Izmir Havaalanı Çeşme Nasıl Gidilir?

Havalimanı’ndan Çeşme’ye gitmek için ise İZBAN trenine binebilir ve aktarma noktası olan Fahrettin Altay durağında inebilirsiniz. Daha sonra buradan hareket eden 984 numaralı Urla otobüsüne binerek Urla’da inmeli ve ardından 760 numaralı Çeşme belediye otobüsüne binerek Çeşme’ye olan ulaşımınızı sağlayabilirsiniz.

Çeşme izmir Havaş kaç lira?

Adnan Menderes Havalimanı’ndan Havaş Firmasıyla 52 TL’ye Çeşme Otogara bırakmaktadır, İzmir Havaalanından Alaçatı Merkeze ise Havaş ücreti 52 TL’dir.

Izmir Çeşme Havaş kaç saat?

HAVAŞ-ÇEŞME (Havaş)

Ek bilgi: HAVAŞ-ÇEŞME hattında 4 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 63 dakika.

Çeşmeye gitmek için hangi havaalanı?

İzmir merkezinden 87 km uzaklıkta (1 saat sürüş mesafesinde) yer alan Çeşme’ye ulaşmak için öncelikle İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na gitmeniz gerekiyor. Adnan Menderes Havalimanı’ndan İzban ve Eshot otobüsleriyle Fahrettin Altay’a ulaştıktan sonra Çeşme otobüslerine binebilirsiniz.

Çeşme uçakla nasıl gidilir?

Çeşme’ye havayolu ile doğrudan ulaşım seçeneği bulunmamaktadır. Çeşme’ye uçakla gitmek isterseniz; İzmir’in Gaziemir ilçesinde yer alan Adnan Menderes Havalimanı’nı kullanabilirsiniz. Adnan Menderes Havalimanı ile Çeşme arası yaklaşık 95 km’dir ve iki mesafe arası yolculuk ortalama 1.5-2 saat sürmektedir.

You might be interested:  Istanbul Izmir Otoyolu Ne Zaman Açılacak?

Izmir Çeşme dolmuşları nereden kalkıyor?

İzmir Çeşme otobüsleri nereden kalkar? İzmir Çeşme otobüsleri İzmir Otogardan ya da Üçkuyular’dan kalkıyor. Belediye otobüsleriyle 2 aktarmalı şekilde gitmeyi planlıyorsanız Fahrettin Altay durağından 984 nolu otobüse binmeniz gerekiyor.

Izmir Havalimanı Havaş nereden kalkıyor?

İzmir Adnan Menderes Havalimanı, Gaziemir, Karabağlar, Yeşildere, Kahramanlar, Basmahane, Çankaya, Efes Oteli, Altınyol, Bayraklı üstgeçit, Karşıyaka, Bostanlı, Mavişehir.

Izmir ÇEŞME arası kaç kilometredir?

İzmir Merkez Çeşme Merkez Arası Tam 86,8 KM ‘dir. Arabayla ortalama 59 Dk. ‘da gidilmektedir.

Izmir Menderesten çeşmeye nasıl gidilir?

HAVAŞ ile Çeşme’ye ulaşım: İzmir Adnan Menderes Havalimanı ile Çeşme arasında HAVAŞ otobüslerinin seferleri var. Havalimanından kalkan HAVAŞ otobüsleri İzmir-Çeşme Otoyolu’nu kullanarak Alaçatı’ya uğradıktan sonra Çeşme Otogar’a ulaşıyor.

Alaçatı Izmir Adnan Menderes arası kaç km?

Alaçatı’ya İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan 90 km. sonra ulaşabilirsiniz. İzmir merkezden ise 70 km uzaklıkta bulunan Alaçatı’ya İzmir Üçkuyular’dan hareket eden İzmir-

Çeşmeye havaalanı yapılacak mı?

Çeşme Alaçatı Havalimanı’nda altyapı çalışmaları tamamlandı. Kültür ve Turizm Bakanlığı’ndan onay bekleyen projenin 2020 yılında hizmete açılması planlanıyor.

Marmarise uçak var mı?

Marmaris’e Dalaman Havalimanı üzerinden hava yoluyla, yatlar ve gemiler aracılığıyla deniz yolu ile ulaşabilirsiniz. Turizm bölgesi olduğundan dolayı hemen hemen her yerden özellikle komşu ilçeler Bodrum ve Fethiye’den kolaylıkla ulaşım sağlanabilir.

Istanbul Çeşme en kısa nasıl gidilir?

Türkiye’nin kalbi olan İstanbul’dan Çeşme’ye ulaşım için 563 kilometrelik bir yolculuk yapılması gerekir. İstanbul’dan Gebze’ye doğru yola çıkarak Bursa Manisa İzmir yolu üzerinden devam edilir. İzmir’e vardıktan sonra İzmir Çeşme otoyolu üzerinde tabelaları takip ederek Çeşme’ye ulaşabilirsiniz.

Istanbul Çeşme otobüs kaç saat sürer?

İstanbul – Çeşme arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 8 saat 48 dakika sürmektedir. İstanbul – Çeşme arası hangi otobüs firmaları sefer düzenlemektedir? İstanbul – Çeşme arası sefer düzenleyen otobüs firmaları: Pamukkale Turizm, Varan Turizm, Kamil Koç, Metro Turizm firmalarıdır.

You might be interested:  Izmir Şehir Hastanesi Ne Zaman Açılacak 2022?

İzmir Çeşme otobüsleri nereden kalkıyor?

Üçkuyular Semt Garajı, İzmir’den ilçeye yapılan yolculuklarda en fazla kullanılan merkez. Çeşme Seyahat’in otobüslerinin Üçkuyular-Alaçatı-Ilıca-Çeşme güzergahındaki seferleri 17TL. 07:00-23:00 arası her yarım saatte bir Çeşme otobüs ulaşımı sağlanıyor.

Alaçatı Izmir Adnan Menderes arası kaç km?

Alaçatı’ya İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan 90 km. sonra ulaşabilirsiniz. İzmir merkezden ise 70 km uzaklıkta bulunan Alaçatı’ya İzmir Üçkuyular’dan hareket eden İzmir-

Izmir çeşme arası kaç kilometredir?

İzmir Merkez Çeşme Merkez Arası Tam 86,8 KM ‘dir. Arabayla ortalama 59 Dk. ‘da gidilmektedir.

Izmir otogar çeşme nasıl gidilir?

İzmir Otogar’dan Çeşme’ye Çeşme Seyahat otobüslerinin direkt seferleri var. Bu otobüsler İzmir-Çeşme Otoyolu’nu kullanarak Alaçatı ve Ilıca’ya uğradıktan sonra Çeşme Otogar’a kadar gidiyor. Yaz döneminde 30 dakikada bir sefer yapan otobüsler, kış döneminde 45-60 dakika arasında sefer sıklığına sahip.

Izmir havalimanı Alaçatı Nasıl Gidilir?

Alaçatı’ya hava yolu kullanarak gitmek isterseniz bulunduğunuz şehirden İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na uçmanız gerekiyor. Adnan Menderes Havalimanı’ndan Alaçatı’ya ulaşmak için HAVAŞ otobüslerini kullanabilirsiniz. Bilet ücreti 2020 yılında 40 TL olan otobüs yolculuğu yaklaşık 75 dakika sürüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published.