Izmir Folkart Kimin?

İzmir’in cazibesi katlandı! Hürriyet’ten Elif Ergu, Folkart’ın patronu Mesut Sancak ile İzmir’deki gayrimenkul piyasasıyla ilgili röportaj gerçekleştirdi. Sancak, İzmir-İstanbul otoyolunun İzmir’in değerini katladığını söyledi…

Folkart sahibi Mesut Sancak Kimdir?

Mesut Sancak, 1974 yılı Siirt doğumlu. Yaşamının ilk on yılı Van’da geçen iş adamı Mesut Sancak, bugün Saya Grup şirketi olan Folkart Yapı’ın Yönetim Kurulu Başkanı. Van’dan sonra 20 yıl İstanbul’da yaşayan Mesut Sancak, 2004 yılından itibaren de İzmir’de yaşıyor.

Folkart Towers mimarı kim?

Folkart Towers
Tasarım ve inşaat
Mimar Yağcıoğlu Mimarlık
İnşaat mühendisi Emir Mühendislik
Baş müteaahhit Folkart İnşaat

Folkart Towers hangi firmalar var?

 • Waw Bilişim. Yazılım firmaları
 • Toyka Soft. Yazılım firmaları
 • Glopark. Yazılım firmaları
 • Netger Reklam ve Yazılım. Yazılım firmaları
 • Alfa Omega. Yazılım firmaları
 • Pratik Soft Bilişim Teknolojileri. Yazılım firmaları
 • Egeria Yazılım ve Danışmanlık Hizmetleri. Yazılım firmaları
 • Folkartın içinde ne var?

  İçerisinde rezidans, ofis, spor kompleksi ve alışveriş merkezi bulunan bir toplu yaşam alanıdır. Proje, 27 bin metrekare araziye sahip ve 200 metre uzunluğundadır. Hem oturmak için hemde yatırım anlamında çok fazla fırsat sunan bu projede açık yüzme havuzu, spor salonu, sauna, SPA gibi imkanlar bulunmaktadır.

  You might be interested:  Izmir Bombasını Kim Kazandı?

  Mesut Sancak ın babası kimdir?

  Ethem Sancak (1958, Siirt), Arap asıllı Türk iş adamı.

  Ethem Sancak
  Evlilik Nurten Yıldırım
  Çocuk(lar) Özer Sancak, Ayşegül Sancak, Ali Sancak

  Mesut Sancak eşi kimdir?

  Genç yaşta anne baba olan Mesut Sancak ve güzel eşi İnci hanımla keyifli bir sohbetin içine daldık.

  Folkart nefes İstanbul kimin?

  Pharmactive İlaç, Volt Motor, Volt Redüktör, Volt Teknoloji gibi sanayide derinleşen şirketleri bünyesinde barındıran Saya Grup iştiraki Folkart; İstanbul ile birlikte Bursa, Ankara, Antalya, Manisa ve Bodrum’da yatırım planlıyor.

  Mesut Sancak kimdir nerelidir?

  Mesut Sancak, 1974 yılı Siirt doğumlu. Yaşamının ilk on yılı Van’da geçen iş adamı Mesut Sancak, bugün Saya Grup şirketi olan Folkart Yapı’ın Yönetim Kurulu Başkanı. Van’dan sonra 20 yıl İstanbul’da yaşayan Mesut Sancak, 2004 yılından itibaren de İzmir’de yaşıyor.

  Folkart aidat ne kadar?

  Folkart Towers’da rezidans kiraları 2.000 TL’den başlıyor. Bunların aidatı 385 TL.

  Folkart ne iş yapıyor?

  FOLKART Hakkında

  yüksek yapılar, A+ konut ve ofisler, alışveriş merkezleri ve okul projelerine odaklanır. Folkart Yapı, imzasını attığı her işte,kalite, estetik ve konforu seçkin bir mimari üslupla yeniden harmanlayarak lüks kavramına farklı bir bakış açısı getirmeyi amaçlar.

  Folkart Yaka Evleri nerede?

  Folkart Yaka Evleri, konut blokları, Örnekköy Mah., 7402 Sok., No:158, Karşıyaka, İzmir, Türkiye – Yandex Haritalar.

  Izmir ikiz kuleler nerede?

  Folkart Towers, 200 metre anten yüksekliğiyle Avrupa’nın 5., Türkiye’nin en yüksek 2. ikiz kulesidir. İzmir’in Bayraklı ilçesinin Adalet mahallesinde Manas Bulvarı üzerinde eski Tekel Tütün Depolarının olduğu arazi üzerindedir.

  Folkartta kaç daire var?

  46 katlı 2 blok şeklinde yükselen Folkart Towers projesi 210 daire ve 213 ofisten meydana geliyor. Projede deniz manzaralı ofislerde 2,95 TL sabit kur avantajı sağlanıyor.

  You might be interested:  Izmir Sahura Ne Zaman Kalkacak?

  Folkart time ne zaman teslim?

  27 bin metrekare arsa alanında konumlandırılan İzmir Folkart Time projesi 360 konut, 271 ofis, 48 dükkan ve kolej alanından oluşuyor. Projede teslimler Eylül 2018’de yapılacak.

  Folkart Bowling ne kadar?

  Ciddi anlamda bir sinema keyfi yaşatan ve az kişi alan özel salonların yanı sıra fuaye alanları da çok hoş bir dekorasyona sahip. Böyle eğlenceli bir gece geçirmek isterseniz sinema+popcorn+bowling paketi hafta içi 20 TL, haftasonu 25 TL.

  Mesut Sancak kaç kardeş?

  FOLKART Yapı Yönetim Kurulu Mesut Sancak’ın ağabeyi Abdulrezzak Sancak dün Hadımköy’deki Sancaklar Camisi’nden öğle namazını müteakip son yolculuğuna uğurlandı. Cenazeye Sancak Ailesi’nden Ethem Sancak, Haydar Sancak, Haluk Sancak, Murat Sancak ve Metin Sancak’ın yanı sıra diğer aile üyeleri ve vatandaş katıldı.

  35 MST 01 kimin?

  muhtemelen iki üç seçim sonra akp’nin izmir büyükşehir belediye başkan adayı olacak olan şahıs. muhtemelen 35 mst 01 plakalı rolls royce’un sahibi.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.