Izmir Havaalanından Bornovaya Nasıl Gidilir?

Havaalanından Bornova’ya gitmek için Halkapınar yönüne giden İZBAN’a bindikten sonra aktarma istasyonunda inip, EVKA3 METRO’ya binerek Bornova şehir merkezine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca, otobüs ile ulaşım için 204 BORNOVA METRO – HAVALİMANI hattını kullanabilirsiniz.

Izmir Adnan Menderes havalimanı Bornova arası kaç kilometre?

Aklınızda olması gereken bilgiler arasında: İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan Konak’a 15 km, Bornova’ya 30 km, Urla’ya 45 km, Çeşme’ye 85 km, Seferihisar’a 60 km, Manisa’ya 60 km, Kuşadası’na 70 km mesafe bulunmaktadır.

Izmir havaalanı Bornova arası taksi ne kadar?

Taksi ile havalimanı otogar arası ödemeniz gereken muhtemel ücret 115 liradır. Bornova merkez için ortalama ücret 100 liradır. 35 liralık ücretle Gaziemir merkezine yapılan ulaşım en uygun taksi ücretidir.

Bornova’ya hangi otobüs gider?

Bornova Meydanı konumuna en yakın duraklar ile Otobüs hatları

 • 365. Kayadi̇bi̇ – Evka3 Metro.
 • 565. Evka-4 – Bornova Metro.
 • 566. Evka-4 – Bornova Metro.
 • 584. İnönü Mah. – Bornova Metro.
 • 585. Evka-4 – Bornova Metro.
 • You might be interested:  Izmir Nereye Gidilir?

  Bornova Metro havalimanı arası kaç dakika?

  204 otobüs hattının ilk durağı Havalimanı İç Hatlar Geliş olup son durağı Bornova Metro durağıdır. 204 (Bornova Metro), her gün çalışıyor. Ek bilgi: 204 hattında 28 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 69 dakika.

  Bornova Gaziemir havalimanı arası kaç km?

  İzmir Bornova ile Adnan Menderes Havalimanı Gaziemir arası kaç km yaklaşık olarak toplam 29 Kilometre mesafededir. İzmir Bornova Adnan Menderes Havalimanı Gaziemir arası kaç saat sürer sorusunun yanıtı ise; yolculuk süresi arabanız ile yaklaşık 29 dakika sürecektir.

  Izmir otogar ile havaalanı arası kaç dakika?

  Havalimanı ile otogar arasında bulunan 26 kilometrelik mesafe kiraladığınız araçta ortalama 30 – 35 dakikada gidebilirsiniz.

  Taksi izmir ne kadar tutar?

  İzmir’de taksi fiyatı hakkında tahmin yapmak için İzmir’in mevcut 2022 taksi tarifesini kullanıyoruz. Tüm detayları aşağıdaki tabloda bulabilirsiniz.

  İzmir’de taksi ücretini nasıl hesaplıyoruz?

  Açılış Km Başı Ücret Minimum Toplam
  6 TL 9 TL 20 TL

  Izmirde taksi ne kadar tutar?

  Buna göre taksimetre açılış 4.50 TL’den 7.5 TL’ye, kilometre başına ücret ise 5.50 TL’den 9 TL’ye yükseldi. İndi bindi ise 13 TL’den 20 TL’ye çıktı. İzmir Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Koordinasyon Merkezi (UKOME), taksi esnafından gelen talepler üzerine biniş ücretlerini son 3 ayda ikinci kez artırdı.

  Izmir taksi ücreti ne kadar?

  Kentte taksi ücretlerine büyük bir zam geldi. İzmir Ulaşım Koordinasyon Merkezi’nde (UKOME) onaylanan yeni tarifeye göre taksi açılış ücreti 4,5 TL’den 6 TL’ye, kilometre başına ücret 5,5 TL’den 9 TL’ye, indi-bindi ücreti ise 13 TL’den 20 TL’ye yükseldi. Yeni tarife 24 Mart Perşembe gününden itibaren yürürlüğe girecek.

