Izmir Havaalanından Didim E Nasıl Gidilir?

İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan Didim’e ulaşım:İzmir Adnan Menderes Havalimanı, Didim ilçe merkezine 150 km uzaklıkta. Havalimanından Kuşadası ve Söke’ye giden HAVAŞ otobüsleriyle Söke’ye ulaşıp, Söke’den dolmuş ve otobüslerle Didim’e geçebilirsiniz. HAVAŞ ile Söke’ye yolculuk 35 TL.

Izmir havaalanından didime Havaş var mı?

izmir havalimanı didim havaş hizmetiyle 7/24 hizmetinizde olan transfer firmamız Didim, Mavişehir, Akbük, Söke, Aydın, İzmir Havalimanı Transferi ve izmir havalimanı didim havaş hizmeti sunmaktadır.

Didim hangi havaalanına yakın?

Didim’e en yakın havalimanı olan Bodrum Havalimanı’nın yanı sıra İzmir Adnan Menderes veya Muğla Dalaman Havalimanı’nı da tercih edebilirsiniz.

Izmir havalimanı Didim Nasıl Gidilir?

İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan Didim’e ulaşım: İzmir Adnan Menderes Havalimanı, Didim ilçe merkezine 150 km uzaklıkta. Havalimanından Kuşadası ve Söke’ye giden HAVAŞ otobüsleriyle Söke’ye ulaşıp, Söke’den dolmuş ve otobüslerle Didim’e geçebilirsiniz. HAVAŞ ile Söke’ye yolculuk 35 TL.

Didim uçakla nasıl gidilir?

Havaalanı bulunmayan Didim, Bodrum Havaalanı olarak bilinen Milas Havalimanı’na yaklaşık 90 km, İzmir Havaalanı olarak bilinen Adnan Menderes Havalimanı’na ise yaklaşık 150 km uzaklıkta.

You might be interested:  Izmir Hayvanat Bahçesi Nerede?

Izmir Havalimanı Havaş nerelere gidiyor?

Havaş Servis Güzergahı

İzmir Adnan Menderes Havalimanı, Gaziemir, Karabağlar, Yeşildere, Kahramanlar, Basmahane, Çankaya, Efes Oteli, Altınyol, Bayraklı üstgeçit, Karşıyaka, Bostanlı, Mavişehir.

Havaş Aydın İzmir ücreti ne kadar?

Aydın Havaş ücreti:65,00 TL (KDV dahil)

İzmir Havalimanında Havaş Yolcu servislerinin hangi saatlerde İzmir otogara gittiğini, Havaş otobüslerinin Ücreti gibi bilgileri, Aşağıdaki Havaş Telefon numarasını arayarak öğrenebilirsiniz.

Bodrum Havaalanından didime Havaş var mı?

Didim ile bodrum hava alanı arasında havaş tarafından konulan seferler 15 Haziran itibari ile başlayacak.Didimin en büyük sorunlarından birisi olan havaş transferleri için Didim ve bodrum havaalanından yapılacak seferlerin saatleri aşağıdaki gibidir.

Istanbul Didim uçakla nasıl gidilir?

İstanbul’dan, Didim’e uçakla nasıl gidilir? Havaalanı bulunmayan Didim, Bodrum Havaalanı olarak bilinen Milas Havalimanı’na yaklaşık 90 km, İzmir Havaalanı olarak bilinen Adnan Menderes Havalimanı’na ise yaklaşık 150 km uzaklıkta.

Didim Milas Havaalanı arası kaç km?

Didim ve Milas arasındaki en kısa mesafe (havayolu, kuş uçuşu) 46 km’dir.

Izmir Didim hangi yoldan gidilir?

İzmir’den, Didim’e araçla nasıl gidilir? Didim’e en yakın büyük şehirlerden biri olan İzmir’den,, Didim’e ulaşabilmek için Söke yolunu takip etmek yeterli. İzmir – Didim arası yaklaşık 160 km, 2 saat.

Izmir Adnan Menderes Havalimanı Didim arası kaç km?

Havaalanı bulunmayan Didim, Bodrum Havaalanı olarak bilinen Milas Havalimanı’na yaklaşık 90 km, İzmir Havaalanı olarak bilinen Adnan Menderes Havalimanı’na ise yaklaşık 150 km uzaklıkta.

Izmir Didim arası kaç saat sürer?

İzmir – Didim arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 2 saat 24 dakika sürmektedir.

Didim’e uçak var mı?

Hem ülkemizde hem de dünyanın bir çok ülkesinde popüler tatil mekanı olan Didim’e havayolu ile ulaşım için; Didim havaalanı var mı sorularına cevabımız; Didim’e direk uçuş yoktur, Didim’e 143 Km.mesafedeki İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na seferleri olan Pegasus Havayolları, Onur Air, Sun Express, Atlas Jet

You might be interested:  Izmir Nereye Gidilir?

Didim’e nereden gidilir?

Didim’e otobüs ile gelmek isteyen tatil severler, Muğla Milas, Aydın ve İzmir’den hareket eden otobüsler ile gelebilirler. Manisa’da ikamet eden tatil severler de ilk olarak Manisa Otogarından İzmir’e, daha sonra da İzmir Otogarından Didim’e gidebilirler.

Didim otobüsle kaç saat?

En Ucuz İstanbul – Didim Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Otobüs Firması Bilet Fiyatı Ortalama Sefer Süresi
Balıkesir Uludağ Turizm 479,00 TL 10 Saat 45 Dakika
Didim Seyahat 499,00 TL 9 Saat
Buzlu Turizm 500,00 TL 16 Saat
Metro Turizm 520,00 TL 10 Saat 7 Dakika

Havabus kimlere ücretsiz?

– Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demir Yolları’nda (TCDD), yüksek hızlı trenler (YHT) dahil tüm koltuklu seferleri engellilere ücretsizdir. – HAVAŞ havaalanı servisi otobüsleri ücretsiz.

Izmir Didim hangi yoldan gidilir?

İzmir’den, Didim’e araçla nasıl gidilir? Didim’e en yakın büyük şehirlerden biri olan İzmir’den,, Didim’e ulaşabilmek için Söke yolunu takip etmek yeterli. İzmir – Didim arası yaklaşık 160 km, 2 saat.

Izmir Adnan Menderes havalimanından Alaçatıya nasıl gidilir?

Alaçatı’ya hava yolu kullanarak gitmek isterseniz bulunduğunuz şehirden İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na uçmanız gerekiyor. Adnan Menderes Havalimanı’ndan Alaçatı’ya ulaşmak için HAVAŞ otobüslerini kullanabilirsiniz. Bilet ücreti 2020 yılında 40 TL olan otobüs yolculuğu yaklaşık 75 dakika sürüyor.

Çeşme Havaş nereden kalkıyor?

HAVAŞ-ÇEŞME (Havaş)

HAVAŞ-ÇEŞME otobüs hattının ilk durağı Adnan Menderes Havalimanı (Havaş) olup son durağı Çeşme Otogar (Havaş) durağıdır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.