Izmir Go Kart Nerede?

Adresi : Dokuz Eylül Mahallesi 695 Sokak No:6 Gaziemir (Sarnıç İZBAN istasyonu arkasında) İzmir Gaziemir Go Kart Çalışma Saatleri : Açılış Saati : 10:00

Go Kart izmir kaç TL?

İzmir’in İlk ve Tek Köprülü Yarış Pisti İzmir GoPark’ta 2 ve 3 Biletlik Go Kart Heyecanı 19 TL’den Başlayan Fiyatlarla! Fırsat 2: 3 Biletlik Go Kart (10’ar dakikalık 3 tur) 45 TL Yerine 29 TL!

Go Kart binmek ne kadar?

Hafta İçi 5 Dakika 60 TL! Hafta İçi 10 Dakika 90 TL! Hafta İçi 15 Dakika 120 TL! Hafta İçi 20 Dakika 170 TL!

Go Kart kaç dakika sürer?

Sprint yarışları: Karting pistine benzeyen sol ve sağ virajları bulunan yollarda yapılır. 400 metre ile 1600 metre arası uzunluk yeterlidir. Sprint yarışları nispeten kısa süren (15 dakika gibi) yarışlardır. Genellikle 3 sıralama ve bir final yarışı şeklinde yapılır.

Go Kart yaş sınırı kaç?

2 ) 18 yaş ve üzeri sürücüler Karting Kurallarını okuyup, anlayıp, onaylayarak Go-Kart kullanabilirler. 3) İlk kez Go-Kart kullanacak olan sürücüler guruplara dahil edilemez.

You might be interested:  Izmir Havaalanından Urla Ya Nasıl Gidilir?

Go Kart kullanmak için ehliyet gerekir mi?

Saatte maksimum 48 kilometre hızla yarışmak isteyenlerin, 18 yaşın üzerinde ve ehliyet belgesi olması gerekiyor; en fazla 35 kilometre hızda yarışmak isteyenler için ise tek şart boy kıstası.

Go Kart tehlikeli mi?

Olası çarpışma anında hızınıza bağlı olarak ortaya çıkan basınç ile hem kendinizi hemde diğer karting pilotlarının yaralanmasına ve hatta sakatlanmasına yol açabilirsiniz.

Go kart nasıl binilir?

Sürücü fren yapmasını ve dönüşünü tamamlamadan apex noktasına konsantre olmuş olmalıdır. Apexe yaklaşırken, gözlerini viraj çıkış hedefine çevirmeli ve dikkatini maksimum hız ile virajdan çıkmaya yöneltmelidir. Sezgi ile konsantrasyonun birleşimi, doğru şeyi doğru zamanda yapma ihtimallerini oldukça artırır.

Go kart arabası kaç basıyor?

Süperkart olarak da bilinen bazı araçlar, 260 kilometre/saat (160 mph)’i aşan hıza ulaşabilmektedir. Buna karşın genelde eğlence parklarında bulunan ve halkın kullanımına sunulan go-kart araçları ise maksimum 25 kilometre/saat (16 mph) hıza ulaşabilmektedir.

Go Kart motoru kaç beygir?

Karting araçları 5,5-6 HP güç üretebilen 160 cc hacminde tek taraflı motora sahiptir.

Go kart ne kadar kazanıyor?

Hobi karting pistlerini kullananların sayısı ortalama 1500 kişiyi buluyor. Pistin alışveriş merkezinde, açık alanda kurulması, pist özellikleri, lokasyonu da pistin kullanım sayısını etkiliyor. Buna göre pistlerin geliri de şekilleniyor. Pistlerin yıllık ortalama geliri 50 ile 200 bin lira arasında değişiyor.

Go Kart benzinli mi?

Karting; kart adı verilen çok küçük, benzin ve hava soğutmalı, arkadan motorlu, dört tekerlekli minyatür araçlarla yapılan pist yarışıdır.

Go Kart açık mı?

Olimpik Go Kart Türkiye’de ilk ve tek olarak 7/24 kesintisiz hizmet veren Olimpik Go Kart; 20 araçlık kapasitesi ve profesyonel tur raporlaması ile yarış heyecanını sonuna kadar yaşamanızı sağlıyor.

You might be interested:  Izmir Fuar Ne Zaman Açılıyor 2017?

Go kart ne işe yarar?

GO CARD bir kredi kartı değildir. GO istasyonlarında yaptığınız akaryakıt ve otogaz alışverişlerinizde puan kazanmanızı sağlayan bir müşteri sadakat kartıdır.

Go kart ne zaman çıktı?

Türkiye’de Karting Go-kart, 1950’li yıllarda ABD’de, eskiyen çim biçme makinelerinin motorlarının tekrar kullanılabilmesi amacıyla yapılan çalışmalar sonucu ortaya çıkmıştır. 1960’lı yıllardan sonra başta İngiltere, Avustralya ve Japonya olmak üzere uluslararası yarışmalarda kullanılmaya başlandı.

Go Kart kaç TL Ankara?

Goo Kart Center 7 dakikalık sürüş keyfiyle ve 2, 3 ve 4 kişilik seçenekleriyle hız tutkunlarını bekliyor! 1 kişi için 6 TL! 2 kişi için 11 TL! 3 kişi için 15 TL!

Go kart arabası kaç basıyor?

Süperkart olarak da bilinen bazı araçlar, 260 kilometre/saat (160 mph)’i aşan hıza ulaşabilmektedir. Buna karşın genelde eğlence parklarında bulunan ve halkın kullanımına sunulan go-kart araçları ise maksimum 25 kilometre/saat (16 mph) hıza ulaşabilmektedir.

Go Kart Nereden Alınır?

Nasıl GO CARD sahibi olabilirim? GO’da her akıllı telefon bir GO CARD’a dönüşüyor. GO CARD’a sahip olmak için GO YAKIT uygulamasını telefonunuza indirip uygulama kaydolup hızlıca sanal bir GO CARD’a sahip olabilirsiniz.

Go kart yarışlarına nasıl katılınır?

Otomobil sporlarına başlamak için eğitim almanız gibi herhangi bir zorunluluk söz konusu değildir. Gerekli işlemleri yaparak, ilgili branş için lisans alan, yarış otomobili olan veya kiralayan herkes yarışlara katılabilir. Ancak hangi branşta yarışmayı düşünüyorsanız, o konuda eğitim alarak başlamanız en doğru yoldur.

Leave a Reply

Your email address will not be published.