Izmir Martı Scooter Nasıl Kiralanır?

Martı scooter kiralama yapabilmek için telefonlarınıza Martı uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Uygulama üzerinden gerekli kayıt bilgilerinizi doldurup banka ya da kredi kartınızı uygulamaya tanımladığınız taktirde üye işlemleriniz tamamlanır ve kiralamaya hazır duruma gelirsiniz.

Martı nasıl Kiralanir izmir?

Türkiye’nin Ulaşım Devi

 • Martı uygulamasını ücretsiz indir. Saniyeler içinde kaydol.
 • En yakınındaki Martıyı bul. Haritada Martılar seni bekliyor.
 • QR Kodu okut. Sürüşün keyfini çıkar.
 • Kurallara uygun park et. Sürüşünü bitir.
 • Martı 1 saati ne kadar?

  Martı saati kaç TL? Yapılan son zamla birlikte martı başlangıç ücreti 1,99 TL’dir. 1 dakikası 1,79 TL olup, 1 saatlik ücreti 110 TL olarak fiyatlandırılmıştır.

  Martı dakikası kaç TL 2022?

  Martı elektrikli scooter kiralama 1,99 TL’den başlıyor ve kullandığınız her bir dakika için 1,49 TL olarak ücretlendiriliyor. Buna göre 5 dakika Martı kullanacak olan biri toplamda 7.45 TL gibi bir üccret ödemesi yapar.

  Martı motor dakikası kaç TL?

  Gelin açılışı 3.99 TL olan ve dakika başı 1.49 TL yazan Martı Motor’a birlikte göz atalım.

  Martı araba nasıl kiralanır?

  Martı kullanmak için İOS ve Android platformlarından ücretsiz mobil uygulamayı indirin. Harita üzerinden size en yakın Martı’yı bularak başlayı tıklatın. Scooter üzerinde bulunan barkodu akıllı telefonunuza okutun. Uygulamadan gelen şifreyi Martı üzerinde bulunan kilidi açmak için girin.

  You might be interested:  Izmir Gurme Fest Nerede?

  Martı 1 saat ne kadar 2021?

  İzmir martı fiyatı 2021 yılında başlangıçta 1,99 TL ve her dakika için 0,79 TL olarak ücretlendiriliyor.

  Martı 1 saat ne kadar 2022?

  Martı Scooter Fiyatları 2022

  Başlangıç Ücreti ₺/dk
  Martı Scooter 1 dakika fiyatı 3,48TL
  Martı Scooter 5 dakika fiyatı 9,44TL
  Martı Scooter 10 dakika fiyatı 16,89TL
  Martı Scooter 20 dakika fiyatı 31,79TL

  Martı fiyatları kaç TL?

  Martı’nın mobil uygulamasında yer alan bilgilere göre Martı elektrikli scooterların açılış ücreti 1,99, dakika başına ücreti ise 1,49 TL.

  Bin Bin 10 dk ne kadar?

  Bazı üniversitelerde kullanımı yaygın olan uygulamada açılış ücreti 1 TL ve 1,75 TL arası değişiyor. Farklı bölgelere göre değişen dakika başına ücret ise 0,50 TL veya 0,55 TL’dir. 10 dakikalık bir BinBin yolculuğunun fiyatı ise 6 TL ile 10 TL arasındadır.

  Bin Bin dakikası kaç TL 2022?

  2022 yılı Nisan ayı itibarıyla Bin Bin açılış fiyatı 1,99 TL. BinBin dakika ücreti ise 1,29 TL’dir. Bin Bin rezervasyon ücreti dakika başına 0,49 TL’dir.

  Antalya Martı ne kadar?

  Bugüne kadar Martı ile yolculuğa başlamak için 3 TL ve her 1 dakika için 0,75 TL ödemeniz gerekiyordu. Yapılan fiyat değişikliği ile birlikte Martı’nın başlangıç ücreti 1,99 TL oldu. Her 1 dakika için ise 0,59 TL ücret talep ediliyor. Yapılan düzenlemenin ardından 10 dakikalık Martı yolculuğu 7,89 TL oldu.

  Martı motor kaç kişilik?

  Martılar tek kişiliktir. Lütfen güvenliğiniz için Martıya 2 kişi binmeyin.

  Martı motor hangi ilçelerde var?

  Martı, Oğuz Alper Öktem ve Sena Öktem tarafından kurulan; İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Yalova, Antalya, Eskişehir, Ordu ve Gaziantep’te hizmet veren scooter paylaşım sistemi. Faaliyetlerine 2019 yılında başlayan ve ilk başta sadece İstanbul’da hizmet veren sistem, Şubat 2020’de Ankara’da da kullanıma sunulmuştur.

  You might be interested:  Izmir Çatalkaya Nerede?

  Martı elektrikli motor hangi marka?

  Elektrikli bisiklet olarak Volta markasının VSM isimli elektrikli bisiklet modelini kullanan Martı, bisikletleri Fenerbahçe – Bostancı Sahilyolunda kullanıma sundu. Martı uygulamasında yer alan haritada scooter modelleri yeşil olarak görülürken elektrikli bisiklet modelleri ise siyah olarak görülüyor.

  Martı kiralamak için ne gerekli?

  Martı kullanmak için İOS ve Android platformlarından ücretsiz mobil uyglamayı indirin. Harita üzerinden siz en yakın Martı’yı bularak başlayı tıklatın. Scooter üzerinde bulunan barkodu akıllı telefonunuza okutun. Uygulamadan gelen şifreyi Martı üzerinde bulunan kilidi açmak için girin.

  Aynı anda 2 Martı kiralanır mı?

  Aynı hesaptan birden fazla Martı kiralayabilir miyim? Aynı hesapta birden fazla Martı kiralanamaz.

  Martı kullanmak zor mu?

  More videos on YouTube

  Martı’nın kullanımının oldukça kolay olduğunu da belirtelim. Hiç elektrikli scooter kullanmayan biri olarak yaklaşık 1 dakika içinde Martı’yı kullanmaya alıştım. Martı’yı sürerken uygulama üzerinden sürüşünüzün kaçıncı dakikasında olduğunuzu görebildiğinizi de ekleyelim.

  Martı scooter kaç km gidiyor?

  MARTI SCOOTER KAÇ KM HIZ YAPAR? Saatte en fazla 18 km hızla gidebilirsiniz.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.