Izmir Havaş Ücreti Ne Kadar?

İzmir Havaş Ücretleri Ne Kadar? İzmir Havaş ücretleri mesafelere göre değişiklik göstermektedir. Havalimanına en yakın konumdan alınan ücret 2022 yılında 30 TL olarak belirlenmiştir. En uzak mesafeden Havaş ücreti ise 89 TL ‘dir.
Pandemi Süreci Havaş Ücretleri Aydın-İzmir arası Havaş 32 TL’den pandemi sürecinde sosyal mesafe kurallarına göre az yolcu taşıdığı gerekçesiyle 48 TL’ye yükseltildi.

Havaş ne kadar izmir?

İzmir Havaş Yolculuk Süresi

Yaklaşık 60 dakika olup, trafik yoğunluğuna göre değişebilmektedir.

Havaş aydın izmir ücreti ne kadar?

Aydın Havaş ücreti:65,00 TL (KDV dahil)

İzmir Havalimanında Havaş Yolcu servislerinin hangi saatlerde İzmir otogara gittiğini, Havaş otobüslerinin Ücreti gibi bilgileri, Aşağıdaki Havaş Telefon numarasını arayarak öğrenebilirsiniz.

Izmir Otogar’dan havaalanına taksi ne kadar?

Havalimanındaki taksilerde tek bir tarife geçerlidir. Açılış ücretleri 3,90 olan taksilerde her kilometre başına 3,70 liralık artış söz konusudur. Taksi ile havalimanı otogar arası ödemeniz gereken muhtemel ücret 115 liradır.

Çeşme izmir Havaş kaç lira?

Adnan Menderes Havalimanı’ndan Havaş Firmasıyla 52 TL’ye Çeşme Otogara bırakmaktadır, İzmir Havaalanından Alaçatı Merkeze ise Havaş ücreti 52 TL’dir.

You might be interested:  Izmir Otogardan Özdere'Ye Nasıl Gidilir?

Havaşta kart geçiyor mu?

Ödeme yöntemleri nelerdir? Araç içerisinde kredi, banka kartı ile yapabilir ya da mobil uygulamamızdan ve internet sitemizden temassız ve güvenli ödeme sağlayabilirsiniz. Nakit ile ödeme için duraklarımızda ve havalimanında bulunan gişemizde nakit karşılığında QR kodlu bilet satılmaktadır.

Havabus kimlere ücretsiz?

– Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demir Yolları’nda (TCDD), yüksek hızlı trenler (YHT) dahil tüm koltuklu seferleri engellilere ücretsizdir. – HAVAŞ havaalanı servisi otobüsleri ücretsiz.

Izmir Aydın arası Havaş kaç saat?

Havaş Aydın İzmir Adnan Menderes Havalimanı arası Yolculuk Süresi. Yaklaşık 90 dakika olup, trafik yoğunluğuna göre değişebilmektedir.

Havaş izmir Aydın kaç saat?

HAVAŞ-AYDIN (Aydın), her gün çalışıyor. Ek bilgi: HAVAŞ-AYDIN hattında 3 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 70 dakika.

Aydın izmir arası kaç lira?

En Ucuz Aydın – İzmir Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Otobüs Firması Bilet Fiyatı Günlük Otobüs Seferi Sayısı
Aydın Muğla Koop Turizm 60,00 TL 10
Buzlu Turizm 60,00 TL 2
İzmir Turizm 60,00 TL 1
Ayar Aydın Seyahat 61,00 TL 4

Izmir havaalanı otogar arası kaç TL?

Havalimanından otogara yaklaşık 90-95 TL, Konak’a 55-65 TL, Balçova’ya 55-60 TL, Dokuz Eylül Üniversitesi İİBF’ye veya Tınaztepe Yerleşkesi’ne yaklaşık 55-65 TL, Ege Üniversitesi’ne 90-95 TL arasında bir ödeme yapmanız gerekebilir.

Izmirde taksi ne kadar tutar?

Buna göre taksimetre açılış 4.50 TL’den 7.5 TL’ye, kilometre başına ücret ise 5.50 TL’den 9 TL’ye yükseldi. İndi bindi ise 13 TL’den 20 TL’ye çıktı. İzmir Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Koordinasyon Merkezi (UKOME), taksi esnafından gelen talepler üzerine biniş ücretlerini son 3 ayda ikinci kez artırdı.

Izmir taksi ücreti ne kadar?

Kentte taksi ücretlerine büyük bir zam geldi. İzmir Ulaşım Koordinasyon Merkezi’nde (UKOME) onaylanan yeni tarifeye göre taksi açılış ücreti 4,5 TL’den 6 TL’ye, kilometre başına ücret 5,5 TL’den 9 TL’ye, indi-bindi ücreti ise 13 TL’den 20 TL’ye yükseldi. Yeni tarife 24 Mart Perşembe gününden itibaren yürürlüğe girecek.

You might be interested:  Izmir Hangi Devlet Tarafından Işgal Edildi?

Adnan Menderes Çeşme Havaş kaç saat?

HAVAŞ-ÇEŞME otobüs hattının ilk durağı Adnan Menderes Havalimanı (Havaş) olup son durağı Çeşme Otogar (Havaş) durağıdır. HAVAŞ-ÇEŞME (Çeşme), her gün çalışıyor. Ek bilgi: HAVAŞ-ÇEŞME hattında 3 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 62 dakika.

Adnan Menderes Havalimanı Çeşme nasıl gidilir?

İzmir Adnan Menderes Havalimanı ile Çeşme arasında Havaş Otobüsleri HİZMET VERMEKTEDİR. Havaş otobüslerini, İzmir Adnan Menderes Havalimanı İç Hatlar Gelen Yolcu Salonu çıkışında görebilirsiniz. Gelen Yolcu salonundan çıktığınızda Yolun hemen karşısında Havaş otobüslerinin duraklarını görebilirsiniz.

Izmir havaalanı Çeşme arası kaç saat?

İzmir Adnan Menderes havalimanı ile Çeşme Arası mesafe 95 kilometredir. Bizim Transfer ile yolculuk süresi 65 dakika sürmektedir.

Havaş aydın izmir kaç saat?

Havaş Aydın İzmir Adnan Menderes Havalimanı arası Yolculuk Süresi. Yaklaşık 90 dakika olup, trafik yoğunluğuna göre değişebilmektedir.

Izmir otogar ile havaalanı arası kaç dakika?

Havalimanı ile otogar arasında bulunan 26 kilometrelik mesafe kiraladığınız araçta ortalama 30 – 35 dakikada gidebilirsiniz.

Izmir Çeşme Havaş kaç saat?

HAVAŞ-ÇEŞME (Havaş)

Ek bilgi: HAVAŞ-ÇEŞME hattında 4 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 63 dakika.

Havasa nasıl binilir?

Havaş’a nasıl binilir? Gideceğiniz havalimanına ulaşmak için Havaş otobüsleri hareket saatleri ve hareket noktalarını öğrenmelisiniz. Otobüsün hareket saatinde durakta olarak otobüse binebilir ve ücretinizi ödeyerek havalimanına ulaşım sağlayabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.