Izmir Mermer Fuarı 2018 Ne Zaman?

Luna Mermer olarak 28 – 31 Mart 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilen İzmir Mermer Fuarı’nda yerimizi aldık.

Izmir mermer fuarı hangi tarihte?

27. Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı

Dünyanın doğaltaş sektöründe en önemli buluşmalarından olan MARBLE İZMİR – Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı, 30 Mart – 2 Nisan 2022 tarihinde kapılarını 27. kez tüm dünyaya açıyor.

Izmir mermer fuarı 2021 ne zaman?

Mermer Doğaltaş ve Makinaları Üreticileri Birliği (TÜMMER) ile İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkanı Tunç Soyer’in katılımıyla gerçekleşen Genişletilmiş Danışma Kurulu Toplantısında katılımcıların çoğunluğunun oyu ile MARBLE İZMİR 2021 Fuarı’nın 25-28 Ağustos 2021 tarihlerinde yapılmasına karar verildi.

Marble Izmir Fair nedir?

650 farklı renk ve dokuda doğal taş çeşidine sahip Türkiye’nin uluslararası arenada görücüye çıktığı yer Marble İzmir Fuarı’dır. Marble Fuarı’nın ilk yılında toplam doğal taş ihracatı 77 milyon dolarken 25’incisi düzenlenen fuarın da katkısı ile Türkiye’nin doğal taş ihracatı 2 milyar dolara çıkmıştır.

Izmir mermer fuarı 2021 iptal mi?

MARBLE İzmir Fuarı’nın genişletilmiş danışma kurulu toplantısı, çevrim içi olarak yapıldı. Salgın koşulları sebebiyle tüm dünyada ertelenen fuarların değerlendirildiği toplantıda, 24-27 Mart 2021 tarihlerinde düzenlenmesi planlanan fuarın yaz dönemine ertelenmesi kararı alındı.

Mermer fuarı 2022 nerede?

Doğal taş sektörünün dünyadaki en önemli buluşmalarından biri olan uluslararası taş ve doğal teknolojiler fuarı 28. kez kapılarını açıyor. MARBLE, Türkiye’nin en büyük ve modern fuar kompleksi Fuarizmir’de Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden firma ve sektör profesyonellerini ağırlayacak.

You might be interested:  Izmir Havaş Ücreti Ne Kadar?

Izmir mermer fuarı ne zaman bitiyor?

Doğal taş sektöründe dünyanın en önemli buluşmalarından olan MARBLE İZMİR Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı, 26- 29 Nisan 2023 tarihlerinde kapılarını 28. kez tüm dünyaya açıyor.Binlerce doğal taşın ve özel taş makinelerinin sergileneceği, sektörün önemli isimlerinin katılacağı etkinlikleriyle merakla

Mermer fuarı 2021 nerede?

CNR Holding tarafından hayata geçirilecek olan fuar, global ticaretin merkezi İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek. Mermer ve doğal taş üreticilerinin tüm makine ve ekipman ihtiyaçlarını karşılayacak olan fuara yerli ve yabancı alıcılar iş anlaşmaları için gelecek.

Oyun Fuarı 2021 ne zaman?

GameX. Uluslarararası Gamex / Robotex /Compex Bilgisayar Robot Teknolojileri ve Bilgisayar Oyunları Fuarı zengin içeriği ile 09 – 12 Eylül 2021 tarihleri arasında

2022 izmir Mobilya Fuarı ne zaman?

2-6 Mart tarihlerinde Fuar İzmir’de 33. kez düzenlenecek MODEKO 2022 Uluslararası Mobilya Fuarı’nın tanıtım toplantısı yapıldı.

Izmir mermer fuarı iptal mi?

Sektöründe dünyanın üç büyük fuarından biri olarak kabul edilen İzmir Marble Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı, Çin’den dünyaya yayılan coronavirüs salgını nedeniyle Sağlık Bakanlığı tarafından ertelendi. Denizli’den 100’ün üzerinde üretici fuarda stant açıyordu.

Izmirde ne fuarı var?

İzmir fuar takvimi 2022:

  • 2-6 Şubat Agroexpo – 17.Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı (Orion Fuarcılık)
  • 16-19 Şubat Horeca Fair – 3.Uluslararası Otel Ekipmanları ve Ağırlama Konaklama Teknolojileri Fuarı (GL Platform Fuarcılık)
  • 2-6 Mart Modeko – 33. Uluslararası İzmir Mobilya Fuarı (Efor Fuarcılık, Nobel Expo)
  • Izmir fuar alanı hangi semtte?

    İzmir’in Gaziemir ilçesinde bulunan fuar İzmir yada diğer adıyla yeni fuar İzmir hakkında genel bilgiler ve fuar İzmir nerede, nasıl gidilir bir göz atalım. Türkiye’nin en büyük ve en kapsamlı fuar kompleksi olarak inşasına başlanan Fuar İzmir, 25 Mart 2015 çarşamba günü kapılarını ziyaretçilerine açtı.

    Leave a Reply

    Your email address will not be published.