  Izmir metro ile Bornova’ya Nasıl Gidilir?

  İzmir’den Bornova’ya Ulaşım

  You might be interested:  Izmir Balçova Istinye Park Ne Zaman Açılacak?

  Bornova’ya gitmek için; İzmir Metrosu ve Eshot hatları kullanılabilir. Bornova Meydanı’na otobüs ile gitmek için 63 no’lu Eshot hattı kullanılabilir. Metro ile gitmek için, İzmir Metrosu ile Bornova durağında inmeniz gerekmektedir. İzmir Metro ile yolculuk ücreti ortalama 3-5 TL’dir.

  Bornova Konak hangi otobüs gider?

  Bu Otobüs hatları Bornova yakınından geçiyor: 153, 302, 44, 64, 699, 925.

  Izmir Otogar Bornova Nasıl Gidilir?

  Otogara Ulaşım

  Kemer (54) – Halkapınar (555) – Bornova Merkez Metro (204 ve 505 ) Buca Tınaztepe(277) ve Konak (302) aktarma istasyonlarından kalkan otobüsler ile otogara ulaşabilirsiniz.

  Izmir metrosu havaalanına gidiyor mu?

  Gelen Yolcularımız Havalimanı METRO-İZBAN istasyonuna belirtilen yollarla ulaşabilirler. – İç Hatlar Terminali giden yolcu katı çıkışında sol çapraz karşı istikametten devam ederek ulaşabilirler.

  Eshot 204 ne kadar sürüyor?

  204 (ESHOT)

  204 otobüs hattının ilk durağı Bornova Metro olup son durağı Havalimanı Dış Hatlar Geliş durağıdır. 204 (Havalimanı), her gün çalışıyor. Ek bilgi: 204 hattında 16 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 29 dakika.

  Eshot 204 kaç TL?

  Mavişehir, Alsancak Cumhuriyet Meydanı, Bornova Metro ve Şirinyer Aktarma Merkezi’nden Adnan Menderes Havalimanı’na çalışan 200, 202, 204 ve 206 numaralı hatlarda tam biniş ücreti 14,34 TL; öğrenci ücreti 9,56 TL; indirimli öğrenci, öğretmen ve 60 Yaş binişleri 11,30 TL oldu.

  Yeni Havalimanı taksi ne kadar tutar?

  İşte İstanbul Havalimanı yeni taksi ücretleri. İTEO’nun açıkladığı tarifeye göre, İstanbul’un ana arterlerinden Beyoğlu ve Beşiktaş’tan İstanbul Havalimanı taksi tarifesi 145 TL yazarken, bu ücret Kadıköy’den 168 TL, Şişli’den 147 TL, Esenyurt’tan 155 TL ve Beylikdüzü’nden 154 TL olarak olarak hesaplanıyor.

  You might be interested:  Izmir Hisarönü Nereye Bağlı?

  Izmir Havaş otogara gidiyor mu?

  Yolcu Alma Noktaları

  Not: Dış hatlardan gelen charter uçaklarının iniş saatine göre otogara Havaş servis düzenlemektedir.

  Izmir bayraklı Havaalanı arası kaç kilometre?

  İzmir’in Bayraklı ilçesine uçak yolculuğu ile gitmek isteyen ziyaretçilerin kullanması gereken havaalanı, Gaziemir ilçesinde bulunan Adnan Menderes Havalimanı’dır. Havalimanı, Bayraklı’ya 30 km uzaklıkta ve ulaşım Havaş seferleri ile sağlanabilmektedir.

  Izmir otogarından havaalanına nasıl gidilir?

  İzmir Otogarı’ndan haftanın 7 günü 24 saat çalışan 204 numaralı ESHOT otobüsü Otogar ile Havalimanı ulaşımı için en kolay yöntem. Otogar’dan havalimanına ulaşım için bir diğer alternatif de Halkapınar İZBAN İstasyonu’na otobüs ya da dolmuşla ulaşıp bu istasyondan İZBAN treni ile havalimanına gitmek.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.