Izmir Bit Pazarları Nerede?

İzmir Bit Pazarı Ülkemizin 3. büyük kenti olan İzmir’e gelince, Konak ilçesinde Pazar günleri kurulan Yeşildere semtindeki (İzmirgaz’ın arkasında, Halkapınar Stadyumu’nun karşısında) çarşıyı anabiliriz. İzmir Bit Pazarı’nda bisikletten piyanoya kadar şaşırtıcı ürün yelpazesi görülebilir.

Izmir bit pazarı 2022 nerede?

Herkese merhabalar, Bu ay Kurban Bayramı ve tatili nedeniyle 10.07.2022 pazar günü Kahramanlar Bitpazarı açık olmayacaktır. Fakat 12.07.2022 Salı günü Bornova Antika ve Bitpazarı açık olacaktır.

Izmir bit pazarı hangi semtte?

Konak / Ege Mahallesi’nde hizmet veren Kahramanlar Bit Pazarı, her cumartesi açılıyor. Cumartesi sabah 05:00 – 06:00 açılıyor ve 17:00 – 18:00 arası kapanıyor. Ancak ürünlerin en iyisini bulmak için sabah erken saatlerde gitmenizi tavsiye ederim. Bu sayede ürünler seçilmeden en iyisini satın alabilirsiniz.

Bit pazarı ne zaman?

Günü merak edilen Kadıköy bit pazarı, cuma günleri kuruluyor. Kadıköy ilçesinde yer alan pazar kişilerin yoğun ilgisiyle karşılaşıyor. Oldukça fazla ziyaretçi kabul eden Kadıköy bit pazarı, herkesin ziyaret ettiği pazarlar arasındadır.

Izmir bit pazarı hangi gun?

Cumartesi günleri Semt Pazarı olarak açılan alanda, Salı günleri Bit Pazarı, Perşembe günleri tekstilcilerin yer aldığı Sosyete Pazarı, Pazar günleri ise ikinci el otomobil pazarı hizmet verirken, her ayın son pazarı da antika meraklıları için Antika Pazarı yer alacak.

You might be interested:  Izmir Bisim Kart Nasıl Alınır?

Bostanlı bit pazarı hangi gün?

Her ayın ikinci ve dördüncü pazar günü gerçekleşecek alışveriş buluşmalarına, Bostanlı Pazar Yeri ev sahipliği yapacak.

Izmir Bitpazarı hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Bit Pazarı yakınından geçiyor: 302, 515, 543.

Bitpazarı saat kaça kadar açık?

Evet, çarşılarımız haftanın 7 günü, yılın 365 günü açıktır. Çalışma saatleri nedir? Açılış saati 10:00 – kapanış saati 21:00’dir. *AVM içinde hizmet veren çarşılarımız 22:00’de kapanmaktadır.

Izmir’de bugün nerede pazar var?

Pazar Yeri Sorgulama

Pazar Adı Türü Adres
HATAY GIDA DIŞI Semt Pazarı 183 SOKAK NO:1/1-A KONAK/İZMİR
ÇAMKIRAN PAZAR YERİ Semt Pazarı 275/7 SOKAK.
75.YIL PAZAR YERİ Semt Pazarı 1620/39 SOKAK.
YAMANLAR(TEKSTİL) PAZAR YERİ Semt Pazarı 7334 SOKAK YAMANLAR MAHALLESİ

Istanbulda bit pazarı nerede kuruluyor 2022?

İstanbul Bit Pazarları Nerede, Nasıl Gidilir? – 2022 Bilgileri

 • Feriköy Antika Pazarı
 • Kadıköy Antikacılar Sokağı
 • Dolapdere Bit Pazarı
 • Horhor Bit Pazarı
 • Tuzla Bit Pazarı
 • Bakırköy Bit Pazarı
 • Avcılar Ambarlı Bit Pazarı
 • Çukurcuma Ağa Hamam Sokağı
 • Kadıköy bit pazarı ne zaman açılıyor?

  Pazar ve cuma günleri saat 09.00 ve 18.00 arası burayı ziyaret edebilirsiniz. Cuma günleri Kadıköylülerin ilgi odağı haline gelen Kadıköy Bit Pazarı, ikinci el ve antika ürünlerinin satıldığı en ünlü bit pazarlarının başında geliyor.

  Eminönü bit pazarı hangi günler açık?

  Küçükpazar bit pazarı: Eminönü’nde kurulan pazar, bölgenin tarihi pazarları arasında yer alıyor. Cumartesi günleri erken saatte kurulan tezgahlar gün boyu ziyaretçi akınına uğruyor. Cazip fiyatlarla satılan birbirinden farklı ürünler, vatandaşlar tarafından yoğun ilgi görüyor.

  Bostanlı pazarı ne zaman?

  her carsamba bostanlı’da mesken tutan bir pazar, carsamba pazarı. görüp görebileceğiniz en güzel pantolonları ve tişörtleri sudan ucuza alabileceğiniz bir pazardır kendileri. kurulması çarşamba günü gibi hafta içi bir zamana denk gelse de, tıklım tıkış olur.

  You might be interested:  Izmir Yeni Fuar Alanına Nasıl Gidilir?

  Bospa ne zaman?

  Bospa, İzmir’in Karşıyaka ilçesinin Bostanlı Mahallesi’nde her çarşamba kurulan bir gıda ve tekstil pazarıdır.

  Isparta bit pazarı hangi gün?

  Isparta’da uzun yıllardır açılan eskiden Çarşamba günleri kurulan ancak günümüzde Salı günleri faaliyet sürdüren açık halk pazarında ilginç ürünlerin yer aldığı birde bit pazarı olduğunu biliyormuydunuz?

  Taksim bit pazarı hangi gün?

  dolapdere’de pazar günleri kurulan bit pazarıdır. taksim elmadağ’dan a$ağı indiğinizde ı$ıklardan direkt kar$ıya geçerek gidebilirsiniz. apik işkembecisinin arka paralel sokaği boyunca kurulmaktadir.

  Esenler bit pazarı hangi gün kuruluyor?

  Conversation. Artık Esenler’de her Cumartesi antika pazarı var. Prof. Dr.

  Bomonti bit pazarı hangi günler açık?

  Bomonti Antika Pazarı olarak da bilinen, yüzlerce objenin yer aldığı, antikaya merakı olanlar için gezmesi keyifli bir yer. Pazar günleri kuruluyor.

  Beylikdüzü bit pazarı hangi gün?

  Pazar günleri açılıyor. Cumartesi günleri de organik ürün satışları yapılıyor. Ucuz dekoratif eşyalardan, kozmetik ve kırtasiye, tekstil ürünlerine kadar birçok malzeme bulabilirsiniz.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.