Izmir Arena Ya Nasıl Gidilir?

İzmir Arena ya nasıl gidilir, izmir arena nerede, izmir arena konserleri, izmir arena ulaşım. İzmir Arena Bayraklı sahilinde yer almaktadır, Metro ile kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz, Konak, Alsancak tarafından bayraklı yönüne giden Aliağa metrosu İzmir arena nın önünden geçmektedir.

Izmir Arena hangi durak?

Alaybey durak, Karşıyaka içindeki Arena (İzmir Arena) konumuna en yakındır.

Karşıyaka’dan izmir arenaya nasıl gidilir?

Karsiyaka bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden İzmir Arena adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 330, 515, 912, 921.
  2. Tren: MENEMEN – CUMAOVASI.

Bornovadan arenaya nasıl gidilir?

130 ve 330. Ya da metroyla Halkapınar, ordan izban’a. metro ile halkapınara git.oradanda banliyöye bin aliağa yönünde.turan durağında in. metro ile halkapınara git.oradanda banliyöye bin aliağa yönünde.turan durağında in.

Izmir Arena Açık Hava mı?

Kapalı ve açık alanlarda yer alan konser salonları, ses ve ışık sistemleri ile her etkinliğin bir şölene dönüştüğü İzmir Arena, İzmir’in en önemli kültür, sanat ve eğlence merkezlerinden biridir.

Çikolata Festivali izmir ne zaman?

İzmir Çikolata ve Tatlı Festivali Ne Zaman? Bu sene 22-24 Nisan 2022 tarihlerinde düzenlenecek olan festival, çikolata severlerle İzmir Arena’da buluşacak.

Şavkar Arena nasıl gidilir?

Bornova şehrinde Şavkar Arena konumuna en yakın duraklar ile Otobüs hatları

  1. Pınarbaşı – Evka3 Metro.
  2. 111. Naldöken – Evka3 Metro.
  3. 317. Kavaklıdere – Evka3 Metro.
  4. 966. Ulucak – Evka3 Metro.
  5. 988. Kemalpaşa – Evka3 Metro.
You might be interested:  Armağan Uzun Nerede Sahne Alıyor Izmir?

İzmir Arena yaş sınırı var mı?

İzmir Arena Ezhel Konserinde İzdiham Yaşandı!

İzmir Arena 9 Şubat Ezhel konserine 18 yaşından küçük bireylere bilet satışı yapılmıştır.

İzmir Arena sahibi kim?

Sanat, kültür ve eğlence merkezi İzmir Arena’nın ortaklarından Levent Piriştina böyle çok amaçlı bir mekanı kentine kazandırdıkları için çok mutlu.

Bir konser kaç saat sürer?

Konser ortalama olarak 90 dakikadır ve şarkı sayısı da 25-30 arasında değişir. Ersoy, Demet Akalın, Hadise, Petek Dinçöz, Aşkın Nur Yengi, Yıldız Tilbe, Tuğba Özerk, Rober Hatemo ve Emir’in menajeri): Konser en az 75, en çok 90 dakikadır. Sözleşmelerde bu süre solistin arzusuna göre değişir.

İZBAN Bornova’ya gider mi?

Havaalanından Bornova’ya gitmek için Halkapınar yönüne giden İZBAN’a bindikten sonra aktarma istasyonunda inip, EVKA3 METRO’ya binerek Bornova şehir merkezine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Bornovadan havaalanına metro ile nasıl gidilir?

204-Bornova Metro-Havalimanı: Bornova Metro’dan hareket eden, İzmir Şehirlerarası Otogarı, Çevre Yolu, Gaziemir güzergahını takip ederek havalimanına ulaşan 204 numaralı Bornova Metro-Havalimanı otobüsü haftanın 7 günü 24 saat hizmet veriyor.

Forum Bornova’ya hangi dolmuş gider?

Sanayi-Yeşilova’ çıkışını kullanabilirsiniz. İzmir Metro’nun ‘Bornova’ durağından hareket eden 59 numaralı (Bornova Metro-Kemer) otobüsten faydalanabilirsiniz. Bornova Evka 4 Mahallesi’nden hareket eden ‘Evka 4-Forum Bornova’ minibüsleri ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bornova metroya hangi dolmuş gider?

Bornova Metro için Otobüs hatları

Hat Adı Yön
800 Menemen Aktarma GÖRÜNTÜLE
568 Evka-4 GÖRÜNTÜLE
267 Bornova Metro GÖRÜNTÜLE
570 Laka Mah. GÖRÜNTÜLE

Leave a Reply

Your email address will not be published.