Izmir Istinye Park’A Nasıl Gidilir?

İzmir İstinye Park AVM’ye ulaşım oldukça kolay. Vapur, metro, otobüs ve tramvay ile kolayca ulaşım sağlanabiliyor. İzmir İstinye Park AVM’ye metro ile gitmek isteyenler Fahrettin Altay durağında inmesi gerekiyor.

Izmir istinye parka gitmek için hangi metro durağı?

Fahrettin Altay Aktarma Merkezi durak, Balçova içindeki İstinye Park İzmir Şantiyesi konumuna en yakındır.

Istinye park toplu taşımayla nasıl gidilir?

Sariyer bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden İstinye Park adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 29Ş, 40B, 41C.
  2. Metro: M2.
  3. Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: SRY-10, MİNİBÜS: SRY-13, MİNİBÜS: SRY-14.

Istinye Park AVM hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları İstinye Park yakınından geçiyor: 151, 152, 29C, 29D, 47L.

Izmir Istinye Park AVM hangi semtte?

Orjin Grup tarafından İzmir’in Balçova İlçesi Üçkuyular mevkiinde gerçekleştirilen projede yaklaşık 90 bin metrekare kapalı alana sahip bir alışveriş merkezi, 5 yıldızlı bir otel ve kongre merkezinin yanı sıra 20 bin metrekare büyüklüğünde bir şehir parkı yer alıyor.

You might be interested:  Izmir Urla Nasıl Gidilir?

Fahrettin Altay istinye park ne zaman açılacak?

İzmir Üçkuyular’da hayata geçirilen İstinye Park projesinin Mayıs 2020’de hizmete açılması planlanıyor. Proje Orjin Grup imzası taşıyor.

29ş nerede?

29Ş İstinye Dereiçi – Şişli konumuna en yakın duraklar: Sultan Selim Mahalle / Maslak Yönü 136 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesinde. Sultan Selim Mahalle 139 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesinde. Sanayi Mahallesi-2 205 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesinde.

Akmerkeze metro ile nasıl giderim?

Metro ile ulaşım yapacak yolcular birazcık şanssız olacaklar, metro güzergahı ile Akmerkez maalesef biraz uzak kalıyor. Metro ile Levent durağına geldikten sonra Etiler çıkışından yukarı çıkın. Sonra soldan devam edin, bankaları geçtikten sonra Ziraat Bankası’nın köşesinden sağa girin.

Vadi istanbul’dan Istinye Park’a nasıl gidilir?

Adım adım

  1. otobüs durak yoluna yürüyün. Evyap Camii. 460 m 6 dk.
  2. Bekle: otobüs. 47L. Hacıosman Metro.
  3. otobüs durak konumuna gidin. İTü Rektörlüğü 10 dk.
  4. minibüs / dolmuş durak yoluna yürüyün. İtü Rektörlüğü 130 m 2 dk.
  5. Bekle: minibüs / dolmuş MİNİBÜS: SRY-14.
  6. minibüs / dolmuş durak konumuna gidin. İstinye Park.
  7. Yürü İstinye Park.

ITÜ hangi metro durağı?

İTÜ – Ayazağa Metro İstasyonu, İstanbul metrosunun M2 hattında bulunan ve 31 Ocak 2009’da hizmete giren metro istasyonudur. İstasyon, Sarıyer’in Maslak Mahallesi’nde Büyükdere Caddesi üzerinde İstanbul Teknik Üniversitesi girişinde yer almaktadır.

40T nereden kalkıyor?

40T otobüs hattının ilk durağı Maslak Gazeteciler Sitesi – Son Durak Yönü olup son durağı İstinye Dereiçi – Son Durak Yönü durağıdır. 40T (Maslak Gazeteciler Sitesi – Son Durak Yönü‎→İstinye Dereiçi – Son Durak Yönü), hafta içi çalışıyor.

Istinye park Godiva Kaçıncı kat?

İstinyepark’ın giriş katında bulunan Godiva mağazası; el yapımı pralin ve trüfleri almanın yanı sıra, kafesinde soluklanmak ve Godiva lezzetlerini tatmak için harika bir atmosfer sunuyor. Mağazada ayrıca seçkin markalardan özel hediyelik ürünler ve kişisel tüketime yönelik paylaşımlık ürünler de bulunuyor.

You might be interested:  Izmir Yollar Ne Zaman Açılacak?

Istanbul istinye park hangi yakada?

Avrupa yakasında modern ve lüksü barındırıyor.: İstinye Park, İstanbul, Türkiye – Tripadvisor.

Ege İstinye Park nerede?

İşte İzmir İstinye Park AVM nerede sorusunun yanıtı ve ulaşım bilgisi İzmir İstinye Park AVM Üçkuyular Mahallesi, 14. Sokak No:22 Karabağlar / İzmir adresinde yükseliyor.

İstinyePark İzmir kaçıncı büyük AVM?

Ödüllü İngiliz mimari ofisi Universal Design Studio tarafından projelendirilen Beymen İstinyePark İzmir, 60 milyon liralık yatırımla hayata geçirildi. 4 bin metrekarelik alanda 900’ü aşkın dünya markasını İzmirlilerle buluşturan Beymen İstinyePark İzmir, markanın Türkiye’deki üçüncü büyük mağazası oldu.

Izmir istinye park nerede açılıyor?

İzmir İstinye Park ne zaman açılacak? İzmir Üçkuyular’da hayata geçirilen İstinye Park projesinin Mayıs 2020’de hizmete açılması planlanıyor. Proje Orjin Grup imzası taşıyor.

Ege istinye park nerede?

İşte İzmir İstinye Park AVM nerede sorusunun yanıtı ve ulaşım bilgisi İzmir İstinye Park AVM Üçkuyular Mahallesi, 14. Sokak No:22 Karabağlar / İzmir adresinde yükseliyor.

Izmir istinye park nerede açıldı?

Doğuş Holding’in İzmir Balçova’da 250 milyon dolarlık yatırımla hayata geçirdiği İzmir İstinye Park projesi 2019 yılının Eylül ayında hizmete açılacak.

Izmir metro nereye kadar gidiyor?

Metro ile Toplu Ulaşım

İzmir Metrosu; F. Altay, Poligon, Göztepe, İzmirspor, Hatay, Üçyol, Konak, Çankaya, Basmane, Hilal, Halkapınar, Stadyum, Sanayi, Bölge, Bornova, Ege Üniversitesi, Evka 3 istasyonları ile hizmet vermektedir.

Izmir metro çalışıyor mu?

İzmir Büyükşehir Belediyesi, koronavirüs vakalarının artışıyla birlikte ülke genelinde hayata geçirilen sokağa çıkma kısıtlamaları üzerine, toplu ulaşım araçlarının sefer planlarında yeni düzenlemeler yaptı. Metro ve tramvayda “hafta içi” seferleri normal seyrinde devam edecek.

Leave a Reply

Your email address will not be published.