Izmir Gültepe Nasıl Bir Yer?

burası büyükçe bir tepedir ve her yeri yokuştur. bisiklete binen çocuk sayısı azdır mesela. sokaklarında rahat top oynanmaz. civar mahallelerinde bir tür “korunaklı mekân” havası vardır ki izmir’in suç haritası biraz da bu mahallelerde çizilir.

Izmit Gültepe nasıl bir yer?

Neredeyse bu şehrin en büyük ve en eski mahallelerinden biridir. İnkılap İlkokulu ve Askerlik şubesinin oradan başlar, otoban köprüsüne kadar uzanır. Yani daha net bir anlatımla şehir merkezinin tam göbeğindedir. Benim gençlik yıllarım, mahallemizin komşusu olan Gültepe Mahallesinde geçti.

Izmir Gültepe Mahallesi nerede?

Gültepe İzmir ilinde yer almakta olup, Gültepe Konak ilçesine bağlıdır.Gültepe haritası konumu ise 38° 24′ 57.5748” Kuzey ve 27° 10′ 53.6592” Doğu gps koordinatlarıdır. Gültepe bağlı olduğu Konak ilçe merkezine 3 kilometre mesafe uzaklıktadır.

İstanbul Gültepe Mahallesi nereye bağlı?

Gültepe, İstanbul ilinin Kâğıthane ilçesinde yer alan bir semt ve mahalle.

Gültepe nasıl bir yer İstanbul?

Kiralıklar ise 500- bin 750 TL civarında.Gültepe, birbiri ardına yükselen plazalar ve alışveriş merkezlerinin yanı başında bulanan, İstanbul’un varoş semti olarak nitelendirilen bir bölge. Levent’in hemen bitişinde; Kanyon ve Metrocity alışveriş merkezlerinin yan tarafında bulunuyor.

Gültepe Nekropolü nerede?

Gültepe Nekropolü, Kocaeli ‘nin İzmit ilçesinin merkezine yaklaşık 2 km. uzaklıkta olan Gültepe Mahallesinde bulunmaktadır. M.S. II. ile IX. yüzyıl arasında yapılan Antik çağ nekropolü ile Bizans dönemine ait kutsal yapı İstanbul- Ankara Otoyolu İzmit karayolunun yapım aşamasında ortaya çıkmıştır.

You might be interested:  Izmir Enternasyonal Fuarı Ne Zaman Kapanıyor?

Gültepe İzmir’in hangi semtinde?

İZMIR METROSU, Konak bölgesinde bulunan Gültepe konumundan geçen ilk Metro aracıdır.

Gültepe’den hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Gültepe yakınından geçiyor: 41ST, 62, 65G, 66.

Gürçeşme hangi ilçeye bağlı?

Gürçeşme İzmir ilinde yer almakta olup, Gürçeşme Konak ilçesine bağlıdır. Gürçeşme haritası konumu ise 38° 24′ 53.8128” Kuzey ve 27° 9′ 36.4536” Doğu gps koordinatlarıdır. Gürçeşme bağlı olduğu Konak ilçe merkezine 1 kilometre mesafe uzaklıktadır.

Gultepe nereye yakın?

Gültepe İstanbul ilinde yer almakta olup, Gültepe Kağıthane ilçesine bağlıdır.Gültepe haritası konumu ise 41° 4′ 10.4052” Kuzey ve 28° 58′ 55.1064” Doğu gps koordinatlarıdır. Gültepe bağlı olduğu Kağıthane ilçe merkezine 1 kilometre mesafe uzaklıktadır.

Manavgat Gültepe Mahallesi nerede?

Gültepe, Manavgat

Gültepe
İl Antalya
İlçe Manavgat
Coğrafi bölge Akdeniz Bölgesi
Nüfus (2000)

Ortabayır mahallesi nereye bağlı?

Ortabayır Mahallesi İstanbul ilinde yer almakta olup, Çeliktepe semtinde bulunan Ortabayır Mahallesi Kağıthane ilçesine bağlıdır.Ortabayır Mahallesi haritası konumu ise 41° 4′ 43.9824” Kuzey ve 29° 0′ 13.6836” Doğu gps koordinatlarıdır.

Gültepe’den hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Gültepe yakınından geçiyor: 41ST, 62, 65G, 66.

Manavgat Gültepe Mahallesi nerede?

Gültepe, Manavgat

Gültepe
İl Antalya
İlçe Manavgat
Coğrafi bölge Akdeniz Bölgesi
Nüfus (2000)

Leave a Reply

Your email address will not be published.