Izmir Havalimanından Konağa Nasıl Gidilir?

Izmir hava limanından konağa nasıl gidilir? İzmir ‘in Gaziemir ilçesinde bulunan havalimanı, Konak ‘a ortalama 16-17 km uzaklıktadır. Havalimanı’nın önünden kalkan İZBAN hattı ile Alsancak durağında inerek yaklaşık 25-30 dakikada ilçe merkezine ulaşım sağlanmaktadır.
İzmir’in Gaziemir ilçesinde bulunan havalimanı, Konak’a ortalama 16-17 km uzaklıktadır. Havalimanı’nın önünden kalkan İZBAN hattı ile Alsancak durağında inerek yaklaşık 25-30 dakikada ilçe merkezine ulaşım sağlanmaktadır. Havalimanından otobüs ile Konak’a gitmek için 202 no’lu Eshot hattı kullanılabilir.

Konak havaalanı arası kaç km?

İzmir Adnan Menderes Havalimanı şehir merkezi (Konak) arası 15 km’dir.

Izmir otogardan Konak Saat Kulesine nasıl gidilir?

ve Nasıl Gidilir? İzmir Otogardan otobüs ile gitmek istiyorsanız 163-250 nolu araçlar ile gidebilirsiniz. İzmir Havalimanından Metro ile geçiş yapabilirsiniz.

Bornova Konak arası nasıl gidilir?

Konak bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Bornova adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 153, 302, 53, 64, 699, 925.
  2. Tren: MENEMEN – CUMAOVASI.
  3. Metro: İZMIR METROSU.
You might be interested:  Izmir Karabağlar Ülkü Ortaokulu Nerede?

Konak’a Izbanla nasıl gidilir?

Konak’a İZBAN ile gitmek isteyen yolcuların Alsancak durağında, tren ile gitmek isteyen yolcuların da Basmane durağında inmeleri gerekmektedir. İzmir Metro ile gitmek isteyen yolcular ise Konak durağında inmelidir. Konak’a İzban, tren ve metro ile ulaşım ücreti ortalama 3-4 TL’dir.

Konaktan havaalanına taksi ne kadar yazar?

Taxi Fares to / from Izmir Adnan Menderes Airport

Saat Kulesi – İzmir Adnan Menderes Havalimanı Taksi Ücreti 4.166 € / 4.234 $ / 75 TL
Konak Meydanı – İzmir Adnan Menderes Havalimanı Taksi Ücreti 4.166 € / 4.234 $ / 75 TL
Karşıyaka – İzmir Adnan Menderes Havalimanı Taksi Ücreti 9.444 € / 9.599 $ / 170 TL

Alaçatı Havaalanı arası kaç km?

Alaçatı’ya İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan 90 km. sonra ulaşabilirsiniz. İzmir merkezden ise 70 km uzaklıkta bulunan Alaçatı’ya İzmir Üçkuyular’dan hareket eden İzmir-

Izmir saat kulesi hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Saat Kulesi (Izmir Saat Kulesi) yakınından geçiyor: 10, 104, 253.

Izmir otogardan merkeze nasıl gidilir?

Otogara Ulaşım

Kemer (54) – Halkapınar (555) – Bornova Merkez Metro (204 ve 505 ) Buca Tınaztepe(277) ve Konak (302) aktarma istasyonlarından kalkan otobüsler ile otogara ulaşabilirsiniz.

Izmir otogardan Izbana nasıl gidilir?

Otogardan kalkan minibüslerle ilk olarak Halkapınar İstasyonu’na gitmeniz gerekiyor. Daha sonra, buradan kalkan İzban’la ortalama 35 – 40 dakika içerisinde havalimanına ulaşabilirsiniz.

Izmir Bornovadan konağa hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Konak yakınından geçiyor: 302, 53, 64, 925.

Forum Bornova servisleri nereden kalkıyor?

Forum Bornova Alışveriş Merkezi

Sanayi-Yeşilova’ çıkışını kullanabilirsiniz. İzmir Metro’nun ‘Bornova’ durağından hareket eden 59 numaralı (Bornova Metro-Kemer) otobüsten faydalanabilirsiniz. Bornova Evka 4 Mahallesi’nden hareket eden ‘Evka 4-Forum Bornova’ minibüsleri ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

You might be interested:  Izmir Ege Perla Avm Nerede?

İZBAN ne kadar ücret alıyor?

İzmir Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Koordinasyon Merkezi (UKOME) kararı uyarınca, A Tarife kapsamında 4,70 TL olan tam biniş ücreti, 6,50 TL’ye çıkarıldı. 120 dakika içindeki ilk aktarma ücreti 1,20 TL, ikinci aktarma ücreti ise 90 kuruş olarak belirlendi.

Halkapınarda İZBAN var mı?

HALKAPINAR’DA İKİNCİ REVİZYON

Böylelikle Halkapınar’da İZBAN ile İzmir Metrosu arasında çok daha hızlı ve verimli bir aktarma sağlanacak.

Izbana nasıl binilir?

1.1 Yolcularımız, turnikelerden geçerli seyahat kartı örnekleri tablosunda belirtilen kartlar ile birlikte elektronik kart ve 3-5 bilet kullanarak geçiş yapabilirler.

Izmir Adnan arası kaç km?

İzmir Adnan Menderes Havalimanı ile Buca İzmir arası kaç km yaklaşık olarak toplam 11 Kilometre mesafededir. İzmir Adnan Menderes Havalimanı Buca İzmir arası kaç saat sürer sorusunun yanıtı ise; yolculuk süresi arabanız ile yaklaşık 22 dakika sürecektir.

Izmir Adnan Menderes Havaalanı arası kaç kilometre?

Menderes ile İzmir Arası Yol Mesafesi Kaç Kilometre

23,7 km.

Alsancak havaalanı kac dakika?

İzmir Adnan Menderes Havalimanı ile İzmir Alsancak arası kaç km yaklaşık olarak toplam 21 Kilometre mesafededir. İzmir Adnan Menderes Havalimanı İzmir Alsancak arası kaç saat sürer sorusunun yanıtı ise; yolculuk süresi arabanız ile yaklaşık 31 dakika sürecektir.

Izmir Adnan Menderes Havalimanı nereye yakın?

Adnan Menderes Havalimanı (IATA: ADB, ICAO: LTBJ), Türkiye’nin İzmir iline hizmet veren uluslararası havalimanıdır. Şehir merkezinin 14 km güneyinde, Gaziemir ve Menderes ilçeleri sınırları içindedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.