Izmir Gümüldür’E Nasıl Gidilir?

Gümüldür’e nasıl gidilir: İzmir merkezine 75 km, Adnan menderes Havaalanı’na 35 km. uzaklıktaki bu şirin beldeye özel aracınız ile menderes üzerinden gidebilirsiniz. Çeşme yolunu tercih edecekseniz, Seferihisar ve ürkmez istikameti üzerinden Gümüldür’e kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Izmir Gümüldür otobüsleri nereden kalkıyor?

İzmir’den Gümüldür’e otobüs ve dolmuşla ulaşım

Gaziemir’de bulunan Semt Garajı, Gümüldür dolmuşlarının en sık sefer yaptığı nokta. Buradan kalkan dolmuşlar Menderes üzerinden Gümüldür’e gidiyor. İzmir Otogarı ilçe terminalinden hareket eden Gümüldür dolmuşları İzmir-Aydın Otoyolu’nu kullanarak Gümüldür’e ulaşıyor.

Gümüldür e hangi otobüs gidiyor?

Bu Otobüs hatları Gümüldür yakınından geçiyor: 776, 778, 986.

Izbanla Ürkmez e nasıl gidilir?

Havaalanından İZBAN+ESHOT kullanılarak 80 dakikalık toplu ulaşım ile ÜRKMEZ’e gelinebilir. 3) İzmir’in herhangi bir noktasından İZBAN raylı sistemine ulaşarak ÜRKMEZ’e gelinebilir. 4) İzmir Şehirler arası Otogar’dan minibüslerle 2 saatlik yolculukla ÜRKMEZ’e gelinebilir.

Gümüldür Halk Plajı nasıl gidilir?

Menderes şehrinde Gümüldür Halk Plajı konumuna en yakın duraklar ile Otobüs hatları

  1. 776.
  2. Özdere – Ürkmez.
  3. 986. Ürkmez – Seferi̇hi̇sar.
  4. 987. Ürkmez – F. Altay Aktarma Merkezi̇
  5. 986. Ürkmez – Seferihisar.
You might be interested:  Izmir Arena Ya Nasıl Gidilir?

776 nereden kalkıyor?

776 (ESHOT)

776 otobüs hattının ilk durağı Doğanbey olup son durağı Cumaovası Aktarma Merkezi durağıdır. 776 (Cumaovası Akt.), her gün çalışıyor.

İzmir Gümüldür nereye yakın?

Gümüldür Tabiat Parkı İzmir’in Menderes ilçesinde yer almaktadır. Daha detaylı söylemek gerekirse Menderes ilçesine bağlı olarak Gümüldür bölgesinde bulunuyor.

778 nereden kalkıyor?

778 otobüs hattı (Özdere), Kamp durağından başlayıp Cumhuriyet Mahallesi Meydan durağına gidene kadar 66 duraklartan geçiyor.

İzmir Gümüldür denizi nasıl?

denizi çok temiz, o kadar ki balıkları bile görebiliyorsunuz yüzerken. denizin dibi ayna gibi. pırıl pırıl. bu beldenin bazı yerleri vardır ki tavuk, köfte ve lahmacun dışında yiyecek bir şey bulunmaz ve bütün gün düğün salonu kıvamında roman havaları çalar.

Gümüldür İzmir Otogar arası kaç km?

İzmir merkeze bir kere ulaştınız mı, geriye sadece 50 km’lik bir mesafeniz kalıyor. Bir araç kiralayıp yolların keyfini çıkara çıkara gidebileceğiniz gibi otobüs ve minibüsleri de kullanabilirsiniz.

Ürkmez e hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Ürkmez yakınından geçiyor: 776, 986, 987.

Ürkmez otobüsleri nereden kalkıyor?

Üçkuyular Pazaryeri’nde in. Pazar yerinin arka tarafından dolmuşlar kalkıyor, ordan Ürkmez dolmuşuna binebilirsin.

Ürkmez nereye yakın?

Ürkmez İzmir ilinde yer almakta olup, Ürkmez Seferihisar ilçesine bağlıdır.Ürkmez haritası konumu ise 38° 4′ 33.3408” Kuzey ve 26° 55′ 47.8380” Doğu gps koordinatlarıdır. Ürkmez bağlı olduğu Seferihisar ilçe merkezine 16 kilometre mesafe uzaklıktadır.

Çukuraltı plajı hangi durak?

Grand Efe durak, Menderes içindeki Çukuraltı Halk Plajı konumuna en yakındır.

Gümüldür Halk Plajı Nerede?

Menderes ilçesi Gümüldür mahallesinde mavi bayraklı bir halk plajıdır. Tamamen ücretsiz olan bu plaj, özellikle hafta sonları günübirlik ziyaretçileri ağırlar. Plajda yazlık sitelere ait şemsiye ve duş gibi imkanlar mevcuttur. 683 metre uzunluğunda, 62 metre genişliğindedir.

You might be interested:  Izmir Mavi Tren Ne Zaman Açılacak?

Gümüldür Ürkmez denizi nasıl?

Deniz suyunun seviyesi de oldukça iyidir, dengesiz bir derinlik seviyesi olmamakla birlikte denizin dibinin tamamen kumdan olması da ziyaretçilere burayı daha da sevdirmektedir.

Izban ile Gümüldür e nasıl gidilir?

İzban’la Cumaovası’na kadar gidip ordan Gümüldür otobüsüne binilirse gidilebilir. İzban’la Cumaovası’na kadar gidip ordan Gümüldür otobüsüne binilirse gidilebilir. İzban’la Cumaovası’na kadar gidip ordan Gümüldür otobüsüne binilirse gidilebilir.

Izmir Özdere dolmuşları nereden kalkıyor?

İzmir’den Özdere’ye otobüs ve dolmuşla ulaşım

Gaziemir’de bulunan Semt Garajı’ndan düzenli aralıklarla Özdere dolmuşları hareket ediyor. Gaziemir Semt Garajı’ndan hareket eden dolmuşlar Menderes üzerinden Özdere’ye gidiyor. Yolculuk yaklaşık 1 saat sürüyor.

Gümüldür Izmir Otogar arası kaç km?

İzmir merkeze bir kere ulaştınız mı, geriye sadece 50 km’lik bir mesafeniz kalıyor. Bir araç kiralayıp yolların keyfini çıkara çıkara gidebileceğiniz gibi otobüs ve minibüsleri de kullanabilirsiniz.

Izmir Gümüldür arası kaç kilometredir?

İzmir – Gümüldür Arabayla Yol Tarifi Haritası, Kaç Saat, Km e-sehir.com›turkiye-haritasi/izmir-gumuldur…yol… Türkiye Haritası » İzmir – Gümüldür Arası Kaç Kilometre ve Yol Tarifi Haritası. 6 km İzmir – Gümüldür Arası Toplam Mesafe Ne Kadar, Uzaklık Kaç Km : 49 dakika.

Leave a Reply

Your email address will not be published.