Izmir Kent Kart Dolum Bayiliği Nasıl Alınır?

Izmir Kent Kart nasıl alınır? Havalimanında istasyondan ve 24 saat hizmet veren iki özel büfeden, kent içinde büfelerden kart alıp dolum yapılabilir. Kart alım ve dolum işlemi Şehirlerarası Otogarı’nda bulunan bir büfeden ve dolum otomatından yapılabilir. Öğrenci izmir kart nasıl alınır?

İzmirim Kart konakta nereden alınır?

Konak, Bostanlı, Karşıyaka; Alsancak, Göztepe, Üçkuyular; Pasaport gibi yolcu yoğunluğunun bulunduğu iskelelerin tümünde gişeler mesai saatlerinde hizmet vermektedir. İskele gişelerinden kart bilet ve ulaşım kartı alınabilir, bakiye yüklenebilir.

Hamiline İzmirim Kart ne demek?

İzmirim Kart “şehir kartı projesi” kapsamında İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin toplu ulaşım başta olmak üzere pek çok hizmetini bünyesinde toplayan bir ödeme kartıdır.

İzmirim Kart bakiye aktarımı nasıl yapılır?

Öğrencilik veya öğretmenlik haklarından yararlanmayan kişilerin, Kişiselleştirilmiş Öğrenci veya Öğretmen kartlarında kalan bakiyenin aktarımı Konak Katlı Otopark altında bulunan Kart Değişim Merkezinden yapılmaktadır.

Izmir kart nerede doldurulur?

İZMİR AKILLI KART BAYİLERİ

You might be interested:  Izmir-Ankara Hızlı Tren Ne Zaman Bitiyor?
İZMİR AKILLI KART BAYİ LİSTESİ İZBAN – İZDENİZ – İZELMAN – METRO – ÖZEL LİSTEYİ PDF FORMATINDA İNDİRİNİZ
BAYİ ADI BAYİ ADRESİ
AKŞEHİRLİ EFECAN MARKET 4165 SOK.NO:100/A
AKTAN MARKET Kemalpaşa Mah. 45 Sok. No:40/B
AKTAŞ ALIŞVERİŞ MERKEZİ B.Elkutlu Cad. No:296/A

Izmirim kart kaç TL 2022?

ESHOT’un resmi internet adresinde yer alan bilgiler doğrultusunda, tam kart 4,70 TL’den 6.50 TL’ye; öğrenci 1,64 TL’den 2.20 TL’ye, öğretmen ve 60 yaş üstü 4,06 TL’den 5,60 TL’ye yükseltildi. Bilet 35 ve Kontörlü Ulaşım Kartları da, her basımda 1 kontör ödemesi yapıyor.

Izmirim kart tek biniş ne kadar?

İlk biniş ücreti 1,73 TL olup 120 dakika içinde 1. aktarma 0,25 TL, 2. aktarma 0,25 TL ve sonraki aktarmalar ise tüm fiyata dahildir.

İzmirim Kart kişiye özel mi?

Kişiye Özel Elektronik Öğrenci, Öğretmen, 60 Yaş ve 65 Yaş Kartı Bireysel Başvuru. Bu menüden kişiye özel indirimli öğrenci, öğretmen, 60 yaş ve 65 yaş kartı başvurularını yapabilirsiniz.

Boş İzmirim Kart ne kadar?

Öğrenci Kartı, Öğretmen Kartı ve 60 Yaş Kartı ücreti 10 TL olup kayıp, çalıntı ya da yıpranma nedeniyle kartınızı yenilemeniz için 20 TL ödemeniz gerekiyor. 65 yaş kartları ise ücretsiz olarak veriliyor. Fakat kartların zayi edilmesi, çalınması ve yıpranması durumlarında kart yenileme ücreti 20 TL.

Izmir’de anne kartı var mı?

Maddi olumsuzluklar nedeniyle sosyal hayatın içinde yer alamayan çocukların en masum döneminde sosyal hayata katılmalarını sağlamak amacıyla hayata geçirilecek uygulama ile çocuğu ile birlikte yolculuk yapan anne veya baba bu kart sayesinde seyahat ücreti ödemeyecek.

