Izmir Havalimanından Urla’Ya Nasıl Gidilir?

İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan Urla’ya doğrudan ulaşım imkanı yok. Havalimanı İZBAN İstasyonu’ndan İZBAN’la Hilal İstasyonu’na kadar gidip, Hilal’den metroya binerek Fahrettin Altay’da inip Üçkuyular Semt Garajı’ndan Urla dolmuşlarına ya da 984 numaralı ESHOT otobüsüne binerek Urla’ya ulaşmak ilk seçenek.

Urla Havaş nereden kalkıyor?

HAVAŞ-URLA (Havaş)

HAVAŞ-URLA otobüs hattının ilk durağı Urla İlçe Terminali (Havaş) olup son durağı Adnan Menderes Havalimanı (Havaş) durağıdır.

Izmir havaalanından Urla kaç saat?

Havaş Urla İzmir Adnan Menderes Havalimanı arası Yolculuk Süresi. Yaklaşık 50 dakika olup, trafik yoğunluğuna göre değişebilmektedir.

Urlaya uçakla nasıl gidilir?

Urla’ya uçakla ulaşım sağlamak için İzmir Adnan Menderes Havalimanı kullanılmalıdır. İzmir’in Gaziemir ilçesinde yer alan Adnan Menderes Havalimanı’nda indikten sonra, Urla’ya giden Havaş araçları kullanılabilir. Havaş seferleri ile Urla’ya ulaşım ortalama 50-60 dakika sürmektedir.

Izmir Urla dolmuşları nereden kalkıyor?

Urla’ya Dolmuşla Gitmek

Urla – İzmir arası Fahrettin Altay’dan her 10 dakikada bir dolmuş mevcuttur. Gündüz ve akşam saatlerinde sefer sayısı artıyor ve 6 – 8 dakikada 1 dolmuş kalkıyor.

You might be interested:  Izmir Tepecik Hastanesi Nerede?

İzmir havalimanı Havaş nerelere gidiyor?

Havaş Servis Güzergahı

İzmir Adnan Menderes Havalimanı, Gaziemir, Karabağlar, Yeşildere, Kahramanlar, Basmahane, Çankaya, Efes Oteli, Altınyol, Bayraklı üstgeçit, Karşıyaka, Bostanlı, Mavişehir.

İzmir Havaş ücreti ne kadar?

Pandemi Süreci Havaş Ücretleri

Aydın-İzmir arası Havaş 32 TL’den pandemi sürecinde sosyal mesafe kurallarına göre az yolcu taşıdığı gerekçesiyle 48 TL’ye yükseltildi.

Urla Adnan Menderes Havaalanı arası kaç km?

Aklınızda olması gereken bilgiler arasında: İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan Konak’a 15 km, Bornova’ya 30 km, Urla’ya 45 km, Çeşme’ye 85 km, Seferihisar’a 60 km, Manisa’ya 60 km, Kuşadası’na 70 km mesafe bulunmaktadır.

Izmir Urla arası kaç kilometredir?

İzmir ile Urla arası kaç km yaklaşık olarak toplam 39 Kilometre mesafededir.

Izmir Adnan Menderes Havalimanı Foça arası kaç km?

İzmir Adnan Menderes Havalimanı ile Foça arası mesafe 80 kilometredir ve Foça’ya gitmek için 2 toplu taşıma seçeneği bulunmaktadır.

Fahrettin Altay Urla arası kaç kilometre?

Urla Zeytinalanı ile Fahrettin Altay Karabağlar arası kaç km yaklaşık olarak toplam 24 Kilometre mesafededir.

984 ESHOT kaç dakika sürüyor?

984 (ESHOT)

984 otobüs hattının ilk durağı Urla olup son durağı Fahrettin Altay Aktarma Merkezi durağıdır. 984 (F.Altay Akt.), her gün çalışıyor. Ek bilgi: 984 hattında 88 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 96 dakika.

Urla Sanat Sokağı hangi durak?

Urla Sanat Sokağı konumuna en yakın otobüs durağı hangisidir? İskele durak, Urla Sanat Sokağı konumuna en yakındır.

Fahrettin Altay Urla ESHOT kaç TL?

9 ilçeye ESHOT müjdesi

Tam Öğretmen
725 Urla-F.Altay 3,95 TL 2,40 TL
Çeşme-İzmir toplam 8,45 TL 5,15 TL
Tam Öğretmen
761 Karaburun-Urla 4,50 TL 2,75 TL
You might be interested:  Izmir Hangi Bölgede Yer Alır?

İzmir otogardan Urla’ya Nasıl Gidilir?

İzmir Otobüs Terminali’ne ulaştıktan sonra Urla minibüslerine binebilirsiniz. Urla’ya İzmir’in içinden ulaşmak isterseniz ESHOT otobüslerini tercih edebilirsiniz. Fahrettin Altay Meydanı’ndan hareket eden 725 numaralı Urla-F. Altay otobüsüne binebilirsiniz.

Urla Havaalanı arası kaç km?

Aklınızda olması gereken bilgiler arasında: İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan Konak’a 15 km, Bornova’ya 30 km, Urla’ya 45 km, Çeşme’ye 85 km, Seferihisar’a 60 km, Manisa’ya 60 km, Kuşadası’na 70 km mesafe bulunmaktadır.

Fahrettin Altay dan havaalanına nasıl gidilir?

Hızlı olsun isterseniz de havalimanından saat başlarında(10.00-11.00-12.00 gibi) 202 numaralar havalimanından Fahrettin Altay aktarma merkezine gider.

Izmir havaalanı otopark ücreti ne kadar?

Katlı Otopark

SAAT ARALIĞI ARAÇ Motosiklet
0 – 1 Saat 19,00 TL 9,00 TL
1 – 3 Saat 26,00 TL 13,00 TL
3 – 6 Saat 39,00 TL 18,00 TL
6 – 12 Saat 42,00 TL 20,00 TL

Leave a Reply

Your email address will not be published.