Izmir Bit Pazarı Ne Zaman Açılacak?

İzmir Bit Pazarı esnafı, kendilerineTemmuz ayının ilk haftalarındabit pazarlarının açılma sözünün verildiğini dile getiriyor. Buna göre İzmir Bit Pazarı Temmuz ayının ilk haftasında açılacak.

Izmir Bitpazarı ne zaman kuruluyor?

Antika, hırdavat, elektronik vb. ürünler için salı günü gidebilirsiniz. Ayrıca perşembe günleri kıyafet, aksesuar, çanta, ayakkabı vb. alanlar için açılırken cumartesi sebze ve giyim ağırlıklı hizmet veriyor. Ayrıca her ayın son pazar günü de antika alıcılarını ve satıcılarını buluşturuyor.

Izmir bornova Bitpazarı hangi gün?

Salı günü Bornova Antika ve Bitpazarı açık olacaktır

Tepecik Bitpazarı saat kaçta açılıyor?

Salim Abrak kahramanlar bitpazarı. Sabah 08.00 itibariyle.

Bitpazarı saat kaça kadar açık?

Evet, çarşılarımız haftanın 7 günü, yılın 365 günü açıktır. Çalışma saatleri nedir? Açılış saati 10:00 – kapanış saati 21:00’dir. *AVM içinde hizmet veren çarşılarımız 22:00’de kapanmaktadır.

Izmir bit pazarı hangi gün 2022?

Herkese merhabalar, Bu ay Kurban Bayramı ve tatili nedeniyle 10.07.2022 pazar günü Kahramanlar Bitpazarı açık olmayacaktır. Fakat 12.07.2022 Salı günü Bornova Antika ve Bitpazarı açık olacaktır.

You might be interested:  Izmir Emniyet Müdürü Kim Oldu?

Karşıyaka bit pazarı ne zaman?

Karşıyaka Belediyesi

Bostanlı Pazar Yeri’nde her ayın ikinci pazar günü 18-30 yaş arası gençlere, dördüncü pazar günü ise herkese açık olacak Karşıyaka 2. El Pazarı’na ücretsiz satış standı talebinde bulunmak için; 0(232)366 02 69 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Bit pazarı ne zaman?

Günü merak edilen Kadıköy bit pazarı, cuma günleri kuruluyor. Kadıköy ilçesinde yer alan pazar kişilerin yoğun ilgisiyle karşılaşıyor. Oldukça fazla ziyaretçi kabul eden Kadıköy bit pazarı, herkesin ziyaret ettiği pazarlar arasındadır.

Bospa ne zaman?

Bospa, İzmir’in Karşıyaka ilçesinin Bostanlı Mahallesi’nde her çarşamba kurulan bir gıda ve tekstil pazarıdır.

Manisa bit pazarı ne zaman kuruluyor?

Manisa’da bir süredir Perşembe Pazarı’nın kurulduğu alanda, Cuma günleri kurulan ikinci el eşya pazarı, vatandaşlardan yoğun ilgi görüyor

Tepecik pazarı ne zaman?

Tepecik Pazarı her cumartesi günü açık olacak.

Izmir’de bugün nerede pazar var?

Pazar Yeri Sorgulama

Pazar Adı Türü Adres
YENİ NAFİZ GÜRMAN (SALI) Semt Pazarı 7171 SOKAK
ÇAY MAHALLESİ PAZAR YERİ Semt Pazarı 2108/10 SOKAK ÇAY MAHALLESİ
ÇİÇEK PAZAR YERİ Semt Pazarı 2120/2 SOKAK TEPEKULE MAHALLESİ
GÜMÜŞPALA PAZAR YERİ Semt Pazarı 7037 SOKAK GÜMÜŞPALA MAHALLESİ

Kadıköy Bitpazarı ne zaman 2021?

Pazar ve cuma günleri saat 09.00 ve 18.00 arası burayı ziyaret edebilirsiniz. Cuma günleri Kadıköylülerin ilgi odağı haline gelen Kadıköy Bit Pazarı, ikinci el ve antika ürünlerinin satıldığı en ünlü bit pazarlarının başında geliyor.

Eminönü bit pazarı hangi günler açık?

Küçükpazar bit pazarı: Eminönü’nde kurulan pazar, bölgenin tarihi pazarları arasında yer alıyor. Cumartesi günleri erken saatte kurulan tezgahlar gün boyu ziyaretçi akınına uğruyor. Cazip fiyatlarla satılan birbirinden farklı ürünler, vatandaşlar tarafından yoğun ilgi görüyor.

You might be interested:  Izmir Çatalkaya Nerede?

Tepeören bit pazarı bugün açık mı?

03:00 – 18:00PAZARIMIZ FAALİYETİNE DEVAM ETMEKTEDİR

Istanbul bit pazarı ne zaman kuruluyor?

İstanbul bit pazarı denince akla ilk gelen yerlerden Feriköy Antika Pazarı, Şişli ilçesinin Feriköy semtinde yer alıyor. Avrupa Yakası’ndaki en büyük bit pazarlarıdan olan bu pazar, her hafta pazar günü kuruluyor.

Bit pazarı ne zaman?

Günü merak edilen Kadıköy bit pazarı, cuma günleri kuruluyor. Kadıköy ilçesinde yer alan pazar kişilerin yoğun ilgisiyle karşılaşıyor. Oldukça fazla ziyaretçi kabul eden Kadıköy bit pazarı, herkesin ziyaret ettiği pazarlar arasındadır.

Bostanlı bit pazarı hangi gün?

Her ayın ikinci ve dördüncü pazar günü gerçekleşecek alışveriş buluşmalarına, Bostanlı Pazar Yeri ev sahipliği yapacak.

Manisa bit pazarı ne zaman kuruluyor?

Manisa’da bir süredir Perşembe Pazarı’nın kurulduğu alanda, Cuma günleri kurulan ikinci el eşya pazarı, vatandaşlardan yoğun ilgi görüyor

Isparta bit pazarı hangi gün?

Isparta’da uzun yıllardır açılan eskiden Çarşamba günleri kurulan ancak günümüzde Salı günleri faaliyet sürdüren açık halk pazarında ilginç ürünlerin yer aldığı birde bit pazarı olduğunu biliyormuydunuz?

Leave a Reply

Your email address will not be published.