Otobüs kartına yüklenen para geri alınır mı?

Buna göre ellerinde hala kullanılabilir şekilde olup içinde TL bulunan eski EGO kartlarını iade edip paranızı geri alabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ise Kızılay Metro Durağında yer alan EGO Birimlerine elinizde bulunan eski kartlarla müracaat etmek.

You might be interested:  Izmir Karabağlar Ülkü Ortaokulu Nerede?

Izmir kart nasıl yüklenir?

İzmir toplu ulaşım sistemlerinde kullanılan tüm İzmirim kartlara, her hangi bir yükleme noktası aramadan doğrudan internet üzerinden kredi kartı ile yükleme yapmak mümkün oluyor. www.izmirimkart.com.tr adresine ister cep telefonu, isterseniz diğer cihazlarla girip https://www.izmirimkart.com.tr/tr/IzmirimkartTLYukleme/

Izmir Kentkart ne kadar?

01.06.2022 Tarihinden İtibaren Geçerlidir. İlk Biniş Tam Ücreti 7,64 olup 120 dakika içinde 1.aktarma 1,41 TL, 2.aktarma 1,06 TL, 3.ve sonraki aktarmalar ise tüm fiyata dahildir.

İzmirim karta en fazla kaç TL yüklenir?

İnternet üzerinden yüklenebilecek TL limitleri nelerdir? izmirimkart.com.tr üzerinden İzmirim Kart’a bir seferde en az 1 TL, en fazla 500 TL yükleme yapılabilir. Bekleyen yüklemeler aktif hale getirilmeden en fazla 2 defa yükleme işlemi yapılabilir.

Kent karta en fazla ne kadar yüklenir?

Kentkart’a kredi kartı ya da hesaptan yükleme limiti tek seferde en az 10 TL, en fazla 100 TL’dir.

Kent Kart dolum nasıl yapılır?

İlk kez yükleme yapıyorsan; ‘Kart Ekle’ alanında ‘Ulaşım Kartı Ekle’ bölümüne dokunarak ilerle. Eklemek istediğin ulaşım kartını seç. Kentkart’ın üzerindeki numarayı gir. Tebrikler, kartını tanımladın.

İzmirim Kart nereden teslim alınır?

KARTLARIN TESLİMİ

Şahsen veya internetten ön başvuru yapmış kişiler kart başvuru merkezlerine müracaat ederek 10 dakika içinde kartını teslim alır. Yapılan işlemlerde kart sahibine ait Fotoğraflı bir Kimlik belgesinin ibrazı zorunludur.

İzmirim Kart ne kadara satılıyor?

İzmirim Kart Ücretleri

Öğrenci Kartı, Öğretmen Kartı ve 60 Yaş Kartı ücreti 10 TL olup kayıp, çalıntı ya da yıpranma nedeniyle kartınızı yenilemeniz için 20 TL ödemeniz gerekiyor.

Izmir öğrenci Kent Kart Nereden Alınır?

www.izmirimkart.com.tr adresi üzerinden öncelikle ön başvuru formu doldurulur, 3 Boyutlu Güvenlik Sistemi ile internetten kartla güvenli ödeme ya da Vakıflar bankasının herhangi bir şubesinden masrafsız ve havale ücreti ödemeden İzmir İnovasyon ve Teknoloji A.Ş.

You might be interested:  Izmir Ayrancılar Nasıl Bir Yer?

Izmir Eshot kartı nasıl alınır?

İndirimli Öğrenci Kartı Almak İsteyen Öğrenciler;

  1. Vakıflar Bankasının herhangi bir şubesinden masrafsız ve havale ücreti ödemeden ESHOT Genel Müdürlüğü’nün açmış olduğu KURUM TAHSİLÂT HESABINA kart ücreti olan 10 TL. yatırılacaktır.
  2. Dekontta T.C Kimlik numarası belirtilecektir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.