Izmir Gürsel Aksel Stadı Nerede?

Gürsel Aksel Stadyumu
Stadyumun güneybatıdan görünümü
Wikimedia | © OpenStreetMap
Tam isim Gürsel Aksel Spor ve Sağlıklı Yaşam Merkezi
Yer Konak, İzmir, Türkiye

Goztepe stadi hangi semtte?

Göztepe stadyumunun tam adı Göztepe Gürsel Aksel Spor Ve Sağlık Yaşam Merkezi’dir. İzmir ilinin Konak ilçesinde bulunmaktadır. Mehmet Ali Akman İnönü caddesinde yer almaktadır.

Gürsel Aksel stadına nasıl gidilir?

Balçova bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Göztepe Gürsel Aksel Stadı adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 10, 202, 486, 510.
  2. Metro: İZMIR METROSU.

Gürsel Aksel nasıl oldu?

1975-76 sezonunun son dört haftasında Göztepe’yi çalıştıran Aksel, daha sonra Orduspor, Boluspor ve Çaykur Rizespor’u çalıştırdı. 13 Ekim 1978’de Rizespor’u çalıştırırken bir benzin istasyonundaki patlama sonucu hayatını kaybetti.

Göztepe stadı kaç kişilik olacak?

İzmir Göztepe’de yeni yapılan Gürel Aksel Stadyumu 26 Ocak’ta açılıyor. Federasyonun yaptığı değişiklikle Göztepe Gürel Aksel Stadyumuna sevindirici bir haber geldi. Federasyonun ayakta maç izlemeye izin vermesiyle stadın kapasitesi 25 binden 30 bine yükseliyor.

Türkiyenin en büyük stadı nerede?

İstanbul’da yer alan Atatürk Olimpiyat Stadyumu, 76.761 seyirci kapasitesi ile Türkiye’nin en büyük stadyumudur.

Göztepe stadına hangi metro gider?

İzmir Gürsel Aksel Stadyumu Göztepe vapur iskelesine yürüyüş mesafesinde. İzmir Metro Hattı’ndan ulaşılan Göztepe durağına yakındır.

Göztepe Stadı kaç paraya mal oldu?

Proje maliyetinin 250 milyon TL olduğu stadyum, 41 bin 461 seyirci kapasiteli olacak. Çok geniş bir alanda inşa çalışmaları devam eden stadyumun bugün ki fiziki gerçekleşme oranı yüzde 25 dolaylarında.

You might be interested:  Izmir Bursa Bileti Ne Kadar?

Aksel kime ait?

Firmamız 26.11 1997 yılında bir aile şirketi olarak Çiçek Bakırcı ve Rasim Bakırcı tarafından kurulmuştur. Akşehir’in şehirlerarası çalışan tek firmasıdır. Akşehir’de şehirlerarası otobüsçülük çok eski bir gelenektir. Lüks Aksel Seyahat firması da bu geleneğin bir devamıdır.

Gürsel Aksel mezarı nerede?

Koca Kaptan lakaplı Aksel için Balçova’daki kabri başında düzenlenen anma törenine efsane takım oyuncuları, teknik direktör Tamer Tuna, antrenör Tahsin Tam, takım menajeri İlhan Şahin, müze müdürü Adil Artuner, gençlik geliştirme teknik sorumlusu Yüksel Can, altyapı oyuncuları ile antrenörler katıldı.

Göztepe Spor Kulübü satıldı mı?

8yıllık görevinin ardından başkanlıktan istifa eden ve kulübü satışa çıkaran Mehmet Sepil’in haziran ayına kadar Göztepe ‘yi resmen devredeceği kaydedildi.

Hatay yeni stadı nerede?

Yeni Hatay Stadyumu
Tam isim Yeni Hatay Stadyumu
Yer Antakya, Hatay, Türkiye
Koordinatlar 36°15′30″K 36°12′28″D
Temel atma 2016

Leave a Reply

Your email address will not be published.