Izmir Havaalanından Didim’E Nasıl Gidilir?

İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan Didim’e ulaşım:İzmir Adnan Menderes Havalimanı, Didim ilçe merkezine 150 km uzaklıkta. Havalimanından Kuşadası ve Söke’ye giden HAVAŞ otobüsleriyle Söke’ye ulaşıp, Söke’den dolmuş ve otobüslerle Didim’e geçebilirsiniz. HAVAŞ ile Söke’ye yolculuk 35 TL.

Izmir havaalanından didime Havaş var mı?

izmir havalimanı didim havaş hizmetiyle 7/24 hizmetinizde olan transfer firmamız Didim, Mavişehir, Akbük, Söke, Aydın, İzmir Havalimanı Transferi ve izmir havalimanı didim havaş hizmeti sunmaktadır.

Didime en yakın Havaalanı hangisi?

Didim’e en yakın havalimanı olan Bodrum Havalimanı’nın yanı sıra İzmir Adnan Menderes veya Muğla Dalaman Havalimanı’nı da tercih edebilirsiniz.

Didime giderken nerelerden geçilir?

İstanbul üzerinden İstanbul – Bursa – Balıkesir – Manisa – İzmir –Söke – Didim güzergahı izlenerek Didim’e ulaşılabiliyor.

Izmir Adnan Menderes Havalimanı Didim arası kaç km?

Havaalanı bulunmayan Didim, Bodrum Havaalanı olarak bilinen Milas Havalimanı’na yaklaşık 90 km, İzmir Havaalanı olarak bilinen Adnan Menderes Havalimanı’na ise yaklaşık 150 km uzaklıkta.

Bodrum Havaalanından didime Havaş var mı?

Didim ile bodrum hava alanı arasında havaş tarafından konulan seferler 15 Haziran itibari ile başlayacak.Didimin en büyük sorunlarından birisi olan havaş transferleri için Didim ve bodrum havaalanından yapılacak seferlerin saatleri aşağıdaki gibidir.

You might be interested:  Izmir Havalimanından Foça'Ya Nasıl Gidilir?

Izmir Havalimanı Havaş nerelere gidiyor?

Havaş Servis Güzergahı

İzmir Adnan Menderes Havalimanı, Gaziemir, Karabağlar, Yeşildere, Kahramanlar, Basmahane, Çankaya, Efes Oteli, Altınyol, Bayraklı üstgeçit, Karşıyaka, Bostanlı, Mavişehir.

Havaş Aydın İzmir ücreti ne kadar?

Aydın Havaş ücreti:65,00 TL (KDV dahil)

İzmir Havalimanında Havaş Yolcu servislerinin hangi saatlerde İzmir otogara gittiğini, Havaş otobüslerinin Ücreti gibi bilgileri, Aşağıdaki Havaş Telefon numarasını arayarak öğrenebilirsiniz.

İzmir Havaş ücreti ne kadar?

Aydın-İzmir arası Havaş 32 TL’den pandemi sürecinde sosyal mesafe kurallarına göre az yolcu taşıdığı gerekçesiyle 48 TL’ye yükseltildi.

Aydın Didim uçakla nasıl gidilir?

Havaalanı bulunmayan Didim, Bodrum Havaalanı olarak bilinen Milas Havalimanı’na yaklaşık 90 km, İzmir Havaalanı olarak bilinen Adnan Menderes Havalimanı’na ise yaklaşık 150 km uzaklıkta.

Didim Milas Havaalanı arası kaç km?

Didim ve Milas arasındaki en kısa mesafe (havayolu, kuş uçuşu) 46 km’dir.

Aydın Didim Nasıl Gidilir?

Aydın’dan Didim’e Otobüs ve Minibüs Seferleri

Didim’e ulaşabilmeniz için iki farklı alternatif bulunmaktadır. Minibüs ve belediye otobüsleri ile ilçe merkezine ulaşabilirsiniz. 405 numaralı otobüs seferleri Aydın’dan hafta içi 06:20’de hafta sonu 07:30’da Forum Aydın’dan kalkmaktadır.

İstanbul didime nasil gidilir?

İstanbul’dan, Didim’e araçla nasıl gidilir? İstanbul üzerinden İstanbul – Bursa – Balıkesir – Manisa – İzmir –Söke – Didim güzergahı izlenerek Didim’e ulaşılabiliyor. İstanbul – Didim arası toplam mesafe yaklaşık 630 km, 8 saat 15 dakika.

Didime hangi otobüs firmaları gidiyor?

Didim şehrine otobüs seferleri düzenleyen otobüs firmaları hangileridir? Türkiye’deki diğer şehirler ile Didim arasında en sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, Pamukkale Turizm, Metro Turizm, Varan Turizm, Didim Seyahat ve Ali Osman Ulusoy.

Didim Söke arası kaç kilometre?

Aydın Söke ile Didim Aydın arası kaç km yaklaşık olarak toplam 54 Kilometre mesafededir. Aydın Söke Didim Aydın arası kaç saat sürer sorusunun yanıtı ise; yolculuk süresi arabanız ile yaklaşık 53 dakika sürecektir.

You might be interested:  Izmir Kemeraltında Ne Yenir?

Izmir Didim ne kadar?

En Ucuz İzmir – Didim Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Otobüs Firması Bilet Fiyatı Ortalama Sefer Süresi
Ali Osman Ulusoy 120,00 TL 2 Saat 30 Dakika
CTS Tur 120,00 TL 1 Saat 50 Dakika
Kale Seyahat 129,00 TL 2 Saat 45 Dakika
Kütahyalılar Turizm 130,00 TL 2 Saat 30 Dakika

Adnan Menderes Havalimanından Konak nasıl gidilir?

İzmir’in Gaziemir ilçesinde bulunan havalimanı, Konak’a ortalama 16-17 km uzaklıktadır. Havalimanı’nın önünden kalkan İZBAN hattı ile Alsancak durağında inerek yaklaşık 25-30 dakikada ilçe merkezine ulaşım sağlanmaktadır. Havalimanından otobüs ile Konak’a gitmek için 202 no’lu Eshot hattı kullanılabilir.

Didim Söke arası kaç kilometre?

Aydın Söke ile Didim Aydın arası kaç km yaklaşık olarak toplam 54 Kilometre mesafededir. Aydın Söke Didim Aydın arası kaç saat sürer sorusunun yanıtı ise; yolculuk süresi arabanız ile yaklaşık 53 dakika sürecektir.

Didim otobüs bileti ne kadar?

En Çok Tercih Edilen İstanbul – Didim Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Otobüs Firması İstanbul Didim Bilet Fiyatları Ortalama Sefer Süresi
Ayar Aydın Seyahat 266 TL 9 sa 45 dk
Balıkesir Uludağ 280 TL 9 sa 45 dk
Varan Turizm 344 TL 9 sa 45 dk
Kale Seyahat 289 TL 9 sa 45 dk

Leave a Reply

Your email address will not be published.