Izmir Bisiklet Nasıl Kiralanır?

Sayfalar

 1. BISIM MOBIL UYGULAMA ILE (Hızlı ve kolay) a-) Bisim uygulamasını cep telefonunuza indiriniz. Cep telefonunuzu doğrulayarak üyeliğinizi gerçekleştiriniz.
 2. ISTASYONDA KREDI KARTI ILE. a-) Kiosk ekranından BISIKLET KIRALA tuşuna basınız. b-) Gsm numaranızı giriniz ve gönder butonuna basınız.
 3. İZMİRİMKART İLE.

Izmir bisiklet kiralama ne kadar?

01-01-2022 tarihinden itibaren bisiklet kiralama ücreti her saat için 5 TL’dir. 01-01-2022 tarihinden itibaren tandem bisiklet kiralama ücreti her saat için 7 TL’dir. Bisim üye hesabı ile kiralamada herhangi bir depozito işlemi bulunmamaktadır.

Belediye bisikletleri nasıl alınır?

Sağlıklı Yaşam, Çevreci Ulaşım!

 1. Uygulamayı Yükle. Google Play veya App Store’dan İSBİKE Mobil uygulamasını indir ve üyelik aşamalarını tamamla.
 2. Abone Ol. ‘Bakiye Yükle’ seçeneğinden Yıllık abonelik.
 3. Kullanmaya Başla. Uygulamadan bisiklet adedini seç,
 4. Teslim Et. Bisikleti park yerine kilitlendiğinden emin olarak bırak.

Belediye bisiklet kiralama ne kadar?

Bisiklet severler ISBIKE abone kartı alarak yada kredi kartı ile 0-60 dk. arası 2,5 TL, 60-120 dk. arası 4 TL, 120-180 dk. arası 6 TL, 3 saat ve üzeri kullanımda her saat 4 TL olarak bisiklet kiralayabiliyorlar.

Bisime nasıl üye olunur?

Üye İşlemleri

 1. Kayıtlı üye iseniz lütfen kullanıcı adı ve şifrenizle birlikte sisteme giriş yapınız.
 2. Kayıtlı üye değilseniz üye ol linkine tıklayıp üyelik formunu doldurarak anında üye olabilirsiniz.
 3. Daha önce üyeliğiniz var ise ve şifrenizi hatırlamıyorsanız şifremi unuttum linkinden öğrenebilirsiniz.
You might be interested:  Izmir Istinye Park Hangi Mağazalar Var?

Bisim ne kadar sürüyor?

Bisiklet kiralama ücreti her saat için Çocuk ve Standart bisiklet 5 TL, Tandem Bisiklet 7TL’dir.

1 saat bisiklet sürmek kaç kalori yaktırır?

Bisiklet sürmek: Bisiklet kullanmak mükemmel bir egzersizdir. Hızınıza bağlı olarak yarım saatte yaklaşık 300 ya da 400 kalori yakarsınız.

Aile bisikleti nasıl kiralanır?

İstanbulkart İle Bisiklet Kiralamak Çok Kolay

Maltepe Sahil’in ardından önümüzdeki ay Avcılar Sahil’de de “aile bisikletleri” hizmet vermeye başlayacak. Aile bisikletleri 1 saatliğine kiralanıyor. 1 saatlik kiralama bedeli ise 10 TL. Ödemeler İstanbulkart ile yapılıyor.

Bisiklet fiyatı ne kadar?

Dağ bisikleti fiyatları, 2.250 ile 37.900 TL. Elektrikli bisiklet fiyatları, 14.750 TL ile 16.500 TL. Hibrit bisiklet fiyatları, 2.500 TL ile 17.000 TL. Katlanabilir bisiklet fiyatları, 3.200TL ile 14.750 TL arasında değişiklik gösterir.

Bisiklet kartı nasıl alınır?

“Bisiklet Al Kredi Kartı” butonuna dokununuz. Telefon numaranızı girerek ONAYLA butonuna dokununuz.

KART BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

 1. 1 adet nüfus cüzdanı fotokopisi veya TC. kimlik numaralı ehliyet fotokopisi.
 2. 1 adet fotoğraf.
 3. Sözleşme (Kart38 İşlem Merkezi tarafından verilecektir. İmzanız yeterlidir.)

Bisiklet kiralama nasıl yapılır?

“Bisiklet Al Kredi Kartı” butonuna dokununuz. Telefon numaranızı girerek ONAYLA butonuna dokununuz. Gelen ekranda kredi kartı giriş bilgilerini ve kaç adet bisiklet kiralamak istediğinizi girerek onayla butonuna dokununuz. Telefonunuza SMS yoluyla gelen doğrulama kodunu girip onayla butonuna dokununuz.

Is Bike nasıl alınır?

Çünkü abonelik ile yapılan kiralama işleminde provizyon bedeli alınmadığı ve bankacılık işlemi yapmak zorunda kalınmadığı için daha hızlı ve kolay bir kiralama yapabilirsiniz. ► Bunun için yapacağınız tek şey isbike web adresinden veya mobil uygulama üzerinden sisteme üye olup abone talebini gerçekleştirmek olacktır.

Bisim kart ücreti ne kadar?

Üye kartı başvurusu sırasında yanınızda kimliğinizin bulunması gerekmektedir. Üye kart bedeli 5 TL’dir. Üye noktasından kartınıza yükleme yapabilirsiniz. ( Sistemimiz min. 3.5 TL ile çalışmaktadır. )

You might be interested:  Izmir Altın Fiyatları Ne Kadar?

Boş izmirim kart ne kadar?

Öğrenci Kartı, Öğretmen Kartı ve 60 Yaş Kartı ücreti 10 TL olup kayıp, çalıntı ya da yıpranma nedeniyle kartınızı yenilemeniz için 20 TL ödemeniz gerekiyor. 65 yaş kartları ise ücretsiz olarak veriliyor. Fakat kartların zayi edilmesi, çalınması ve yıpranması durumlarında kart yenileme ücreti 20 TL.

Izmir kart ne kadar?

01.06.2022 Tarihinden İtibaren Geçerlidir. İlk Biniş Tam Ücreti 7,64 olup 120 dakika içinde 1.aktarma 1,41 TL, 2.aktarma 1,06 TL, 3.ve sonraki aktarmalar ise tüm fiyata dahildir.

Bisiklet fiyatı ne kadar?

Dağ bisikleti fiyatları, 2.250 ile 37.900 TL. Elektrikli bisiklet fiyatları, 14.750 TL ile 16.500 TL. Hibrit bisiklet fiyatları, 2.500 TL ile 17.000 TL. Katlanabilir bisiklet fiyatları, 3.200TL ile 14.750 TL arasında değişiklik gösterir.

Bisim kart nereden doldurulur?

Istasyonlarımızda bulunan kiosk cihazlarından kredi kartı ile, Konak Iskele’de bulunan üye noktasından nakit olarak yapabilirsiniz.

Bisim kaçta kapanıyor?

BİM hafta içi her gün sabah tam 09.00’da başlar ve kapanış saati olan 21.00’a kadar hizmet vermeye devam eder. BİM Mağazalarında öğle tatili yoktur sadece Cuma günleri cuma namazı saati kapalıdır.

Bisim kart para yükleme nasıl yapılır?

Web üye işlemleri menüsünden hesabınıza giriş yapabilir, bakiye yükleme işlemi yapabilirsiniz. Konak İskele içerisinde bulunan Bisim üye noktamızdan tüm üyelik ve bakiye yükleme işlemlerini nakit olarak gerçekleştirebilirsiniz. Minumum yükleme tutarı 20 TL’dir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.