Izmir Bit Pazarı Ne Zaman Kuruluyor?

Antika, hırdavat, elektronik vb. ürünler için salı günü gidebilirsiniz. Ayrıca perşembe günleri kıyafet, aksesuar, çanta, ayakkabı vb. alanlar için açılırken cumartesi sebze ve giyim ağırlıklı hizmet veriyor. Ayrıca her ayın son pazar günü de antika alıcılarını ve satıcılarını buluşturuyor.

Izmir bit pazarı hangi gün 2022?

Herkese merhabalar, Bu ay Kurban Bayramı ve tatili nedeniyle 10.07.2022 pazar günü Kahramanlar Bitpazarı açık olmayacaktır. Fakat 12.07.2022 Salı günü Bornova Antika ve Bitpazarı açık olacaktır.

Bostanlı bit pazarı hangi gün?

Her ayın ikinci ve dördüncü pazar günü gerçekleşecek alışveriş buluşmalarına, Bostanlı Pazar Yeri ev sahipliği yapacak.

Bit pazarı saat kaça kadar açık?

Evet, çarşılarımız haftanın 7 günü, yılın 365 günü açıktır. Çalışma saatleri nedir? Açılış saati 10:00 – kapanış saati 21:00’dir. *AVM içinde hizmet veren çarşılarımız 22:00’de kapanmaktadır.

Manisa bit pazarı ne zaman kuruluyor?

Manisa’da bir süredir Perşembe Pazarı’nın kurulduğu alanda, Cuma günleri kurulan ikinci el eşya pazarı, vatandaşlardan yoğun ilgi görüyor

You might be interested:  Izmir Hipodromu Nerede?

Tepecik halk pazarı hangi gün?

Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, Tepecik halkından gelen talepler doğrultusunda Perşembe günleri Hürriyet Mahallesi’nde ikinci bir pazar kurma kararı aldıklarını belirtti.

Bostanlı Pazarı hangi gun 2022?

Bostanlı Pazar Yeri’nde 20 Mart 2022 Pazar günü 09.00 – 18.00 saatleri arasında kurulacak Karşıyaka 2. El Pazarı ücretsiz stant başvurusu için 0 (232) 366 02 69 numaralı hattımızı arayabilir ya da Bahçelievler Çok Katlı Pazar Yeri’nde bulunan ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Bostanlı Pazarı ne zaman açılacak?

Bostanlı Pazarı Kaça Kadar Açık? Bostanlı Pazarı şubeleri Çarşamba saat 09:00’da açılıyor.

Karşıyaka Bostanlı Pazarı Açık mı?

Karşıyaka Belediyesi

Bostanlı Pazar Yeri’nde her ayın ikinci pazar günü 18-30 yaş arası gençlere, dördüncü pazar günü ise herkese açık olacak Karşıyaka 2. El Pazarı’na ücretsiz satış standı talebinde bulunmak için; 0(232)366 02 69 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Istanbul bit pazarı hangi gün?

İstanbul bit pazarı denince akla ilk gelen yerlerden Feriköy Antika Pazarı, Şişli ilçesinin Feriköy semtinde yer alıyor. Avrupa Yakası’ndaki en büyük bit pazarlarıdan olan bu pazar, her hafta pazar günü kuruluyor.

Eminönü bit pazarı hangi günler açık?

Küçükpazar bit pazarı: Eminönü’nde kurulan pazar, bölgenin tarihi pazarları arasında yer alıyor. Cumartesi günleri erken saatte kurulan tezgahlar gün boyu ziyaretçi akınına uğruyor. Cazip fiyatlarla satılan birbirinden farklı ürünler, vatandaşlar tarafından yoğun ilgi görüyor.

Kadıköy bit pazarı ne zaman 2021?

Pazar ve cuma günleri saat 09.00 ve 18.00 arası burayı ziyaret edebilirsiniz. Cuma günleri Kadıköylülerin ilgi odağı haline gelen Kadıköy Bit Pazarı, ikinci el ve antika ürünlerinin satıldığı en ünlü bit pazarlarının başında geliyor.

Manisa sosyete pazarı ne zaman?

Sosyete pazarı ve sebze meyve pazarı her salı millet çarşısında – Manisa Haberleri.

You might be interested:  Ankara Izmir Tren Ne Kadar?

Manisa Horozköy pazarı hangi gün 2021?

Perşembe günü (yarın) üretici pazarı kurulmayacak. Koronavirüs tedbirleri kapsamında uygulanan hafta sonu sokağa çıkma yasağı nedeniyle Çarşamba günü açılan Horozköy Pazarı da, 4 Temmuz Pazar gününden itibaren pazar günleri kurulacak.

Cuma günü Manisada pazar var mı?

Manisa’da pazar yerlerinde hizmet günleri günler değişti.

Manisa’da hafta sonu kurulan pazar yerlerinde hizmet günlerinde değişikliğe gidildi. Alaybey pazarı Cuma günü, Nurlupınar pazarı Pazartesi günü kurulacak. Yeni tedbirler kapsamında da pazarcı esnafı iki grup şeklinde tezgah kuracak.

Karşıyaka Bostanlı sosyete pazarı hangi gün?

Karşıyaka’da, ‘sosyete pazarı’ olarak da adlandırılan Bostanlı pazarı, her hafta çarşamba günleri kuruluyor. Taze sebze ve meyvelerden zeytin ile peynir çeşitlerine, diğer gıda ürünlerine kadar pek çok yiyeceğin vatandaşlarla buluştuğu pazarın en gözde yeri ise kıyafetlerin satıldığı bölüm oluyor.

Istanbul bit pazarı hangi gün?

İstanbul bit pazarı denince akla ilk gelen yerlerden Feriköy Antika Pazarı, Şişli ilçesinin Feriköy semtinde yer alıyor. Avrupa Yakası’ndaki en büyük bit pazarlarıdan olan bu pazar, her hafta pazar günü kuruluyor.

Üsküdar bit pazarı hangi gün?

Yedi katlı çarşıda 200 dükkan bulunuyor. Listenin en çok ziyaret edilen pazarları arasında yer alan Horhor’da her bütçeye uygun ürünler yer alıyor. Üsküdar bit pazarı: Kentin sevilen semtleri arasında bulunan Üsküdar, eskici dükkanlarıyla ün salıyor.

Beylikdüzü bit pazarı hangi gün?

Pazar günleri açılıyor. Cumartesi günleri de organik ürün satışları yapılıyor. Ucuz dekoratif eşyalardan, kozmetik ve kırtasiye, tekstil ürünlerine kadar birçok malzeme bulabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.