Izmir Havalimanindan Kusadasina Nasil Gidilir?

İzmir Adnan Menderes Havalimanı, Kuşadası’na en yakın ve en işlek havalimanı. Havalimanından HAVAŞ otobüsleri Kuşadası ve Söke’ye servis yapıyor. Atlasglobal’in de yolculara özel ücretli otobüsü var. İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan Aydın Otoyolu üzerinden Kuşadası’na 1 saatte ulaşılabiliyor.

Izmirden Kuşadasına otobüsle nasıl gidilir?

İzmir’e indikten sonra yaklaşık olarak 67 kilometrelik bir karayolu yolculuğu ile Kuşadası’na varabilirsiniz. Havalimanında yer alan HAVAŞ otobüsleri ile Kuşadası’na konforlu bir ulaşım sağlanır. Taksiler ile de iyi bir pazarlık sonucu ilçeye gidebilir ya da araç kiralayarak geze geze karayolu yolculuğu yapabilirsiniz.

Izmir havalimanından Kuşadası ne kadar?

Fiyat Listesi

1/3 Kişi
İzmir Havalimanı Kuşadası 800 TL
İzmir Havalimanı Davutlar 850 TL
İzmir Havalimanı Güzelçamlı 900 TL

Konaktan havaalanına taksi ne kadar yazar?

Taxi Fares to / from Izmir Adnan Menderes Airport

Saat Kulesi – İzmir Adnan Menderes Havalimanı Taksi Ücreti 4.166 € / 4.234 $ / 75 TL
Konak Meydanı – İzmir Adnan Menderes Havalimanı Taksi Ücreti 4.166 € / 4.234 $ / 75 TL
Karşıyaka – İzmir Adnan Menderes Havalimanı Taksi Ücreti 9.444 € / 9.599 $ / 170 TL
You might be interested:  Izmir Kemalpaşa Ulucak Nasıl Bir Yer?

Izmir havaalanı Bornova arası taksi ne kadar?

Açılış ücretleri 3,90 olan taksilerde her kilometre başına 3,70 liralık artış söz konusudur. Taksi ile havalimanı otogar arası ödemeniz gereken muhtemel ücret 115 liradır. Bornova merkez için ortalama ücret 100 liradır. 35 liralık ücretle Gaziemir merkezine yapılan ulaşım en uygun taksi ücretidir.

Izban ile Kuşadası’na nasıl gidilir?

Alternatif 2 : Metroyla gitmek isteyenler ise öncelikle IZBAN Gaziemir semt garajına gitmelidir. Oradan Selçuk’a gidip ve Selçuk’tan Kuşadası’na geçebilirler.

İzmir otogar Kuşadası kaç saat?

İzmir – Kuşadası arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 1 saat 11 dakika sürmektedir.

Adnan Menderes Havalimanı Kuşadası arası kaç saat?

İzmir-Kuşadası uçuşlarında kalkış havalimanı olarak Adnan Menderes Havalimanı, varış için Adnan Menderes Havalimanı kullanabilirsiniz. İzmir-Kuşadası arası uçuş mesafesi kaç kilometre ve uçuş kaç saat sürer? İzmir-Kuşadası arası uçuş mesafesi toplam 71 kilometre. İki şehir arasındaki uçak yolculuğu 20 dakika sürüyor.

Kuşadası İzmir ne kadar?

En Çok Tercih Edilen Kuşadası – İzmir Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Otobüs Firması Kuşadası İzmir Bilet Fiyatları Ortalama Sefer Süresi
Ayar Aydın Seyahat 40 TL 1 sa 19 dk
Anadolu Turizm 60 TL 1 sa 19 dk
Güney Akdeniz 55 TL 1 sa 19 dk
Kontur Turizm 70 TL 1 sa 19 dk

İzmir havalimanı Aydın Kuşadası kaç km?

