerekmektedir.

Izmir otobüs biletleri ne kadar?

En Ucuz İstanbul – İzmir Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Otobüs Firması Bilet Fiyatı Ortalama Sefer Süresi
Alaşehir Sarıkız Turizm 300,00 TL 8 Saat
Lüks Yalova Seyahat 300,00 TL 7 Saat 25 Dakika
Ayar Aydın Seyahat 303,00 TL 7 Saat 6 Dakika
İstanbul Express 320,00 TL 6 Saat 20 Dakika

Leave a Reply

Your email address will not be published.