Izmir Karabağlar Gediz Elektrik Nerede?

KARABAĞLAR Gediz Elektrik abonelik merkezi iletişim bilgileri aşağıdadır. Üniversite Caddesi No:57 35042 Bornova / İZMİR adresinde bulunan abonelik merkezinin telefon numarası: (0232)4772600

Karabağlar’da elektrik kesintisi var mı?

Karabağlar Elektrik Kesintileri, planlı ve plansız oluşan elektrik arızalarını Gediz Elektrik Dağıtım A.Ş.

Karabağlar Elektrik Kesintileri.

Nedeni : ŞEBEKE İŞLETMECİSİ SEVGİ MAHALLESİ,4604-4605-4606-4607-4608-4609-4610-4611-4628-9121/1-9131-9131/8 SOKAKLAR VE CİVARI –
Kesinti Ne Kadar Sürecek : 08 saat

Izmir elektrik nereye bağlı?

İzmir ve Manisa bölgelerinde bulunan 5.420.537 nüfusa elektrik dağıtım hizmeti veren Gediz Elektrik Dağıtım A.Ş. kısa adıyla GEDİZ EDAŞ, Bereket Enerji tarafından işletilmektedir. GEDİZ EDAŞ bölgesi, dağıtım faaliyetleri özelleştirilen TEDAŞ’ın 11 no’lu dağıtım bölgesidir.

Gediz Elektrik aboneliği nasıl alınır?

Yeni Abonelik

 1. İş yeriniz için Gediz iş ortağınız olsun! Müşteri İlişkileri Merkezimizde hızlıca işlemlerinizi yapmak için randevu almanızı öneririz. Online Randevu 0850 800 0 186 Tüm Müşteri İlişkileri Merkezleri.
 2. Başvuru Evrakları Abonelik tipinize göre gerekli belgeler aşağıda yer almaktadır.
 3. Sıkça Sorulan Sorular.

Gediz Elektrik Dağıtım Şirketi kimin?

enerji sektöründe 40 yıllık deneyim ve uzmanlığa sahip, Türkiye’nin ilk ve öncü entegre enerji şirketi Aydem Enerji bünyesinde 2013 yılında İzmir ve Manisa illerinin görevli tedarik şirketi olarak kuruldu.

You might be interested:  Urladan Izmir Otogara Nasıl Gidilir?

186 telefon numarası nedir?

Çağrı merkezimiz İstanbul Avrupa yakasında bulunan abonelerine kesintisiz 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. ALO 186 ya gelen çağrılar; arıza bildirimi, sokak aydınlatma, kaçak ihbar, sayaç değişikliği ve mühürleme talebi, kesme-açma işlemleri, fatura itiraz, borç sorgulama, öneri ve şikayet konularında olmaktadır.

186 nasıl aranır?

ALO 186 elektrik hattını cep telefonundan başına alan kodu koymadan aradığınızda otomatik olarak bulunduğunuz bölgedeki dağıtım şirketine bağlanırsınız. Bu hattı ararken Türkiye’nin hangi bölgesinde olduğunuz önemli değildir, ülkemizin her yerinden bu numarayı tuşlayarak ilgili dağıtım şirketine ulaşılır.

Gediz elektrik kamu mu özel mi?

özel sektöre devredildi. 2013 yılı içerisinde ise 8 dağıtım şirketi (Akdeniz, Boğaziçi, Gediz, Aras, Dicle, İstanbul Anadolu Yakası, Vangölü ve Toroslar Elektrik Dağıtım AŞ) hisseleri özel sektöre devredildi.

Gediz elektrik kamu kuruluşu mu?

Türkiye Elektrik Dağıtım

Tür Devlet Kurumu-KİT
Öncül Türkiye Elektrik Kurumu (TEK)
Kuruluş 1994
Genel merkezi Nasuh Akar Mah. Türk Ocağı Cad. No:2 Balgat/Çankaya/Ankara
Kilit kişiler Ömer Sami Yapıcı (Genel Müdür)

Aydem ve Gediz aynı mı?

Gediz Elektrik Perakende Satış AŞ, Aydem Enerji’nin bir kuruluşu olarak, İzmir ve Manisa illerinde 3 milyon müşterisine sürekli ve kaliteli elektrik hizmeti sunmak amacıyla 2013 yılında kurulmuştur.

