Izmir Göztepe Stadı Nerede?

Göztepe Stadyumu nerede? Göztepe stadyumunun tam adı Göztepe Gürsel Aksel Spor Ve Sağlık Yaşam Merkezi’dir. İzmir ilinin Konak ilçesinde bulunmaktadır. Mehmet Ali Akman İnönü caddesinde yer almaktadır. Mimarı ise Mehmet Sepildir.

Göztepe Stadyumu için ihale yapıldı.?

Göztepe Stadyumu için daha önce yapılan “Ön Yeterlik İhalesi”nde yeterli bulunan 25 aday firma ihaleye davet edildi. Yeni Göztepe Stadyumu 20.000 kişi kapasiteli olarak planlandı. Batı yönünde 1.983 kişi kapasiteli protokol ve vip tribünü, basın tribünü, 24 adet loca ve sporcu alanları tasarlandı.

Yeni Göztepe Stadyumu planlandı?

Yeni Göztepe Stadyumu 20.000 kişi kapasiteli olarak planlandı. Batı yönünde 1.983 kişi kapasiteli protokol ve vip tribünü, basın tribünü, 24 adet loca ve sporcu alanları tasarlandı. Kuzey, güney ve doğu yönlerinde ise kesintisiz şekilde seyirci tribünleri, zemin katta batı yönünde vip, protokol ve sporcu girişleri ile otopark girişleri yer alacak.

Hangi stadyumda oynanacak Göztepe?

İzmir ekiplerinden Göztepe ligin ikinci yarısından itibaren maçlarını Gürsel Aksel Stadyumu’nda oynayacak. 2 senedir inşaatı süren stadyumun en geç 17 Ocak’ta kullanıma hazır olması bekleniyor. İzmir yeni yatırımlarla yükseliyor!

Göztepe Stadı hangi semtte?

Gürsel Aksel Stadyumu, tam adıyla Gürsel Aksel Spor ve Sağlıklı Yaşam Merkezi, İzmir’in Konak ilçesinde bulunan 20.040 izleyici kapasiteli çok amaçlı stadyumdur. Ev sahibi Göztepe futbol takımının eski stadı ve eski tesisleri olan ana merkez yıkılarak aynı arazi üzerine inşa edildi.

You might be interested:  Izmir Optimum Nasıl Gidilir Metro?

Göztepe Stadı hangi durakta?

Fahrettin Altay durak, Balçova içindeki Göztepe Gürsel Aksel Stadı konumuna en yakındır.

Izmir Göztepe stadı nereye yapılacak?

İzmir’in Konak ilçesi Üçkuyular Mahallesi’nde 34.651 metrekare arsa üzerinde gerçekleştirilen projenin toplam inşaat alanı 94.541 metrekare. 20 bin kişi kapasiteye sahip stadyum, spor merkezinin yanı sıra eğlence merkezleri, spor müzesi, sergi alanları, yeme-içme alanları ve kapalı otoparkı ile çok yönlü hizmet verecek

Göztepe Stadı hangi metro durağında?

İzmir Gürsel Aksel Stadyumu Göztepe vapur iskelesine yürüyüş mesafesinde. İzmir Metro Hattı’ndan ulaşılan Göztepe durağına yakındır.

Gürsel Aksele nasıl gidilir?

Balçova bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Gürsel Aksel Spor Tesisleri adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 10, 202, 25, 486, 510.
  2. Metro: İZMIR METROSU.

Türkiyenin en büyük stadı nerede?

İstanbul’da yer alan Atatürk Olimpiyat Stadyumu, 76.761 seyirci kapasitesi ile Türkiye’nin en büyük stadyumudur.

Hatay stadı nerede?

Yeni Hatay Stadyumu
Tam isim Yeni Hatay Stadyumu
Yer Antakya, Hatay, Türkiye
Koordinatlar 36°15′30″K 36°12′28″D
Temel atma 2016

Göztepe kime satıldı?

Göztepe, Danimarkalı spor adamı ve iş insanı Rasmus Ankersen’in Sırp milyarder Dragan Solak’la ortak olduğu Sport Republic şirketiyle kulübün devri konusunda prensip anlaşmasına vardı.

Göztepe maçı nerede oynanacak?

Adana Demirspor Göztepe maçı bu akşam oynanacak. Mücadele saat 19:00’da başlayacak. Karşılaşma beIN Sports 1’den naklen yayınlanacak. Yeni Adana Stadı’nda oynanacak olan mücadeleyi Adem Cinek yönetecek.

Istanbul Göztepe Mahallesi nereye bağlı?

Göztepe, İstanbul, Anadolu Yakasında, Kadıköy İlçesi sınırları içinde bulunan bir mahalledir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.