Izmir Buca’Ya Nasıl Gidilir?

Havaalanından Buca ‘ya gitmek için Halkapınar yönüne giden İZBAN’a bindikten sonra BUCA – ŞİRİNYER istasyonunda indiğinizde ilçe merkezine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Özel bir araçla gitmek isterseniz eğer ortama 120 – 150 TL arası bir ücretle havalimanı önünde bekleyen taksileri de tercih edebilirsiniz.

Izbanla Buca’ya nasıl gidilir?

Havaalanından Buca’ya gitmek için Halkapınar yönüne giden İZBAN’a bindikten sonra BUCA – ŞİRİNYER istasyonunda indiğinizde ilçe merkezine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Özel bir araçla gitmek isterseniz eğer ortama 120 – 150 TL arası bir ücretle havalimanı önünde bekleyen taksileri de tercih edebilirsiniz.

Buca’ya nasıl gidilir?

Toplu taşıma araçları ile gitmek için; İzban ve Eshot hatları kullanılabilir. İzban hattı ile Buca’ya ulaşım sağlamak için inilmesi gereken durak Şirinyer’dir. Otobüs ile gitmek için ise 470, 515, 74 ve 818 no’lu Eshot hatları kullanılabilmektedir.

Bornova Buca arası metro var mı?

İZMIR METROSU, Buca-Bornova adresine giden ilk Metro. 06:00 civarında durur.

Izmir Bucadan otogara hangi Otobüs gider?

Otogara Ulaşım

Kemer (54) – Halkapınar (555) – Bornova Merkez Metro (204 ve 505 ) Buca Tınaztepe(277) ve Konak (302) aktarma istasyonlarından kalkan otobüsler ile otogara ulaşabilirsiniz.

You might be interested:  Izmir Istinye Park Hangi Mağazalar Var?

Buca hangi İZBAN?

MENEMEN – CUMAOVASI, Konak bölgesinde bulunan Buca Akademi İzban konumuna giden son Tren aracıdır.

Bucada neler var?

Buca’da dolaşmaya çıktığınızda mutlaka gezmeden dönmemeniz gereken yerler arasındadır.

 • Protestan Kilisesi. Buca Protestan Klisesi Binası
 • Buca Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezi. Buca Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezi Binası
 • Buca Hasan Ağa Parkı Buca Hasan Ağa Parkı Yürüyüş Yolu.
 • Buca Rum Evleri. Buca Tarihi Rum Evleri.
 • Buca Balçova Otobüs kaç numara?

  Bu Otobüs hatları Buca yakınından geçiyor: 5, 510, 7, 811.

  Izmir Buca nasıl bir yer?

  Yaşadığım yerdir, güzeldir, sakindir, insanı temizdir. Gecenin bir vakti sokakta rahatça dolaşabileceğiniz ilçelerdendir. Güvenlidir, özellikle bizim olduğumuz Yaylacık Mahallesi kemik olarak Selanik göçmenlerini barındırır.

  Izmir uçan yol nasıl gidilir?

  Konak bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Homeros Bulvarı | Uçan Yol adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 304, 36, 466, 515, 838.
  2. Tren: MENEMEN – CUMAOVASI.

  Buca Bornova yakın mı?

  Buca ile Bornova arasındaki mesafe, otoyollarda 21 kilometre dahil olmak üzere karayoluyla 17 kilometre ‘dir. Yol yaklaşık olarak 13 dakika zaman alır ve Gökdere ve Işıkkent üzerinden geçer.

  Buca metro nereden geçecek?

  Hat 11 istasyondan oluşacak. Üçyol ile başlayan hatta sırasıyla Zafertepe, Bozyaka, General Asım Gündüz, Şirinyer, Buca Belediyesi, Kasaplar, Hasanağa Bahçesi, Dokuz Eylül Üniversitesi, Buca Koop ve Çamlıkule istasyonları yer alacak.

  515 Eshot kaç dakika sürüyor?

  515 (ESHOT)

  Ek bilgi: 515 hattında 42 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 48 dakika.

  Izmir buca nereye yakın?

  Buca, Türkiye’nin İzmir ilinin bir ilçesidir. İlçenin kuzeyinde Konak, kuzeydoğusunda Bornova, doğusunda Kemalpaşa, güneyinde Torbalı, güneybatısında Menderes, batısında Gaziemir ve Karabağlar ilçeleri bulunmaktadır.

  You might be interested:  Izmir Den Dikiliye Nasıl Gidilir?

  Eshot 277 kaç dakika sürüyor?

  277 (ESHOT)

  277 (Otogar), her gün çalışıyor. Ek bilgi: 277 hattında 40 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 48 dakika.

  Izmir otogardan İZBAN var mı?

  Ayrıca, otogardan kalkan minibüslere binip İzban’a aktarma yaparak, İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

  Bornovadan Bucaya hangi otobüs gider?

  Bornova şehrinde BUCA konumuna en yakın duraklar ile Otobüs hatları

 • 285. Evka-1 – Konak.
 • 875.
 • Izmir Bornova nasıl gidilir?

  İzmir’den Bornova’ya Ulaşım

  Bornova’ya gitmek için; İzmir Metrosu ve Eshot hatları kullanılabilir. Bornova Meydanı’na otobüs ile gitmek için 63 no’lu Eshot hattı kullanılabilir. Metro ile gitmek için, İzmir Metrosu ile Bornova durağında inmeniz gerekmektedir. İzmir Metro ile yolculuk ücreti ortalama 3-5 TL’dir.

  Izmir metro çalışıyor mu?

  İzmir Büyükşehir Belediyesi, koronavirüs vakalarının artışıyla birlikte ülke genelinde hayata geçirilen sokağa çıkma kısıtlamaları üzerine, toplu ulaşım araçlarının sefer planlarında yeni düzenlemeler yaptı. Metro ve tramvayda “hafta içi” seferleri normal seyrinde devam edecek.

  Konaktan Ege Üniversitesine nasıl gidilir?

  Konak meydanından Ege Üniversitesi’ne ulaşım için öncelikle 3 dakika kadar Konak durağına yürümelisiniz. Bu duraktan Fahrettin Altay – Evka-3 metro hattına binmeli ve 9 durak sonra Ege Üniversitesi Metro Durağı noktasında inmelisiniz. İndikten sonra yaklaşık 4 dakika yürüyerek kampüse ulaşabilirsiniz.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.