Izmir Havaalanından Ödemiş’E Nasıl Gidilir?

İzmir’in Ödemiş ilçesine havayolu ile ulaşım için Gaziemir ilçesinde bulunan ve Ödemiş’e ortalama 70 km uzaklıktaki Adnan Menderes Havalimanı’nın kullanılması gerekmektedir. Havaalanında indikten sonra, B37 no’lu Ödemiş – Basmane tren hattı kullanılabilir.

Izbanla Ödemiş’e Nasıl Gidilir?

Havaalanından Ödemiş’e gitmek için Menderes yönüne giden İZBAN’a bindikten sonra Torbalı istasyonunda inerek 795 nolu aktarma otobüsleri ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Izmir Ödemiş otobüsleri nereden kalkıyor?

ÖDEMİŞ’E ULAŞIM

İzmir Basmane ve Gaziemir istasyonlarından her gün belirli saatlerde tren seferleri mevcuttur. İzmir’den Ödemiş’e otobüsle gelmekisteyenler için de günün belirli saatlerinde ‘İzmir Turizm’in İzmir Otogar ve Gaziemir şubelerinden Ödemiş’e otobüsseferleri bulunmaktadır.

Izmir Ödemiş tren ücreti ne kadar?

İzmir Ödemiş Treni tam bilet fiyatı 35 ₺ olup kısa mesafe ve indirimli Basmane Ödemiş tren bileti fiyatlarını öğrenmek için istasyon bilet gişelerini arayabilirsiniz.

Ödemişe trenle nasıl gidilir?

Basmane Ödemiş arası tren hattının numarası B37 ‘dir. Basmane’den kalkan trenler Gaziemir, Adnan Menderes Havalimanı, Torbalı, Bayındır, Çatal üzerinden Ödemiş Gar ve Şehir Merkezine ulaşır. Not: Ödemiş’e girildiğinde tren önce gara daha sonra şehir merkezindeki istasyona uğrar.

You might be interested:  Izmir Engelli Kart Hes Kodu Nasıl Alınır?

İzmir Ödemiş Izban olacak mi?

RAYLI SİSTEM 131 KİLOMETREYE ÇIKIYOR

Çok yakında hizmete girecek olan ve Tire, Ödemiş, Bayındır, Selçuk ile Torbalı bölgesindeki vatandaşların, İzmir kent merkezlerine gelişini kolaylaştıracak Torbalı hattı sayesinde, İZBAN’ın toplam uzunluğu 111 kilometreye çıkacak.

Kiraz Ödemiş Eshot kaç TL?

2017 YILI KURBAN BAYRAMI FİYAT TARİFESİ

(B) Fiyat Tarifesi Tam Öğrenci ve 60 Yaş
797 : KİRAZ – ÖDEMİŞ 1,30 0,75
829 : SEFERİHİSAR – CUMAOVASI AKT. 1,30 0,75
836 : KINIK – BERGAMA 1,30 0,75
Aktarma Hakkı Yoktur.

Ödemiş de deniz var mı?

Ödemiş’te sahil bulunmadığından deniz tatili için uygun bir rota değildir. Bununla birlikte, sahip olduğu tarihi, doğal ve kültürel mirası ile Ödemiş’te gezebileceğiniz çok fazla yer vardır.

Ödemiş de ne yenir?

Geleneklerin hala yaşadığı Ödemiş mutfağı, kıtır ekmeklerin öne çıktığı ve bölgenin ismiyle özdeşleşen Ödemiş Köftesi ile ünlüdür. Ayrıca; otlu gözleme, Ödemiş poğaçası, kabuklu kumpir kızartması, Töngül pidesi ve serinletici lezzeti ile kar helvası Ödemiş mutfağının vazgeçilmezleri arasında yer alır.

Ödemiş hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Ödemiş yakınından geçiyor: 18, 20, 253, 587, 922.

İzmir ödemiş treni saat kaçta?

Basmane Ödemiş

İstasyon Adı Hareket Saati
13 Bayındır MYO 08:06
14 Yakaköy 08:09
15 Çatal 08:16
16 Pınarlı Durağı 08:20

İzmir ödemiş Izban ne zaman açılacak?

İzmir’in 3 ilçesi 2022 yılında elektrikli trenle tanışacak. AK Parti Ödemiş İlçe Başkanı Muhammet Şen, Ödemiş, Tire ve Bayındır ilçelerinde 2022 yılında yakıtlı trenler yerine elektrikli trenlerin faaliyete geçmesinin planlandığını söyledi.

Izmir Ödemiş tren bileti nereden alınır?

Tren bilet satışı gün içinde yapılmakta olup ileriki tarihlide bilet alamıyorsunuz. Bu nedenle seyahat etmeyi planladığınız trenin hareket saatinden önce istasyonlara gelerek istasyon bilet gişelerinden biletlerinizi alabilirsiniz.

You might be interested:  Bursa Izmir Otoyol Ücreti Ne Kadar?

Ödemiş Treni nereden kalkıyor?

İzmir’den Ödemiş’e ilk tren 06:20’de hareket etmekte son tren ise 22:05’da Basmane Gar’dan kalkmaktadır. Ödemiş’ten İzmir İstikametine ilk trenin hareket saati 05:20 olup son tren ise 19:50’de hareket etmektedir.

Basmane den Ödemiş’e tren saat kaçta?

İzmir’den Ödemiş’e ilk tren 06:20’de hareket etmekte son tren ise 22:05’da Basmane Gar’dan kalkmaktadır. İzmir Ödemiş Tren Haritası. Ege Bölgesel Trenleri Haritası.

Ödemiş hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Ödemiş yakınından geçiyor: 18, 20, 253, 587, 922.

Basmaneden Ödemişe tren kaçta var?

 • İzmir (Basmane) > Ödemiş Tren Saatleri. İstasyon.
 • Ödemiş Şehir. 08:28 11:18 14:39 17:14 19:21 22:27 00:02.
 • Ödemiş > İzmir (Basmane) Tren Saatleri. İstasyon.
 • Tren 2. Tren 3.
 • İzmir (Basmane)
 • TCDD DANIŞMA VE REZERVASYON TELEFONLARI: Bilet satışı yapılan tren istasyonları bilet gişesi telefon numaraları ve çalışma saatleri.
 • Torbalı Ödemiş Eshot kaç saat sürüyor?

  Ödemiş Torbalı Otobüs Bileti

  En Ucuz Sefer 0 km
  Ödemiş – Torbalı Arası Kaç Saat 1sa 30dk 5
  En Çok Sefer Yapan Firma

  Izmir ödemiş arası kaç kilometredir?

  Mesafe ve Yakıt Detayları. Ödemiş, İzmir ile İzmir arası 112 Km.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.