Izmir Manisa Nasıl Gidilir?

Manisa Manisa’ya havayolu, demiryolu ya da karayolu ile ulaşım mümkündür. En yakın havalimanı 39 kilometre uzaklıktaki İzmir Adnan Menderes Havalimanı’dır. Buradan araç kiralayarak ya da otogara giderek otobüsle Manisa’ya ulaşılabilir.
Havaalanına iniş yapıldıktan sonra Manisa’ya servisler veya taksilerle direkt geçiş sağlanabilmektedir. İzmir ile Manisa arası ulaşım yaklaşık 30 dakika sürmektedir. İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan HAVAŞ otobüsleri Manisa’ya seferler düzenlemektedir. Bilet fiyatları ise 25 – 30 TL’dir.

Izmirden manisaya dolmuş var mı?

Manisa Terminali, İzmir ile birlikte Ege Bölgesi’nin en yoğun yolcu trafiğine ev sahipliği yapan şehirler arasında yer alan Manisa’da yolcuların hizmetinde. Kent merkezinin kısmen dışında konumlanan Manisa Otobüs Terminali’nden merkeze gelirken belediye otobüslerini veya dolmuşları kullanabilirsiniz.

Manisa izmir arası nasıl gidilir?

Manisa – İzmir arası karayolu ile 36 km’dir.

Bulunduğum yerden Manisa’ya nasıl gidebilirim?

Ege Bölgesi’nde yer alan Manisa’ya ulaşımlar, kara yolu, hava yolu ve demir yolu araçları ile yapılabilmektedir. Hava yolu ulaşımlarının, il merkezine en yakın konumda bulunan İzmir Adnan Menderes Havalimanı üzerinden yapıldığı Manisa’ya tren yolu seyahatleri de Manisa Garı üzerinden gerçekleştirilmektedir.

You might be interested:  Izmir Bit Pazarı Yeni Yeri Nerede?

Izmir Manisa bilet ne kadar?

En Çok Tercih Edilen Manisa – İzmir Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Otobüs Firması Manisa İzmir Bilet Fiyatları Ortalama Sefer Süresi
Ayar Aydın Seyahat 45 TL 45 dk
Isparta Petrol Turizm 27 TL 45 dk

İzmir’den Manisa’ya belediye otobüsü var mı?

İzmir-Manisa otobüs seferleri haftanın günlerine göre değişiklik gösterebilir. Günlük ortalama 2 otobüs seferi vardır. Bu güzergahta molalı veya molasız otobüs seferleri düzenlenmektedir.

Manisa Seyahat kaç TL 2022?

İki kent arasında yolcu taşımacılığı yapan tek firma olan Manisa Seyahat’in güncel Ocak 2022 fiyat tarifesine göre öğrenci bilet 24 TL, tam bilet 25 TL olarak satılıyor.

İzmir Manisa tren var mı?

Bu trenler İzmir > Manisa, Manisa > İzmir arasında her gün işlerler. İzmir (Basmane), Çiğli, Menemen, Emiralem, Muradiye, Horozköy, Manisa tren seferleri, tren saatleri, tren bileti fiyatları. İzmir (Basmane) Manisa tren yolculuğu yaklaşık 1 saat 40 dakika sürmektedir.

Manisa İzmir otobüs kaç saat sürüyor?

İzmir – Manisa arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 1 saat sürmektedir.

İzmir Manisa arası ne kadar yakar?

Manisa ile İzmir yol güzergahı için Kilometre hesaplama sonucunda 2,5 Litre yakıt tüketimi yapacaksınız. Aracınız dizel ise yaklaşık 63 TL, benzinli araç kullanıyorsanız 58 TL yakıt maliyetiniz oluşur. Şayet LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 30 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

Izmire giderken manisadan geçilir mi?

İzmir’e tren yolculuğu ile gitmek isteyen ziyaretçiler, İzmir Mavi Tren’i kullanabilirler. Bu hat ile Ankara- İzmir arası yolculuk ortalama 14 saat sürmektedir ve bilet fiyatları ortalama 60 TL’dir. Bu hat, Ankara’dan kalkarak Kütahya, Eskişehir, Balıkesir ve Manisa’dan geçerek İzmir’e ulaşım sağlamaktadır.

Manisa izmir e yakın mı?

İzmir ile Manisa arasındaki mesafe karayoluyla 38 kilometre.

You might be interested:  Izmir Toki Evleri 2022 Başvuru Ne Zaman?

Manisa’da metro var mı?

Metro Turizm yaygın ulaşım ağı ile Manisa ilinde bulunan şubelerinde de hizmet vermeye devam ediyor. Manisa ilinde yer alan Metro Turizm şubelerin iletişim bilgisi ve telefon numaralarına aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz.

İzmir Otogar Manisa Otogar arası kaç saat?

İzmir – Manisa arası otobüs yolculuğu ortalama 30dk sürmektedir.

Manisaya hangi otobüs firmaları gidiyor?

Manisa’ya Giden Otobüs Firmaları

Manisa’ya sefer düzenleyen otobüs firmalarından bazıları Balıkesir Uludağ, Show Time Turizm, İstanbul Seyahat ve İzmir Turizm’dir.

İzmir Manisa tren var mı?

Bu trenler İzmir > Manisa, Manisa > İzmir arasında her gün işlerler. İzmir (Basmane), Çiğli, Menemen, Emiralem, Muradiye, Horozköy, Manisa tren seferleri, tren saatleri, tren bileti fiyatları. İzmir (Basmane) Manisa tren yolculuğu yaklaşık 1 saat 40 dakika sürmektedir.

İzmir Otogar Manisa Otogar arası kaç saat?

İzmir – Manisa arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 45 dakika sürmektedir.

Izmirden manisaya ilk otobüs kaçta?

1977 yılından bu güne Şehzadeler şehri Manisa’mızdan Ege’nin incisi İzmir’e; haftanın 7 günü sabah 05.30’dan,22:15’e İzmir’den Sabah 06,20’den İzmir Garajı 23.15, Bornova Manisa Ayrımı 23,25’e kadar her 15 dakika’da bir olmak üzere yolcularımızın güvenli ve konforlu bir şekilde ulaşımını sağlıyoruz

İzmir otogar dolmuşları kaça kadar?

İzmir otogar dolmuş saatleri

İlçelere gidiş OTOGAR Kalkış
08:30:00 AM 08:30:00 AM
08:45:00 AM 08:45:00 AM
09:00:00 AM 09:00:00 AM
09:15:00 AM 09:15:00 AM

Leave a Reply

Your email address will not be published.