Izmir Gümüldür Hangi Ilçeye Bağlı?

Menderes ilçesine bağlı olan Gümüldür ile ilçe merkezi arasında biraz mesafe bulunuyor. Bu yüzden Menderes’e gelince Gümüldür’ün hemen yanı başınızda olduğunu düşünmeyin, henüz kat etmeniz gereken yaklaşık 35 km’lik bir yolunuz bulunuyor.

Izmir Gümüldür ilçe mi?

‘Bütünşehir Yasası’ çerçevesinde de Gümüldür, Özdere beldeleri Menderes ilçesine, Ürkmez ve Doğanbey beldeleri de Seferihisar ilçesine bağlanmıştı. Özdere, Gümüldür, Ürkmez, Doğanbey mahalle muhtarlarından oluşan 15 kişilik heyet bu mahallerden oluşan yeni bir ilçe olması için düğmeye bastı.

Gümüldüre hangi ESHOT gider?

Bu Otobüs hatları Gümüldür yakınından geçiyor: 776, 778, 986.

Izmir Gümüldür arası kaç kilometredir?

İzmir – Gümüldür Arabayla Yol Tarifi Haritası, Kaç Saat, Km e-sehir.com›turkiye-haritasi/izmir-gumuldur…yol… Türkiye Haritası » İzmir – Gümüldür Arası Kaç Kilometre ve Yol Tarifi Haritası. 6 km İzmir – Gümüldür Arası Toplam Mesafe Ne Kadar, Uzaklık Kaç Km : 49 dakika.

Gümüldür Izmir Otogar arası kaç km?

İzmir merkeze bir kere ulaştınız mı, geriye sadece 50 km’lik bir mesafeniz kalıyor. Bir araç kiralayıp yolların keyfini çıkara çıkara gidebileceğiniz gibi otobüs ve minibüsleri de kullanabilirsiniz.

You might be interested:  Izmir Erzurum Tren Bileti Ne Kadar?

Adnan Menderes hangi ilçede?

Menderes, Türkiye’nin İzmir ilinin bir ilçesidir. İlçenin batısında Seferihisar, kuzeyinde Gaziemir ve Karabağlar, kuzeydoğusunda Buca, doğusunda Torbalı, güneydoğusunda Selçuk ilçeleri, güneyinde Ege Denizi bulunmaktadır.

Menderes, İzmir.

Menderes
Ülke Türkiye
İl İzmir
Coğrafi bölge Ege Bölgesi
İdare

Gümüldür Belediye mi?

İzmir’de belediye başkanlıkları iptal edilerek mahalle durumuna getirilen Özdere, Gümüldür, Ürkmez ve Doğanbey’in birleştirilerek yeni bir ilçe yapılması gündeme geldi.

İzmir Gümüldür dolmuşları nereden kalkıyor?

Gaziemir’de bulunan Semt Garajı, Gümüldür dolmuşlarının en sık sefer yaptığı nokta. Buradan kalkan dolmuşlar Menderes üzerinden Gümüldür’e gidiyor. İzmir Otogarı ilçe terminalinden hareket eden Gümüldür dolmuşları İzmir-Aydın Otoyolu’nu kullanarak Gümüldür’e ulaşıyor.

Gümüldür Orman Kampına hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Gümüldür Orman Kampı yakınından geçiyor: 776, 778, 986, 987.

778 saat kaçta?

778 otobüs Saatleri

Gün Çalışma Saatleri Sıklık
Perşembe 06:00 – 21:00 50 dk
Cuma 06:00 – 21:00 50 dk
Cumartesi 06:00 – 21:00 50 dk
Pazar 08:30 – 21:00 50 dk

Sığacık İzmir arası kaç km?

– İzmir merkezden Sığacık 52 km ve 50 dakika sürüyor. – Alaçatı – Sığacık arası 76 km, 1 saat sürüyor.

İzmir kuşadası arası kaç kilometredir?

Kuşadası ile İzmir arasındaki mesafe, otoyollarda 92 kilometre dahil olmak üzere karayoluyla 51 kilometre ‘dir. Yol yaklaşık olarak 57 dakika zaman alır ve Selçuk, Sağlık ve Oğlananası üzerinden geçer.

Alaçatı İzmir merkez arası kaç km?

İzmir-Alaçatı Arası Ne Kadardır? İzmir ve Alaçatı’nın arasının ne kadar olduğu ise yukarıda bahsedilen özelliklerin ışığında yaklaşık 70 km’dir.

Menderes Özdere arası kaç kilometredir?

Menderes’ten Özdere’ye Ulaşım

Özdere, Menderes ilçesine bağlı olmasına rağmen, ilçe merkeziyle arasında 40 km mesafe bulunuyor.

You might be interested:  Defacto Izmir Mağazaları Nerede?

Izmirde kaç tane ilçe var?

İzmir’in Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı ve Urla olmak üzere 30 ilçesi bulunuyor.

İzmir Özdere hangi ilçeye bağlı?

Özdere Cumhuriyet, İzmir’in Menderes ilçesine bağlı bir mahalle.

Gümüldür Ürkmez nereye bağlı?

Ürkmez İzmir ilinde yer almakta olup, Ürkmez Seferihisar ilçesine bağlıdır.Ürkmez haritası konumu ise 38° 4′ 33.3408” Kuzey ve 26° 55′ 47.8380” Doğu gps koordinatlarıdır. Ürkmez bağlı olduğu Seferihisar ilçe merkezine 16 kilometre mesafe uzaklıktadır.

İzmir Özdere nerenin ilçesi?

Özdere, İzmir ilinin Menderes ilçesine bağlı olan bir tatil beldesidir. İzmir merkeze yaklaşık 70 km uzaklıkta yer almaktadır. Buranın güney ve batı bölgesinde Ege Denizi bulunur. Kuzeybatısında Seferihisar bölgesi, kuzeyinde Menderes ilçesi, doğu tarafında ise Torbalı ile Selçuk ilçeleri yer almaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.