Izmir Dikili Nasıl Gidilir?

Otogardan Dikili’ye 1.5 saatte ulaşılıyor. Dikili dolmuşları Çandarlı’ya uğradıktan sonra Dikili’ye gidiyor. Dikili’ye arabayla nasıl gidilir: Dikili, İzmir-Çanakkale Karayolu üzerinde konumlanıyor. İstanbul yönünden özel araçla gelenlerin Soma-Bergama yolunu takip etmeleri gerekiyor.

Izmirden dikiliye nasıl gidilir otobüs?

İzmir’den banliyö treni İZBAN’la Aliağa İstasyonu’na geldikten sonra istasyondan kalkan 837 numaralı Dikili-Aliağa Aktarma Merkezi otobüsünü kullanarak Dikili merkeze kadar ulaşabilirsiniz. Aliağa’dan kalkan ESHOT otobüsü Çaltılıdere, Yeni Şakran, Çandarlı rotasını izleyerek Dikili’ye ulaşıyor.

İzmir’den Dikili’ye belediye otobüsü var mı?

İzmir Otogar’dan Dikili’ye her saat başı otobüsler kalkıyor ve direkt olarak hiçbir yerde durmadan gidiyor. Yaz aylarında sefer sayıları artabiliyor ve yolculuk yaklaşık 2 saat sürüyor. Otobüs terminalinin numarası ise 68. Burada bulunan Dikili Seyahat’ten biletinizi alabilirsiniz.

İzmir Dikili İzmir Otogar arası kaç km?

İzmir Dikili Otobüs Bileti

En Ucuz Sefer 1107 km
İzmir – Dikili Arası Kaç Saat 14sa 45dk 2
En Çok Sefer Yapan Firma

İzmir Dikili arası ne kadar?

İzmir il merkezine ortalama 120 km uzaklıkta yer alan Dikili’ye Çanakkale- İzmir Karayolu kullanılarak ulaşım sağlayabilir.

You might be interested:  Izmir Selçuk'A Nasıl Gidilir?

Aliağa Dikili Eshot kaç TL?

9 ilçeye ESHOT müjdesi

Tam Öğretmen
Dikili-Aliağa Aktarma 4,50 TL 2,75 TL
Aliağa-İzmir (İZBAN ile) 2,25 TL 1,60 TL
Dikili-İzmir toplam 6,75 TL 4.35 TL
Tam Öğretmen

İzmir Dikiliye hangi otobüs gider?

En Ucuz İzmir – Dikili Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Otobüs Firması Bilet Fiyatı Ortalama Sefer Süresi
Isparta Petrol Turizm 110,00 TL 1 Saat 45 Dakika

837 ESHOT kaç TL 2021?

Güzergâh uzunlukları fazla olan 760, 761, 795, 798, 835, 837 ve 883 numaralı hatlarda tam biniş ücreti 10,36 TL; öğretmen ve 60 yaş binişleri 6,94 TL oldu. Önceki tarifede 3,20 TL olan öğrenci binişi aynı kaldı. 120 Dakika Aktarma Sistemi’ne dahil olmayan bu tarifede, yüzde 50 indirimli Halk Taşıt hizmeti ise geçerli.

837 ESHOT kaç TL?

Güzergâh uzunlukları fazla olan 760, 761, 795, 798, 835, 837 ve 883 numaralı hatlarda geçerli olan bu tarifede; tam biniş ücreti 14,34 TL; öğrenci ücreti 4,30 TL; indirimli öğrenci, öğretmen ve 60 yaş binişleri 9,60 TL oldu. 120 Dakika Aktarma Sistemi’ne dahil olmayan bu tarifede, yüzde 50 indirimli Halk Taşıt hizmeti

Dikili ESHOT nereden kalkıyor?

837 (ESHOT)

837 otobüs hattının ilk durağı Dikili Terminal İçi olup son durağı Aliağa Terminal İçi durağıdır.

İzmir Dikili nasıl bir yer?

Dikili, İzmir ilinin en kuzeyinde yer alan ilçesidir. Ege Denizi’ne kıyısı olan Dikili, eşsiz güzellikteki doğası ile de özellikle doğa ile iç içe olmayı seven ziyaretçilerine harika bir deneyim yaşatacaktır. İlçe sınırlarının büyük bir kısmını Ege Denizi ve Bergama ilçesi çizmektedir.

İzmir Dikili otobüs bileti ne kadar?

İzmir – Dikili arası ucuz otobüs bileti ne kadardır? İzmir – Dikili arası ortalama otobüs bileti fiyatı ₺120.

You might be interested:  Izmir Çeşme Nasıl Bir Yer?

İzmir Dikili hangi ile bağlı?

Dikili, İzmir’in kuzeyinde yer alır. İl merkezine uzaklığı 120 km’dir. Kuzeyinde Balıkesir; doğusunda Bergama; batısında ve güneyinde Ege Denizi ile çevrelenir. İlçenin yüzölçümü 510 km2’dir.

Ankaradan Dikili’ye en kısa nasıl giderim?

Ankaradan Dikili’ye en kısa nasıl giderim? İzmir’in en kuzeyindeki tatil beldesi Dikili ‘ ye, Ankara ‘dan, Balıkesir yoluyla ulaşılabiliyor. Ankara – Eskişehir – Bursa ve Balıkesir yönünden gelindiğinde Bergama’yı geçtikten sonra kıyıya doğru ilerlenerek Dikili ‘ ye toplamda 7 saat 40 dakikada ulaşılabilir.

İzmir foça arası kaç kilometredir?

İzmir ile Foça arası kaç km yaklaşık olarak toplam 72 Kilometre mesafededir. İzmir Foça arası kaç saat sürer sorusunun yanıtı ise; yolculuk süresi arabanız ile yaklaşık 1 saat 18 dakika sürecektir. Yani şimdi yola çıkarsanız saat varış saatiniz bugün 10:41 olacaktır.

İzmir urla arası kaç kilometredir?

İzmir ile Urla arası kaç km yaklaşık olarak toplam 39 Kilometre mesafededir.

İzmir Dikili hangi ile bağlı?

Dikili, İzmir’in kuzeyinde yer alır. İl merkezine uzaklığı 120 km’dir. Kuzeyinde Balıkesir; doğusunda Bergama; batısında ve güneyinde Ege Denizi ile çevrelenir. İlçenin yüzölçümü 510 km2’dir.

İzmir Dikili nereye yakın?

Dikili, İzmir’in kuzey bölümünde yer alıyor ve İzmir il merkezine 120 km uzaklıkta. Dikili’nin kuzey komşusu Balıkesir, doğu komşusu Bergama ve batı ile güneyinde de Ege denizi bulunuyor.

Dikili deniz nasıl?

Dikili Halk Plajı, Dikili’nin merkezinde bulunan 5 kilometre uzunluğunda sahili bulunan 50 metre genişliğe sahip bir plajdır. Dikili Merkez Plajı, Dikili Belediye Plajı ya da Dikili Mavi Bayrak Plajı adlarıyla da bilinen plaj berrak suyu ve ince kumlu kumsalıyla ziyaretçilerin ilgisini çekiyor.

İzmir otogardan Aliağa nasıl gidilir?

İzmir Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde indikten sonra, Aliağa dolmuşları ve özel ulaşım firmalarının Aliağa otobüsleri kullanılarak ilçeye ulaşım sağlanabilmektedir. Bu hatlar ile Aliağa’ya ulaşım 25-30 TL sürmektedir. Otogar’dan Aliağa’ya metro ya da tramvay ile doğrudan ulaşım seçeneği bulunmamaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.