Izmir Ödemiş’E Nasıl Gidilir?

Ödemiş’e Nasıl Gidilir? İzmir çevresinde gezilecek yerler arasında olan Ödemiş, İzmir’e 114 km uzaklıkta yer alan bir ilçedir. Her gün İzmir Otogar’ından kalkan ilçe otobüsleriyle ulaşılacağı gibi Basmane Gar’ından günde birkaç kez tren kalkmakta.

Izbanla Ödemiş’e Nasıl Gidilir?

Havaalanından Ödemiş’e gitmek için Menderes yönüne giden İZBAN’a bindikten sonra Torbalı istasyonunda inerek 795 nolu aktarma otobüsleri ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Izmirden Ödemiş’e otobüsle nasıl gidilir?

İzmir Otogarı’ndan Ödemiş’e gitmek için, her 30 dakikada bir kalkan Ödemiş otobüsleri kullanılabilir. İzmir Turizm şirketi tarafından gerçekleştirilen bu yolculuk ortalama 2 saat sürmektedir ve otobüs bileti fiyatları ortalama 25-30 TL’dir.

Izmirden Ödemiş’e nasil gidilir?

İzmir merkezden Ödemiş’e direkt belediye otobüsü bulunmuyor. Ancak Torbalı – Ödemiş, Beydağ – Ödemiş, Kiraz-Ödemiş belediye otobüsleri mevcut. Dolayısıyla İzban ile Torbalı’ya gidebilir. Buradan da belediye otobüsüne binerek Ödemiş’e ulaşabilirsiniz.

Izmir Ödemiş otobüsleri nereden kalkıyor?

ÖDEMİŞ’E ULAŞIM

İzmir Basmane ve Gaziemir istasyonlarından her gün belirli saatlerde tren seferleri mevcuttur. İzmir’den Ödemiş’e otobüsle gelmekisteyenler için de günün belirli saatlerinde ‘İzmir Turizm’in İzmir Otogar ve Gaziemir şubelerinden Ödemiş’e otobüsseferleri bulunmaktadır.

İzmir Ödemiş tren ücreti ne kadar?

İzmir Ödemiş Treni tam bilet fiyatı 35 ₺ olup kısa mesafe ve indirimli Basmane Ödemiş tren bileti fiyatlarını öğrenmek için istasyon bilet gişelerini arayabilirsiniz.

You might be interested:  Izmir Yıldırım Nereye Düştü?

İzmir Ödemiş Izban olacak mi?

RAYLI SİSTEM 131 KİLOMETREYE ÇIKIYOR

Çok yakında hizmete girecek olan ve Tire, Ödemiş, Bayındır, Selçuk ile Torbalı bölgesindeki vatandaşların, İzmir kent merkezlerine gelişini kolaylaştıracak Torbalı hattı sayesinde, İZBAN’ın toplam uzunluğu 111 kilometreye çıkacak.

Ödemiş hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Ödemiş yakınından geçiyor: 18, 20, 253, 587, 922.

Basmaneden Ödemişe tren kaçta var?

 • İzmir (Basmane) > Ödemiş Tren Saatleri. İstasyon.
 • Ödemiş Şehir. 08:28 11:18 14:39 17:14 19:21 22:27 00:02.
 • Ödemiş > İzmir (Basmane) Tren Saatleri. İstasyon.
 • Tren 2. Tren 3.
 • İzmir (Basmane)
 • TCDD DANIŞMA VE REZERVASYON TELEFONLARI: Bilet satışı yapılan tren istasyonları bilet gişesi telefon numaraları ve çalışma saatleri.
 • İzmir Ödemiş treni saat kaçta?

  Basmane Ödemiş

  İstasyon Adı Hareket Saati
  13 Bayındır MYO 08:06
  14 Yakaköy 08:09
  15 Çatal 08:16
  16 Pınarlı Durağı 08:20

  Ödemiş de deniz var mı?

  Ödemiş’te sahil bulunmadığından deniz tatili için uygun bir rota değildir. Bununla birlikte, sahip olduğu tarihi, doğal ve kültürel mirası ile Ödemiş’te gezebileceğiniz çok fazla yer vardır.

  İzmir Ödemiş Izban ne zaman açılacak?

  İzmir’in 3 ilçesi 2022 yılında elektrikli trenle tanışacak. AK Parti Ödemiş İlçe Başkanı Muhammet Şen, Ödemiş, Tire ve Bayındır ilçelerinde 2022 yılında yakıtlı trenler yerine elektrikli trenlerin faaliyete geçmesinin planlandığını söyledi.

  İzmir’e tren var mı?

  Doğal güzellikleri, kültürü, sanayisi ve limanı ile ülkemizin en önemli şehirlerinden biri olan İzmir ve Başkent Ankara arasında her gün işletilmekte olan ‘İzmir Mavi Treni’ kullanıcılarına konforlu ve ekonomik bir yolculuk sunmaktadır.

  Kiraz Ödemiş Eshot kaç TL?

  2017 YILI KURBAN BAYRAMI FİYAT TARİFESİ

  (B) Fiyat Tarifesi Tam Öğrenci ve 60 Yaş
  797 : KİRAZ – ÖDEMİŞ 1,30 0,75
  829 : SEFERİHİSAR – CUMAOVASI AKT. 1,30 0,75
  836 : KINIK – BERGAMA 1,30 0,75
  Aktarma Hakkı Yoktur.
  You might be interested:  Izmir Sasalı Hayvanat Bahçesine Nasıl Gidilir?

  Ödemiş de ne yenir?

  Geleneklerin hala yaşadığı Ödemiş mutfağı, kıtır ekmeklerin öne çıktığı ve bölgenin ismiyle özdeşleşen Ödemiş Köftesi ile ünlüdür. Ayrıca; otlu gözleme, Ödemiş poğaçası, kabuklu kumpir kızartması, Töngül pidesi ve serinletici lezzeti ile kar helvası Ödemiş mutfağının vazgeçilmezleri arasında yer alır.

  Izmir Ödemiş nasıl bir yer?

  Ödemiş, sakin yaşamıyla huzurlu ve güzel bir ilçe. İzmir’e 114 km uzaklıkta, Bozdağlar ile Aydın Dağları arasında uzanan Küçük Menderes nehrinin suladığı dört tarafı dağlarla çevrili verimli bir ova üzerine kurulmuş Ödemiş, hem Ege hem de Anadolu’nun gelenek ve göreneklerini bir arada görebileceğiniz eşsiz bir yer.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.