Izmir Emniyet Müdürü Kim Oldu?

Emniyet Müdürleri Kararnamesi ile İzmir Emniyet Müdürü Hüseyin Aşkın, Diyarbakır Emniyet Müdürlüğüne atandı. Aşkın’ın yerine ise daha önce Mersi Emniyet Müdürü olan Mehmet Şahne atandı. Görev yaptığı yerlerde halkla iç içe olan Mehmet Şahne Temmuz 2021’dem bu yana İzmir Emniyet Müdürü olarak görev yapıyor.

Izmir il emniyet müdürü kim 2022?

İçişleri Bakanlığı’nın 2022 Atama Kararnamesi ile Hakkari’de 3 yıldır görev yapan başarılı İl Emniyet Müdür Yardımcısı Dr. Savaş Şimşek, İzmir İl Emniyet Müdürlüğüne atandı.

Izmir emniyet müdürü kim 2021?

İl Emniyet Müdürümüz Sayın Mehmet ŞAHNE başkanlığında; İl Emniyet Müdür Yardımcılarımız, İlçe Emniyet Müdürlerimiz ve Şube Müdürlerimizin katılımıyla ‘Değerlendirme ve Koordinasyon Toplantısı’ gerçekleştirildi.

Emniyet Müdürü Mehmet şahne kimdir?

1967 yılında Ankara ilinde doğmuştur. 1985 yılında Polis Kolejinden, 1989 yılında Polis Akademisinden mezun olarak sırası ile 1989-1995 yıllarında Sivas İl Emniyet Müdürlüğünde göreve başlamış, 1994-1995 yıllıları arasında Yedek Subay olarak askerlik görevini ifa etmiştir.

Şu an Emniyet Genel Müdürü kim?

Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş, Şanlıurfa’da bir dizi ziyarette bulundu.

Izmir il trafik müdürü kimdir?

İzmir İl Emniyet Müdürlüğü, Trafik Şube Müdürü Sn. Aysel Uyar’a Hayırlı Olsun Ziyaretimiz | Temşad.

You might be interested:  Izmir Eritme Nasıl Yapılır?

Tolga Ergüden kimdir?

Bir süredir boş olan Akçaabat Emniyet Müdürlüğü görevine İzmir’in Dikili İlçe Emniyet Müdürü Tolga Ergüden atandı. Bir süredir boş olan Akçaabat Emniyet Müdürlüğü görevine İzmir’in Dikili İlçe Emniyet Müdürü Tolga Ergüden atandı. 2. Sınıf Emniyet Müdürü olan Ergüden, ilçemizdeki görevine 1 Kasım’da başladı.

Izmir emniyet müdürü yardımcısı kimdir?

Mehmet Şahne, Mersin’deyken birlikte görev yaptığı İl Emniyet Müdür Yardımcısı Murat Cihan’ı İzmir’e getirdi. Cihan, Asayişten sorumlu İl Emniyet Müdür Yardımcısı oldu.

Izmir emniyet müdürü kim nereli?

İzmir İl Emniyet Müdürü Sn.Mehmet Şahne, 1967 yılında Ankara ilinde doğmuştur. 1985 yılında Polis Kolejinden, 1989 yılında Polis Akademisinden mezun olarak sırası ile 1989-1995 yıllarında Sivas İl Emniyet Müdürlüğünde göreve başlamış, 1994-1995 yıllıları arasında Yedek Subay olarak askerlik görevini ifa etmiştir.

Şahne müdür?

İzmir İl Emniyet Müdürü olarak atanan 54 yaşındaki Mehmet Şahne, 1967 yılında Ankara’da doğdu. Mehmet Şahne, 1985 yılında polis kolejinden, 1989 yılında Polis Akademisi’nden mezun olarak, 1989-1995 yıllarında Sivas İl Emniyet Müdürlüğü’nde göreve başladı.

Emniyet Genel Müdürü ne kadar maaş alıyor?

İl Emniyet Müdürlerinin ortalama maaşları net asgari ücretin %268.45 üzerindedir. İl Emniyet Müdürü maaşı ortalama 15.670 TL ‘dir. Bu miktar; aile yardımı, prim ve diğer ödeneklerden bağımsızdır.

Emniyet Genel Müdürü nasıl olunur?

Emniyet müdürü olmak için ilk olarak yıllık mesleki değerlendirme puanlarında en az 3.5 puan almış olmanız gerekiyor. Daha sonra da meslek hayatı boyunca ciddi bir soruşturma içerisinden geçmemek veya herhangi bir şekilde meslek hayatında ceza almış olmamak gerekiyor.

EMG Genel Müdürü kim?

Mehmet Aktaş
Emniyet Genel Müdürü
Doğum 1968 (53-54 yaşında) Elazığ, Türkiye
Çocuk(lar) 3
Bitirdiği okul İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi
You might be interested:  Izmir Suat Seren Hastanesi Nerede?

Resul Holoğlu kim?

Evli ve 3 çocuk babası olan Başkanımız, 27/02/2014 tarihinden itibaren Hakkari Emniyet Müdürlüğü görevini yürütmüş olup Bakanlık Makamının 26/10/2016 tarihli onayı ile Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığına atanmıştır.

Zafer Aktaş kimdir?

İstanbul Emniyet Genel Müdürlüğüne (EGM) atanan Zafer Aktaş, 1964 yılında Çanakkale’de doğdu. Polis Koleji’nden 1987 yılında mezun olan Zafer Aktaş, sırasıyla Gaziantep, Diyarbakır, İstihbarat Daire Başkanlığı, Ankara, Ordu, Mardin ve Bolu Emniyet Müdürlüklerinde çeşitli birim ve rütbelerde görev aldı.

Tarıkhan Çetiner Kimdir?

İlk, orta ve lise tahsilini Ankara’da tamamladı. 1993 yılında Polis Akademisine girerek 1997 yılında mezun oldu. Değişik rütbelerde Bolu ve Şanlıurfa illerinde asayiş birimlerinde ve en son Emniyet Genel Müdürlüğü Asayiş Daire Başkanlığında Daire Başkan Yardımcısı olarak görev yaparken Sinop Emniyet Müdürlüğüne atandı.

Selami Hüner kim?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla yayımlanan emniyet atama kararlarına göre, 1. Hukuk Müşavir görevini yürüten Selami Hüner Emniyet Genel Müdür Yardımcısı oldu. 2014 – 2016 tarihleri arasında Ardahan Emniyet Müdürü, 2016-2017 tarihleri arasında Aksaray Emniyet Müdürü olarak görev yapmıştır.

Emniyet Müdürü Ömer Faruk Karataş nereli?

1970 yılı Gaziantep ili Nizip ilçesi doğumludur. 1993 yılında Polis Akademisi’nden mezunolup aynı yıl İstanbul ilinde Komiser Yardımcısı olarak göreve başladı. EmniyetTeşkilatının değişik birimlerinde ve illerinde görev yaptı.

Hikmet Özmen Kimdir?

Resmi Gazete’de yayımlanan Emniyet Müdürleri Kararnamesi ile Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğünde çeşitli görevlerde bulunan Hikmet Özmen, yurt dışı misyonlarına yapılan İçişleri Müşaviri atamaları nedeniyle Ukrayna’nın Kiev kentine atandı.

Leave a Reply

Your email address will not be published.