Izmir Bayraklı Nasıl Gidilir?

Izbanla Bayraklı’ya Nasıl Gidilir? İzmir şehir merkezine 2 km olan Bayraklı ilçesinde ulaşım, toplu taşıma araçları olan otobüs, minibüs ve İZBAN ile sağlanmaktadır.

Izbanla Bayraklı’ya Nasıl Gidilir?

İzmir şehir merkezine 2 km olan Bayraklı ilçesinde ulaşım, toplu taşıma araçları olan otobüs, minibüs ve İZBAN ile sağlanmaktadır. Evka3 –Bornova ya da Fahrettin Altay yönünden metro ile Halkapınar ya da Hilal aktarma merkezlerinden Aliağa ve Menemen yönüne giden İZBAN’ı kullanarak Bayraklı’ya ulaşabilirsiniz.

Bayraklı Tower hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Bayraklı Tower yakınından geçiyor: 102, 330, 662, 699, 912, 921.

Konak Bayraklı’ya Nasıl Gidilir?

İzmir’den Bayraklı’ya Ulaşım

Bayraklı’ya vapur ile ulaşım için Konak vapur iskelesinde indikten sonra, 920 no’lu Eshot hattına aktarma yapılarak gidilebilir. Bayraklı’ya ulaşım sağlayabileceğiniz Eshot hatları ise; 543, 847, 699, 148, 498 ve 328 no’lu hatlardır.

Izmir Bayraklı adliyesi nasıl gidilir?

Konak bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden İzmir Bayrakli Adliyesi adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 253, 45, 681, 691, 811.
  2. Tren: MENEMEN – CUMAOVASI.
  3. Metro: İZMIR METROSU.
You might be interested:  Giriş Ücreti Izmir Akvaryum Westpark Nerede?

İzmir Bayraklı nereye yakın?

Bayraklı, Türkiye’nin batısında yer alan Ege bölgesinde bulunan İzmir ilinin yaklaşık 311.000 nüfuslu bir ilçesidir. Bayraklı ilçesi, hepsi de İzmir ilçesi olan kuzeyinde Karşıyaka, doğusunda Bornova ve güneyinde de Konak ilçeleriyle komşudur ve İzmir’in Ege Denizi’ne kıyısı olan ilçelerindendir.

Bayraklı şehir Hastanesi hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları İzmir Özel Ege Şehir Hastanesi yakınından geçiyor: 302, 60, 699, 925.

498 Eshot nereden kalkıyor?

498 (ESHOT)

498 otobüs hattının ilk durağı Halkapınar Metro olup son durağı Bornova Metro durağıdır. 498 (Bornova Metro), her gün çalışıyor.

Izmir metro nereye kadar gidiyor?

Metro ile Toplu Ulaşım

İzmir Metrosu; F. Altay, Poligon, Göztepe, İzmirspor, Hatay, Üçyol, Konak, Çankaya, Basmane, Hilal, Halkapınar, Stadyum, Sanayi, Bölge, Bornova, Ege Üniversitesi, Evka 3 istasyonları ile hizmet vermektedir.

Westpark nasıl gidilir Eshot?

Westpark AVM Ulaşım

  1. Özel araç ile çevreyolu üzerinden Cengizhan Mahallesi ayrımına gelerek AVM’ye ulaşabilirsiniz.
  2. Otobüs ile gitmek için 168 Halkapınar-Atatürk Mahallesi, 249 Kemer-Atatürk Mahallesi veya 568 Bornova Metro-Atatürk Mahallesi hatlarını kullanabilirsiniz.

Izmir Konak hangi otobüs gider?

İzmir’den Konak’a Ulaşım

Konak’a otobüs ile ulaşım sağlamak isteyen yolcuların 465, 23, 104, 484, 152, 121 ve 802 no’lu Eshot hatlarını kullanmaları gerekmektedir. Konak’a otobüs ile ulaşım ücreti ortalama 3-4 TL’dir.

Halkapınara hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Halkapınar yakınından geçiyor: 140, 253.

Izban ile otogara nasıl gidilir?

İzban/Minibüs

İlk olarak İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan İzban’a binip, Halkapınar İstasyonu’na gitmeniz gerekiyor. Daha sonra istasyon önünden kalkan minibüslere binerek, İzmir Otogarı’na rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bu aktarmalı yolculukta, havalimanından otogara gitmek ortalama 40 – 45 dakika sürüyor.

Bayraklı Adliyesi hangi Izban Durağı?

İçerisinde çarşının sonunda sağ tarafta yer alan Adliyeye ulaşabilirsiniz. Ya da İZBAN hattını tercih edecekseniz, Karşıyaka İstasyonunda ineceksiniz.

You might be interested:  Izmir Havalimanından Konağa Nasıl Gidilir?

Izmir adliyeye hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları İzmir Adliyesi yakınından geçiyor: 171, 233, 484, 515, 671.

Izmir metro çalışıyor mu?

İzmir Büyükşehir Belediyesi, koronavirüs vakalarının artışıyla birlikte ülke genelinde hayata geçirilen sokağa çıkma kısıtlamaları üzerine, toplu ulaşım araçlarının sefer planlarında yeni düzenlemeler yaptı. Metro ve tramvayda “hafta içi” seferleri normal seyrinde devam edecek.

Izmir bayraklı Karşıyakada mı?

Bayraklı, Karsiyaka Bayraklı, Türkiye’nin İzmir ilinin bir ilçesidir. İlçenin kuzeybatısında ve kuzeyinde Karşıyaka, doğusunda ve güneyinde Bornova, güneybatısında Konak ilçeleri, batısında İzmir Körfezi bulunmaktadır. 5.

Konak hangi otobüs gider?

İzmir’den Konak’a Ulaşım

Konak’a otobüs ile ulaşım sağlamak isteyen yolcuların 465, 23, 104, 484, 152, 121 ve 802 no’lu Eshot hatlarını kullanmaları gerekmektedir.

Halkapınara hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Halkapınar yakınından geçiyor: 140, 253.

Leave a Reply

Your email address will not be published.