İzmir Adnan Menderes Havalimanı ile Kuşadası Aydın arası kaç km yaklaşık olarak toplam 82 Kilometre mesafededir. İzmir Adnan Menderes Havalimanı Kuşadası Aydın arası kaç saat sürer sorusunun yanıtı ise; yolculuk süresi arabanız ile yaklaşık 1 saat 39 dakika sürecektir.

Izmir taksi ücreti ne kadar?

Kentte taksi ücretlerine büyük bir zam geldi. İzmir Ulaşım Koordinasyon Merkezi’nde (UKOME) onaylanan yeni tarifeye göre taksi açılış ücreti 4,5 TL’den 6 TL’ye, kilometre başına ücret 5,5 TL’den 9 TL’ye, indi-bindi ücreti ise 13 TL’den 20 TL’ye yükseldi. Yeni tarife 24 Mart Perşembe gününden itibaren yürürlüğe girecek.

You might be interested:  Izmir Otogardan Alacatiya Nasil Gidilir?

Yeni Havalimanı taksi ne kadar tutar?

İşte İstanbul Havalimanı yeni taksi ücretleri. İTEO’nun açıkladığı tarifeye göre, İstanbul’un ana arterlerinden Beyoğlu ve Beşiktaş’tan İstanbul Havalimanı taksi tarifesi 145 TL yazarken, bu ücret Kadıköy’den 168 TL, Şişli’den 147 TL, Esenyurt’tan 155 TL ve Beylikdüzü’nden 154 TL olarak olarak hesaplanıyor.

Izmir havaalani Konak kac km?

İzmir Adnan Menderes Havalimanı şehir merkezi (Konak) arası 15 km’dir.

Izmir havaalanı otogar arası kaç TL?

Havalimanından otogara yaklaşık 90-95 TL, Konak’a 55-65 TL, Balçova’ya 55-60 TL, Dokuz Eylül Üniversitesi İİBF’ye veya Tınaztepe Yerleşkesi’ne yaklaşık 55-65 TL, Ege Üniversitesi’ne 90-95 TL arasında bir ödeme yapmanız gerekebilir.

Bornova Metro Havalimanı arası kaç dakika?

204 otobüs hattının ilk durağı Havalimanı İç Hatlar Geliş olup son durağı Bornova Metro durağıdır. 204 (Bornova Metro), her gün çalışıyor. Ek bilgi: 204 hattında 28 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 69 dakika.

Adnan Menderes Havalimanı Bornova Nasıl Gidilir?

Havaalanından Bornova’ya gitmek için Halkapınar yönüne giden İZBAN’a bindikten sonra aktarma istasyonunda inip, EVKA3 METRO’ya binerek Bornova şehir merkezine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca, otobüs ile ulaşım için 204 BORNOVA METRO – HAVALİMANI hattını kullanabilirsiniz.

Konak Kuşadası nasıl gidilir?

Konak bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Kuşadası adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 253, 681, 691, 921.
  2. Tren: MENEMEN – CUMAOVASI.
  3. Metro: İZMIR METROSU.
  4. Tramvay: KONAK.

Kuşadası sarı otobüsleri nereden kalkıyor?

İlk araç Forum Aydın’dan kalkar. ADÜ yeşil işaretliler Adü-İncirliova-Germencik-Ortaklar-Yeniköy-Kuşadası güzergahını kullanır. Kuşadası yeşil işaretliler Kuşadası-Yeniköy-Ortaklar-Germencik-İncirliova-Adü güzergahını kullanır.

Adnan Menderes Havaalani Kuşadası kac km?

İzmir Adnan Menderes Havalimanı Kuşadası arası → Aydın Otoyolu üzerinden 1 saat 9 dakika (78,2 km)’dir.

You might be interested:  Izmir Plevne Bulvarı Nerede?

Kuşadasına hangi otobüs firmaları gidiyor?

Kamil Koç, Metro, Ulusoy, Varan, Pamukkale, Nilüfer, Anadolu Ulaşım, Truva, Aydın turizm, Efe Tur, Kuşadası Koop, Aydın Koop ve Soke Koop devamlı olarak Kuşadası’na varış sağlayan otobüs firmalarıdır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.