Izmir Milli Eğitim Müdürü Kim?

Murat Mücahit YENTÜR – İl Milli Eğitim Müdürü

Izmir Milli Eğitim Müdürü nereli?

44 yaşında olan Ömer Yahşi 1977 yılında Erzincan’da doğmuştur. İlk ve ortaöğrenimini İstanbul’da tamamladı. 2002 yılında Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesinden mezun oldu.

Dr Murat Mücahit Yentür nereli?

MURAT MÜCAHİT YENTÜR NERELİ, KAÇ YAŞINDA? Murat Mücahit Yentür’ün memleketi Elazığ’dır.

Izmir il milli eğitim müdür?

İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Murat Mücahit Yentür, Bayraklı Şehit Bersan Doğantekin Anadolu Lisesi inşaatında incelemelerde bulundu. İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Murat Mücahit Yentür, Karşıyaka Atakent Erdoğan Kibarer Ortaokulu güçlendirme inşaatında incelemelerde bulundu.

Izmir ilçe milli eğitim müdürleri değişti mi?

İzmir’de geniş çaplı ilçe milli eğitim müdürlüğü değişiklikleri yapıldı. Bilindiği üzere Bakan Mahmut Özer’in göreve gelmesinden sonra 18.08.2021 tarihinde İzmir İl Milli Eğitim Müdürü Ömer YAHŞİ görevden alınıp yerine Şişi İlçe Milli Eğitim Müdürü Mücahit Yentür atanmıştı.

Kadir Kadıoğlu kimdir?

Torbalı Mesleki Eğitim Merkezi Müdür Yardımcılığı, Konak Çınarlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Müdür Başyardımcılığı yaptı. 2014 yılından itibaren Bornova İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak çalışırken 23.03.2022 tarihinden itibaren Karşıyaka İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak göreve başlamıştır.

You might be interested:  Izmir Istinye Park Avm Ne Zaman Açılacak?

Nazan Şener Kimdir?

12 Aralık 2019 tarihinden itibaren Şırnak İl Milli Eğitim Müdürü olarak görev yapan Nazan ŞENER 15 Ekim 2021 tarihinde Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürü olarak göreve başlamıştır. ŞENER, evli ve bir çocuk annesidir.

Halil Yücel Kimdir?

07 Mayıs 2022 tarihi itibarıyla Bingöl İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevini yürütmektedir. Evli ve 2 çocuk babasıdır. İl Müdürümüz Yücel, bu görevlerinin yanında Yeşilay Şube Başkanlığı, Vefa Sosyal Destek Gurubu Koordinatörlüğü görevlerinde de bulunmuştur.

Şişli Milli Eğitim Müdürü kim oldu?

Birçok sivil toplum kuruluşunda aktif görev aldı. Yücel, evli ve iki çocuk annesidir. 25.03.2022 tarihinde Şişli İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak göreve başladı.

Milli Eğitim Bakanlığı müdür?

Personel İletişim Listesi

GENEL MÜDÜR
Ad Soyadı Görev Telefon
Dr. Bekir KUL Millî Eğitim Uzmanı 413 15 79
Dr. Melih Mustafa HABAN Şube Müdürü 413 15 79
Sevcan DEMİR Şube Müdürü 413 15 92

Il milli eğitim müdürü ne iş yapar?

Millî eğitim müdürleri, Bakanlığın eğitim politikaları ve stratejik planlarını, mevzuat ve programlar doğrultusunda yönetmek, yönlendirmek, denetlemek ve koordine ederek etkin ve verimli bir şekilde yerine getirmek ile görevli ve sorumludurlar.

Izmir bornova ilçe milli eğitim müdürü kimdir?

Bornova İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa İSLAMOĞLU’nun ’23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk

Buca ilçe milli eğitim müdürü kim oldu?

Hüseyin GÜNEŞ – İlçe Milli Eğitim Müdürü

Yeni Milli Egitim Muduru kim?

06.08.2021/. 5 Mayıs 1970 yılında Tokat’ta doğan Mahmut ÖZER, İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümünden (1992) mezun olmuştur.

Yeni Milli Eğitim Müdürü kim?

Yeni bakan Özer’in Ömer Akmanşen’i bizzat arayarak il milli eğitim müdürlüğü görevini tevdi ettiği ifade ediliyor. Yeni müdür yeni görevine Pazartesi itibariyle başlayacak. ÖMER AKMANŞEN KİMDİR? 1969 yılında Bolu- Dörtdivan ilçesinde dünyaya geldi.

You might be interested:  Vatman Nasıl Olunur Izmir?

Adnan kaygısız kimdir?

Adnan KAYGISIZ – Müdür Yardımcısı

Mehmet Yiğit izmir meb nereli?

1978 yılında Kayseri’de doğan Mehmet Yiğit, Ege Üniversitesi, Edebiyat Fakültesi, Tarih Bölümü’nden 2000 yılında mezun oldu. 2000-2005 yılları arasında Yozgat’ta, 2005-2014 yılları arasında Ankara’da çeşitli okul ve kurumlarda müdür yardımcılığı ve müdürlük yaptı.

Mehmet Yiğit kim?

Bandırmaspor takımında Defans mevkinde forma giyen Mehmet Yigit, 24 Haziran 1991 tarihinde dünyaya gelmiştir. 186 cm boyunda ve 76 kilo olan Mehmet Yigit, Sağ ayağını kullanmaktadır. Bu sezon ilk 11’de 0 maça çıkan Mehmet Yigit, 0 sarı kart ve 0 kırmızı kart görmüştür.

Izmir bornova ilçe milli eğitim müdürü kimdir?

Bornova İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa İSLAMOĞLU’nun ’23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk

Leave a Reply

Your email address will not be published.