Izmir Havaalanından Manisa’Ya Nasıl Gidilir?

Havaş Manisa İzmir Havalimanı Bilet Fiyatı 204 Numaralı Otobüsler ile; İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan Otogara rahat ve kolay bir şekilde gidebilirsiniz. İzmir otogarına ulaştıktan sonra Manisa ile İzmir arasında çalışan şehirlerarası otobüsler ile Manisaya gidebilirisiniz.

Havaş Manisa çalışıyor mu?

Havaş servis otobüsleri ise İzmir’in Çeşme, Karşıyaka ve Konak ilçeleri ile Manisa, Aydın, Söke ve Kuşadası ilçelerine havalimanından yolcu taşımaktadır.

Manisa İzmir Havaş kaç saat?

Havaş Manisa – İzmir Yolculuk Süresi: Yaklaşık 90 dakika sürmekte olup, bu süre trafik yoğunluğuna göre değişebilmektedir.

İzmir havalimanından Manisa Alaşehir’e Nasıl Gidilir?

Manisa’nın Alaşehir ilçesine bir diğer ulaşım imkânı ise İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndandır. İzmir ile arasındaki mesafe 140 kilometre olan Alaşehir’e ulaşım, otobüs ya da özel araçlarla sağlanmaktadır. İzmir’e geldikten sonra; otobüse binerek 3-4 saatlik bir yolculuk ile Alaşehir’e gidilebilir.

Manisa uçakla nasıl gidilir?

Manisa ilinde maalesef havalimanı mevcut değildir. Uçak yolculuğu yapmak isteyenler en yakın havalimanını tercih etmelidir. Manisa iline en yakın havalimanı İzmir Adnan Menderes Havalimanı’dır. İzmir merkezine 18 km mesafede olan Adnan Menderes Havalimanı’ndan ulaşım otobüs, taksi ve hızlı trenle sağlanmaktadır.

You might be interested:  Izmir Otogar Seferihisar Arası Ne Kadar?

Izmir Havalimanı Havaş nereden kalkıyor?

İzmir Adnan Menderes Havalimanı, Gaziemir, Karabağlar, Yeşildere, Kahramanlar, Basmahane, Çankaya, Efes Oteli, Altınyol, Bayraklı üstgeçit, Karşıyaka, Bostanlı, Mavişehir.

Izmir Adnan Menderes Havalimanı Manisa arası kaç km?

Aklınızda olması gereken bilgiler arasında: İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan Konak’a 15 km, Bornova’ya 30 km, Urla’ya 45 km, Çeşme’ye 85 km, Seferihisar’a 60 km, Manisa’ya 60 km, Kuşadası’na 70 km mesafe bulunmaktadır.

Izmir manisa bilet ne kadar?

En Çok Tercih Edilen Manisa – İzmir Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Otobüs Firması Manisa İzmir Bilet Fiyatları Ortalama Sefer Süresi
Ayar Aydın Seyahat 45 TL 45 dk
Isparta Petrol Turizm 27 TL 45 dk

Havaşta kart geçiyor mu?

Ödeme yöntemleri nelerdir? Araç içerisinde kredi, banka kartı ile yapabilir ya da mobil uygulamamızdan ve internet sitemizden temassız ve güvenli ödeme sağlayabilirsiniz. Nakit ile ödeme için duraklarımızda ve havalimanında bulunan gişemizde nakit karşılığında QR kodlu bilet satılmaktadır.

Manisada neden havaalanı yok?

manisa organize sanayi bölgesi’nin içinde kaldığı, atıl durumda olduğu ve uzun yıllar amacı dışındaki eylemler için kullanıldığı için 7-8 yıldır olmayan, artık yerinde fabrika bacalarının tüttüğü havalimanıdır. ‘ltbz’ olan icao kodu ise artık zafer havalimanı’na aittir.

Izmir Manisa otobüsleri çalışıyor mu?