Izmir elektrik aboneliği internetten yapılır mı?

İnternet Üzerinden Elektrik Aboneliği

Tüketim noktasının bağlı bulunduğu bölgede görevli olan elektrik tedarik şirketinin web sayfasına girerek online işlemler kısmından online elektrik aboneliği, online elektrik abonelik iptali ve online elektrik fatura ödeme işlemleri yapabilirsiniz.

Gediz elektrik abonelik kaç günde açılır?

Gediz Elektrik ile sözleşmenizi imzalayıp, gerekli bedelleri ödedikten sonra elektriğiniz en geç 3 gün içinde açılacaktır. (eğer eviniz belediye sınırları dışındaysa 5 günü bulabilir.) Gediz Elektrik, bir çok hanenin elektriğini 3 günlük süre tamamlanmadan, aynı gün tamamlamaktadır

You might be interested:  Izmir Kentkart Nasıl Alınır?

Gediz elektrik güvence bedeli kaç TL?

Abonelik işlemi için GEDAŞ Elektrik tarafından alınan belirli bir abonelik ücreti bulunur. Bu nedenle kişilerin müracaat sırasında bu tutarı tahsil etmeleri gereklidir. Elektrik abonelik güvence bedeli ortalama meskende için 178,8 TL olarak belirlenmiştir.

Gedizin sahibi kim?

Gediz Elektrik’in yeni sahibi ‘ihale yasaklısı’ çıktı | soL haber. İzmir ve Manisa illerinin elektriğini tedarik eden Gediz Elektrik Dağıtım’ın özelleştirilme ihalesini kazanan Elsan’ın kamu ihalelerinden yasaklı Bereket Enerji’nin grup şirketi olduğu öğrenildi.

Gediz elektrik kime satıldı?

Ağustos 2010’da yapılan ilk ihalede ödemesi gerçekleşmediği için özelleştirmesi iptal edilen Gediz Elektrik’in yeni sahibi en yüksek teklifi veren Elsan-Tümaş-Karaçay Ortak Girişim Grubu oldu.

Ceyhan Saldanlı kim?

Yönetim Kurulu Başkanı

1954 yılında Denizli’de doğdu. 1975 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Elektrik Fakültesi’nden mezun olan Ceyhan Saldanlı, 1975-1980 yılları arasında kamu sektöründe çalıştı. 1980 yılında kurulan Elsan Elektrik Gereçleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Elektrik aboneliği almak için ne gerekiyor?

Elektrik Aboneliği Nasıl Alınır?

 • Nüfus cüzdanı
 • Mülkiyeti belirten belge (kira kontratı, tapu kaydı, lojman tahsis belgesi vb.)
 • Daireye ait tesisat ya da abone numarası
 • DASK poliçesi veya poliçe numarası ile poliçe sahibinin T.C. kimlik numarası
 • IBAN numarası
 • Elektrik ustune almak kac tl 2022?

  2022 yılı için bu ücretler her 1 kW başına evler için 37,6 TL iken ticarethaneler için 106,9 TL’dir. Sözleşmedeki meskenin veya ticarethanenin gücü 5 kW altında olsa bile hesaplama işlemi 5 kW üzerinden yapılır. Yani ödenecek elektrik güvence birimi mesken için minimum 188 TL, ticarethane için minimum 534,5 TL’dir.

  Elektrik aboneliğini üzerine almak ne kadar?

  Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) tarafından Elektrik Piyasası Tüketici Hizmetleri Yönetmeliği’ne göre, ilk kez elektrik aboneliği açtıracak kişilerden elektrik üzerine alma ücreti alınır. Meskenlerin, 5kW sözleşme gücü üzerinden hesaplandığında elektrik üzerine alma ücreti 2021 yılı için 165 TL’dir.

  You might be interested:  Izmir Kiraz Nasıl Bir Yer?

  Elektrik üstüne alma nasıl yapılır?

  Elektrik aboneliği için gerekli belgeler

  1. Eviniz için.
  2. Nüfus cüzdanı
  3. Mülkiyet belirten bir belge (tapu, kira sözleşmesi, lojman tahsis belgesi vb.)
  4. Varsa kullanım yerinin abone ya da tesisat numarası (eski bir fatura)
  5. Kiracılar için,
  6. Zorunlu deprem sigortası (DASK) poliçesi.
  7. Banka hesabınıza ait IBAN.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.