Izmir Fuar Evlendirme Dairesi Nerede?

Nerede? İzmir ilinin her noktasında kolaylıkla ulaşılabilen Fuar Evlendirme Dairesi, özel araçlarla da davetlileri ağırlıyor. İzmir Metro ve ESHOT ulaşım ağlarıyla gidilebilecek nikah salonuna Lozan Kapısı tarafından giriş yapılabiliyor.

Izmir Fuar Evlendirme Dairesi hangi kapıya yakın?

Fuar Evlendirme Dairesi Hangi Kapıya Yakın? Buraya en yakın kapı 26 Ağustos Kapısı’dır. Ayrıca fuar otoparkı da nikah dairesine oldukça yakındır.

Izmir Fuar nikah salonu kaç kişilik?

Merkez iki salondan oluşuyor. Ana girişten 2 ayrı fuayeye ulaşılıyor. Fuayenin biri 470 kişilik nikah salonuna diğeri ise 325 kişilik çok amaçlı salona açılıyor. Nikah salonu fuaye ile bağlantılı takı salonu ile bütünleşiyor.

Güzelyalı Evlendirme Dairesi nerede?

Vapurdan metroya, otobüsten tramvaya kadar birçok ulaşım aracıyla rahat bir şekilde gidilebilen nikah salonunun açık adresi: 32. Sokak, No:4, Güzelyalı / İzmir. Bu adres ile özel aracınızla da ulaşım sağlayabilirsiniz.

Izmir Fuar Kültürpark hangi kapıya yakın?

26 Ağustos Kapısı yakınındaki İzmir Sanat, yıl boyunca; söyleşi, seminer, tiyatro, film gösterimleri, konserler ve sergilere ev sahipliği yapıyor. Merkez; 308 kişilik tiyatro ve sinema salonu, 80 kişilik oditoryum, dans prova salonu, sergi alanı ile sanatçılar için soyunma ve dinlenme odalarına sahip.

You might be interested:  Izmir Dokuz Eylül Hastanesi Nerede?

Celal Atik Spor Salonu hangi kapıya yakın?

Ağustos Kapısı 176 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesinde.

Oda nikahında kaç kişi olur?

Dekorasyonunu tamamladık ve yenilenmiş haliyle hizmetlerine sunduk. Oda nikahı kıydırmak isteyen çiftler de bundan sonra 30-40 kişilik davetli topluluğunun önünde dünyaevine girecekler’ diye konuştu.

Resmi nikah başvurusu tek kişi yapabilir mi?

11- Nikah İşlemlerini Tek Kişi Yapabilir mi? Evlilik başvurusunu gelin ve damat adayının bizzat yapması gerekir. Fakat eşlerden biri başvuruya kendi gidemeyecekse, vekil olarak belirlediği kişi yerine müracaatta bulunabilir.

Karşıyaka nikah salonu kaç kişilik?

Mekan Özellikleri ve Kapasitesi

Geniş salonu ve 300 kişilik kapasitesi ile unutulmayacak bir organizasyonun altına imza atıyorsunuz. Yüksek tavanlı ve kolonsuz olan nikah salonu, konforlu ve eğlenceli vakit geçirmeniz için oldukça ideal bir alan oluyor.

Yıldırım nikahı ücreti ne kadar?

Diler nikah salonunda, dilerseniz de ek ücret karşılığı istediğiniz yerde nikah kıydırabilirsiniz. Hafta içi kıyılan nikahlar için 200 – 300 TL arası, hafta sonu kıyılan nikahlar için 400 – 600 TL arası bir ücret ödenmektedir.

Resmi nikah işlemleri için nereye başvurulur?

Nikah başvurusu için nikahın kıyılacağı yerin bağlı olduğu belediyenin evlendirme dairesine gidilmesi gerekiyor. ►Çiftlerden birinin ikamet ettiği ilçe dışında bir yerde evlenmek için evlenme izin belgesi gerekebiliyor.

Nikah işlemleri kaç para tutar?

2022 yılı için belediyeler, ortalama 150 TL ile 300 TL arasında nikah ücreti talep etmektedir. Düğün salonunda kıyılacak nikahlar için bu ortalama 750 TL ile 1.100 TL bandına yükselebilmektedir.

İzmir Fuar Açıkhava tiyatrosuna nasıl gidilir?

Konak bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden İzmir Fuar Açıkhava Tiyatrosu adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

 1. Otobüs: 681, 691, 811, 921.
 2. Tren: MENEMEN – CUMAOVASI.
 3. Metro: İZMIR METROSU.
 4. Tramvay: KONAK.
 5. Vapur: ALSANCAK – BOSTANLI.
You might be interested:  Izmir Il Emniyet Müdürü Kim?

İzmir Kültürpark kaç kapısı var?

Duvarlarla çevrelenen Kültürpark’ın Lozan Kapısı, Montrö Kapısı, 9 Eylül Kapısı, Cumhuriyet Kapısı ve 26 Ağustos Kapısı olmak üzere beş tane giriş kapısı vardır.

Fuarın kaç kapısı var?

Simge 5 kapı

Kültürpark, Kurtuluş Savaşı’nı simgeleyen Montrö, Lozan, 26 Ağustos, Cumhuriyet ve 9 Eylül kapılarından İzmirlileri şehrin kalbine buyur eder.

Nikah için gerekli belgeler nelerdir?

Bu belgelerle ilgili bilinmesi gereken detaylara da değinelim:

 • ►Evlenme Beyannamesi. Evlenme beyannamesi çiftlerin resmi nikah talebini gösteren ve doldurmaları gereken bir form.
 • ►Nüfus Cüzdanı
 • ►Vesikalık Fotoğraf.
 • ►Nikah Sağlık Raporu.
 • ►Diğer Belgeler.
 • ►Evlenme Ehliyet Belgesi.
 • ►Doğum Belgesi.
 • ►Pasaport.
 • Nikah işlemleri için neler gerekli?

  Bu nedenle başvuru yapacağınız belediyeyle önceden iletişime geçip istenilen belgeleri teyit etmenizde fayda var. Eğer şanslıysanız sadece nüfus cüzdanı, vesikalık fotoğraf, sağlık raporu ve evlilik beyannamesini temin etmeniz yeterli olacaktır.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.