Izmir Bit Pazarı Nereye Kuruluyor?

İZMİR BİT PAZARI NEREDE Çiğli Belediyesinin verdiği izinle bit pazarı, 4 ay sonra Çiğli’de bulunan Komşuoğlu pazaryerinde kuruldu. Pazaryerinde eski kitaplar, oyuncaklar, ikinci el elbiseler ve birçok canlı hayvanın satışı da gerçekleştiriliyor.

Izmir Bitpazarı 2022 nerede?

Herkese merhabalar, Bu ay Kurban Bayramı ve tatili nedeniyle 10.07.2022 pazar günü Kahramanlar Bitpazarı açık olmayacaktır. Fakat 12.07.2022 Salı günü Bornova Antika ve Bitpazarı açık olacaktır.

Izmir bornova Bitpazarı ne zaman kuruluyor?

Yeni Bornova Pazarı – Özkanlar Bit Pazarı

Antika, hırdavat, elektronik vb. ürünler için salı günü gidebilirsiniz. Ayrıca perşembe günleri kıyafet, aksesuar, çanta, ayakkabı vb. alanlar için açılırken cumartesi sebze ve giyim ağırlıklı hizmet veriyor.

Manisa Bitpazarı ne zaman kuruluyor?

Manisa’da bir süredir Perşembe Pazarı’nın kurulduğu alanda, Cuma günleri kurulan ikinci el eşya pazarı, vatandaşlardan yoğun ilgi görüyor

Izmir Bitpazarı hangi gun?

Cumartesi günleri Semt Pazarı olarak açılan alanda, Salı günleri Bit Pazarı, Perşembe günleri tekstilcilerin yer aldığı Sosyete Pazarı, Pazar günleri ise ikinci el otomobil pazarı hizmet verirken, her ayın son pazarı da antika meraklıları için Antika Pazarı yer alacak.

Izmir Bostanlı Bitpazarı hangi gün?

Her ayın ikinci ve dördüncü pazar günü gerçekleşecek alışveriş buluşmalarına, Bostanlı Pazar Yeri ev sahipliği yapacak.

You might be interested:  Izmir Il Milli Eğitim Müdürü Kim?

Bospa ne zaman?

Bospa, İzmir’in Karşıyaka ilçesinin Bostanlı Mahallesi’nde her çarşamba kurulan bir gıda ve tekstil pazarıdır.

Manisa Yunusemre bit pazarı hangi gün?

Her hafta Cuma günü kurulan bit pazarına vatandaşların yoğun ilgisi dikkat çekiyor. Birçok ürünün yüzde 100 zamlandığı şu dönemde bit pazarı her zamankinden daha fazla insanı ağırlıyor. Bu ilgi bit pazarı esnafının da yüzünü güldürüyor.

Çarşamba nerenin pazarı izmir?

ÇEŞME PAZAR YERLERİ

Dalyan Pazaryeri Salı Dalyan Mah. 4178 Sok.
Üretici Pazaryeri Çarşamba 16 eylül Mah. 3006 Sok.
Reisdere Pazaryeri Çarşamba Reisdere Mah. 6006 Sok.
Ilıca Pazaryeri Perşembe Ilıca Mah. 5101/1-5103-5151 Sok.
Çiftlik Pazaryeri Cuma Çiftlik Mah. 5 – 113 Sok.

Manisada pazar günü pazar var mı?

Alınan tedbirler kapsamında Yunusemre Belediyesinden yapılan açıklamada, “İlçede Karaköy pazar yerinde Pazartesi ve Çarşamba günleri, Yunus Emre Millet Çarşısı’nda Salı ve Cuma günleri, Laleli pazar yerinde Cumartesi günü, Horozköy ve Muradiye pazar yerinde Pazar günü pazar kurulacak.

Isparta bit pazarı hangi gün?

Isparta’da uzun yıllardır açılan eskiden Çarşamba günleri kurulan ancak günümüzde Salı günleri faaliyet sürdüren açık halk pazarında ilginç ürünlerin yer aldığı birde bit pazarı olduğunu biliyormuydunuz?

Manisa sosyete pazarı ne zaman?

Sosyete pazarı ve sebze meyve pazarı her salı millet çarşısında – Manisa Haberleri.

Cuma günü Manisada pazar var mı?

Manisa’da pazar yerlerinde hizmet günleri günler değişti.

Manisa’da hafta sonu kurulan pazar yerlerinde hizmet günlerinde değişikliğe gidildi. Alaybey pazarı Cuma günü, Nurlupınar pazarı Pazartesi günü kurulacak. Yeni tedbirler kapsamında da pazarcı esnafı iki grup şeklinde tezgah kuracak.

Manisada Sali pazarı nerede kuruluyor?

Manisa Sosyete Pazarı Her Salı Millet Çarşısında kuruluyor – Yunusemre Belediyesi. Meşhur Bostanlı Sosyete Pazarı ve Özkanlar Yeni Bornova Pazarı, her Salı Yunus Emre Millet Çarşısı’nda açılıyor.

You might be interested:  Izmir De Nerede Kalınır?

Manisa Ahmetli pazarı hangi gün?

İlçemizde kurulan halk pazarı Salı günleri kurulduğu için pazarı başlangıcından bitimine kadar kontrollerimiz devam etmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.