Izmir Martı Nasıl Kiralanır?

Martı kullanmak için İOS ve Android platformlarından ücretsiz mobil uygulamayı indirin. Harita üzerinden size en yakın Martı’yı bularak başlayı tıklatın. Scooter üzerinde bulunan barkodu akıllı telefonunuza okutun. Uygulamadan gelen şifreyi Martı üzerinde bulunan kilidi açmak için girin.

Martı 1 saati ne kadar?

Martı saati kaç TL? Yapılan son zamla birlikte martı başlangıç ücreti 1,99 TL’dir. 1 dakikası 1,79 TL olup, 1 saatlik ücreti 110 TL olarak fiyatlandırılmıştır.

Martı dakikası kaç TL 2022?

Martı elektrikli scooter kiralama 1,99 TL’den başlıyor ve kullandığınız her bir dakika için 1,49 TL olarak ücretlendiriliyor. Buna göre 5 dakika Martı kullanacak olan biri toplamda 7.45 TL gibi bir üccret ödemesi yapar.

Martı kirası ne kadar?

Martı’nın mobil uygulamasında yer alan bilgilere göre Martı elektrikli scooterların açılış ücreti 1,99, dakika başına ücreti ise 1,49 TL.

Martı nasıl Kiralanir izmir?

Türkiye’nin Ulaşım Devi

 • Martı uygulamasını ücretsiz indir. Saniyeler içinde kaydol.
 • En yakınındaki Martıyı bul. Haritada Martılar seni bekliyor.
 • QR Kodu okut. Sürüşün keyfini çıkar.
 • Kurallara uygun park et. Sürüşünü bitir.
 • Martı 1 saat ne kadar 2021?

  İzmir martı fiyatı 2021 yılında başlangıçta 1,99 TL ve her dakika için 0,79 TL olarak ücretlendiriliyor.

  You might be interested:  Izmir Depremi Nerede Oldu?

  Martı 1 saat ne kadar 2022?

  Martı Scooter Fiyatları 2022

  Başlangıç Ücreti ₺/dk
  Martı Scooter 1 dakika fiyatı 3,48TL
  Martı Scooter 5 dakika fiyatı 9,44TL
  Martı Scooter 10 dakika fiyatı 16,89TL
  Martı Scooter 20 dakika fiyatı 31,79TL

  Martı ödemesi nasıl yapılır?

  Nasıl öderim?

  1. Martı uygulamasına kaydolduktan sonra, menüden Martı Cüzdan bölümüne gitmen ve tercih ettiğin ödeme yöntemini eklemen yeterli.
  2. ödeme yöntemini eklerken gerekli tüm bilgileri girdiğinden emin olmalısın.

  Bin Bin 10 dk ne kadar?

  Bazı üniversitelerde kullanımı yaygın olan uygulamada açılış ücreti 1 TL ve 1,75 TL arası değişiyor. Farklı bölgelere göre değişen dakika başına ücret ise 0,50 TL veya 0,55 TL’dir. 10 dakikalık bir BinBin yolculuğunun fiyatı ise 6 TL ile 10 TL arasındadır.

  Bin Bin dakikası kaç TL 2022?

  2022 yılı Nisan ayı itibarıyla Bin Bin açılış fiyatı 1,99 TL. BinBin dakika ücreti ise 1,29 TL’dir. Bin Bin rezervasyon ücreti dakika başına 0,49 TL’dir.

  Martı scooter nereden kiralanır?

  Martı scooter kiralama yapabilmek için telefonlarınıza Martı uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Uygulama üzerinden gerekli kayıt bilgilerinizi doldurup banka ya da kredi kartınızı uygulamaya tanımladığınız taktirde üye işlemleriniz tamamlanır ve kiralamaya hazır duruma gelirsiniz.

  Martı için hangi uygulama indirilmeli?

  Martı uygulaması ücretsiz bir şekilde kullanıma sunuldu. İndirmesi oldukça kolay olan uygulama, ücretsiz bir şekilde kullanıcıları sunuldu. Tek yapmanız gereken iOS veya Android cihazınızda uygulama marketine girerek uygulamayı ücretsiz bir şekilde indirmek.

  Link dakikası kaç TL?

  LINK scooter 1,99 TL açılış ücretine ve dakika başına ücreti 1,59 TL ücrete sahip. Dilerseniz LINK uygulamasını iOS için buradan, Android için ise buradanindirebilirsiniz.

  Martı motor dakikası ne kadar?

  Martı’nın elektrikli bisikletleri 1,99 TL açılış ücretine sahip. Kullanılan her dakika için ise tıpkı elektrikli scooter modellerinde de olduğu gibi 0,59 TL ücret talep ediliyor.

  You might be interested:  Izmir Bit Pazarı Nerede Kuruluyor 2022?

  Martı ödemesi nasıl yapılır?

  Nasıl öderim?

  1. Martı uygulamasına kaydolduktan sonra, menüden Martı Cüzdan bölümüne gitmen ve tercih ettiğin ödeme yöntemini eklemen yeterli.
  2. ödeme yöntemini eklerken gerekli tüm bilgileri girdiğinden emin olmalısın.

  Martı ne kadar hızlı?

  Dünya çapındaki mikromobilite araçları ortalama 25 km/sa hıza çıkabiliyorken Martı elektrikli scooterlarının hızını güvenlik açısından 18 km/sa ile limitlemiştir. Martı’nın belirlediği hız limiti maraton koşucusu hızının dahi altındadır.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.