Izmir Bit Pazarı Nerede Kuruluyor 2018?

Pazar günleri Tepecik, Ege Mahallesi ve Eşrefpaşa pazaryerinin yanında kurulan bit pazarları müşterilerini ağırlasa da İzmir ‘in en büyük bit pazarı salı günleri Bornova’da kurulan pazar. ankara bit/antika pazarı kültüründe izmir’den bir hayli önde.

Izmir Bitpazarı hangi gün 2022?

Herkese merhabalar, Bu ay Kurban Bayramı ve tatili nedeniyle 10.07.2022 pazar günü Kahramanlar Bitpazarı açık olmayacaktır. Fakat 12.07.2022 Salı günü Bornova Antika ve Bitpazarı açık olacaktır.

Izmir tepecik Bitpazarı hangi gün?

Yeşildere Bit Pazarı (Tepecik Bit Pazarı)

Özellikle giyim, el işi ürünler, oyuncak, çanta ve elektronik ürünlerinde müşterilerini memnun ediyor. Yeşildere Bit Pazarı’nın diğer bir avantajıysa kolay bir ulaşıma sahip olması. Son olarak Tepecik Bit Pazarı’nın pazar günleri açıldığını söylemeliyim.

Izmir bornova Bitpazarı hangi gün?

Salı günü Bornova Antika ve Bitpazarı açık olacaktır

Manisa Bitpazarı ne zaman kuruluyor?

Manisa’da bir süredir Perşembe Pazarı’nın kurulduğu alanda, Cuma günleri kurulan ikinci el eşya pazarı, vatandaşlardan yoğun ilgi görüyor

Izmir Bostanlı bit pazarı hangi gün?

Her ayın ikinci ve dördüncü pazar günü gerçekleşecek alışveriş buluşmalarına, Bostanlı Pazar Yeri ev sahipliği yapacak.

You might be interested:  Çiçekliköy Izmir Nasıl Gidilir?

Bit pazarı nerede hangi gün?

Pazar, her cumartesi günü sabah 08.00’den akşam 20.00’ye kadar Florya ve Yeşilköy arasında bir noktada kuruluyor. Bu bit pazarının sosyal medya hesaplarına buradan ve buradan ulaşabilirsiniz.

Tepecik pazarı ne zaman?

Tepecik Pazarı her cumartesi günü açık olacak.

Bospa ne zaman?

Bospa, İzmir’in Karşıyaka ilçesinin Bostanlı Mahallesi’nde her çarşamba kurulan bir gıda ve tekstil pazarıdır.

Karşıyaka bit pazarı ne zaman?

Karşıyaka Belediyesi

Bostanlı Pazar Yeri’nde her ayın ikinci pazar günü 18-30 yaş arası gençlere, dördüncü pazar günü ise herkese açık olacak Karşıyaka 2. El Pazarı’na ücretsiz satış standı talebinde bulunmak için; 0(232)366 02 69 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Manisa Yunusemre Bitpazarı hangi gün?

Her hafta Cuma günü kurulan bit pazarına vatandaşların yoğun ilgisi dikkat çekiyor. Birçok ürünün yüzde 100 zamlandığı şu dönemde bit pazarı her zamankinden daha fazla insanı ağırlıyor. Bu ilgi bit pazarı esnafının da yüzünü güldürüyor.

Manisa sosyete pazarı ne zaman?

Sosyete pazarı ve sebze meyve pazarı her salı millet çarşısında – Manisa Haberleri.

Cuma günü Manisada pazar var mı?

Manisa’da pazar yerlerinde hizmet günleri günler değişti.

Manisa’da hafta sonu kurulan pazar yerlerinde hizmet günlerinde değişikliğe gidildi. Alaybey pazarı Cuma günü, Nurlupınar pazarı Pazartesi günü kurulacak. Yeni tedbirler kapsamında da pazarcı esnafı iki grup şeklinde tezgah kuracak.

Tepecik Bit Pazarı saat kaçta açılıyor?

Salim Abrak kahramanlar bitpazarı. Sabah 08.00 itibariyle.

Bit pazarı saat kaça kadar açık?

Evet, çarşılarımız haftanın 7 günü, yılın 365 günü açıktır. Çalışma saatleri nedir? Açılış saati 10:00 – kapanış saati 21:00’dir. *AVM içinde hizmet veren çarşılarımız 22:00’de kapanmaktadır.

Aksaray bit pazarı hangi gün?

Alternatif alışveriş alanlarından olan Salı Pazarı´nın hemen arkasındaki alanda yer alan bit pazarında yok yok. Aksaray´da her pazar kurulan Bit Pazarı vatandaşlar tarafından büyük rağbet görürken, pazar esnafı insanların bu pazarda özel ürünleri çok ucuza alabildiğini ifade etti.

Leave a Reply

Your email address will not be published.