Haftanın 7 günü Manisa’dan sabah 05.30’dan,22.15’e İzmir Sabah 06,20’den İzmir Garajı 23.15, Bornova Manisa Ayrımı 23,20’ye her 15 dakikada bir ulaşım. Haftanın 7 günü sabah Manisa’dan 05.30’dan, 22.15’a kadar her 15 dakika’da bir olmak üzere yolcularımızın güvenli ve konforlu bir şekilde ulaşımını sağlıyoruz

Manisa otobüs bileti ne kadar?

En Çok Tercih Edilen İstanbul – Manisa Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Otobüs Firması İstanbul Manisa Bilet Fiyatları Ortalama Sefer Süresi
Ayar Aydın Seyahat 212 TL 7 sa 46 dk
Nilüfer Turizm 260 TL 7 sa 46 dk
Alaşehir Sarıkız Turizm 240 TL 7 sa 46 dk
Salihli Güven Turizm 250 TL 7 sa 46 dk
You might be interested:  Izmir Bisiklet Yarışı Ne Zaman Bitecek?

Izmirden manisaya otobüsle nasıl gidilir?

İzmir Otogarı’ndan Manisa’ya günde ortalama 15 otobüs seferi düzenlenmektedir. Yolculukların 45 dakika sürdüğü seyahatlerde bilet ücretleri 20 – 40 TL aralığındadır. İzmir’den Manisa’ya tren seyahatleri ise İzmir Mavi Treni, 6 Eylül Ekspresi, 17 Eylül Ekspresi ve Ege Ekspresi seferleri ile gerçekleştirilebilmektedir.

Manisa izmir e yakın mı?

İzmir ile Manisa arasındaki mesafe karayoluyla 38 kilometre.

Izmire giderken manisadan geçilir mi?

İzmir’e tren yolculuğu ile gitmek isteyen ziyaretçiler, İzmir Mavi Tren’i kullanabilirler. Bu hat ile Ankara- İzmir arası yolculuk ortalama 14 saat sürmektedir ve bilet fiyatları ortalama 60 TL’dir. Bu hat, Ankara’dan kalkarak Kütahya, Eskişehir, Balıkesir ve Manisa’dan geçerek İzmir’e ulaşım sağlamaktadır.

Manisa’ya nasıl gidilir?

Manisa’ya havayolu, demiryolu ya da karayolu ile ulaşım mümkündür. En yakın havalimanı 39 kilometre uzaklıktaki İzmir Adnan Menderes Havalimanı’dır. Buradan araç kiralayarak ya da otogara giderek otobüsle Manisa’ya ulaşılabilir.

Manisada hava alanı var mı?

Manisa’ya Hava Yolu ile Ulaşım

Manisa şehir merkezine en yakın havalimanı, İzmir Adnan Menderes Havalimanı’dır. İzmir Adnan Menderes Havalimanı, Manisa il merkezine 50 kilometre uzaklıkta, şehir merkezinin güneybatısında yer almaktadır.

Adnan Menderes havalimanından otogara nasıl gidilir?

İlk olarak İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan İzban’a binip, Halkapınar İstasyonu’na gitmeniz gerekiyor. Daha sonra istasyon önünden kalkan minibüslere binerek, İzmir Otogarı’na rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bu aktarmalı yolculukta, havalimanından otogara gitmek ortalama 40 – 45 dakika sürüyor.

Izmir otogar ile havaalanı arası kaç dakika?

havaalanından otogara direk gidemezsin servisle, en kolay yolu şöyle, havaş servisi ile gaziemire yada karabağlara gidersin ordan minibüsle garaja gidersin yada havaş ile çankaya gidersin ordan otobüsle garaja gidersin, toplamda 50dk da gidersin tabi servis kalkma saatine göre değişir süre

You might be interested:  Izmir Deprem Evleri Ne Zaman Teslim Edilecek?

Izmir otogarından havaalanına nasıl gidilir?

İzmir Otogarı’ndan haftanın 7 günü 24 saat çalışan 204 numaralı ESHOT otobüsü Otogar ile Havalimanı ulaşımı için en kolay yöntem. Otogar’dan havalimanına ulaşım için bir diğer alternatif de Halkapınar İZBAN İstasyonu’na otobüs ya da dolmuşla ulaşıp bu istasyondan İZBAN treni ile havalimanına gitmek.

Leave a Reply

Your email address will not be published.