Izmir Araba Pazarı Hangi Gün?

İzmir’in genelde güney ilçelerinden gelen araçlarına ev sahipliği yapan pazar, her hafta Pazar günü kurulmaktadır.

Izmir oto pazarı nereye kuruluyor?

İZMİR ARABA PAZARI VE İZMİR OTO PAZARLARI

OTO PAZARI ADI ADRESİ TELEFON
Oto Kent – Otokent Galericiler Sitesi -Buca 677/19 Sokak No:123 Otokent Sitesi İnönü Mahallesi Buca – İZMİR 0 232 282 22 22 0 232 282 23 63
Kemalpaşa Açık Oto pazarı Kemalpaşa – İzmir
Bornova Açık Oto Pazarı (Bornova Hitab Açık Oto Pazarı)

Kemalpaşa araba pazarı ne zaman açılacak?

Yeni normalleşme ile birlikte Açık Oto Pazari Kemalpasa her Cumartesi hizmetinizde.

Açık oto pazarı ne zaman açılacak?

Odunpazarı Belediyesi tarafından hizmete sunulan Açık Oto Pazarı, normalleşme süreci ile birlikte 4 Temmuz Pazar günü yeniden hizmet vermeye başlıyor. 75. Yıl Mahallesi’nde yer alan ve korona virüse karşı tüm tedbirlerin alındığı pazar, normalleşme süreci ile birlikte yeniden hizmete açılıyor.

Manisa oto pazarı nerede?

MANİSA KART

Eski Garaj Açık Oto Pazarı, pazar günleri saat 08:30 – 16:00 saatleri arasında açık olacaktır. Eski Garaj Açık Oto Pazarı, pazar günleri saat 08:30 – 16:00 saatleri arasında açık olacaktır.

You might be interested:  2019 Toki Başvuruları Ne Zaman Izmir?

Izmit açık oto pazarı hangi gün?

Pazar günleri kuruluyor pazar.

Çobançeşme oto pazarı hangi günler açık?

4-Çobançeşme Otopazarı

Haftanın her günü acık oto pazarı, galericilerin uğrak noktası…

Izmir Kemalpaşa pazarı ne zaman?

KEMALPAŞA PAZAR YERLERİ

Ulucak Semt Pazaryeri Salı İstiklal Mah. Turgut Özal Bul. no:39
Sütçüler Semt Pazaryeri Perşembe Sütçüler Mah. Akevler Cad. No:38/A
Örnekköy Semt Pazaryeri Perşembe Örnekköy Mah. Okul Cad. Üzeri Kemalpaşa
Kemapaşa Cuma Pazaryeri Cuma Mehmet Akif Ersoy Mah. Kemalpaşa Stadı Cad.

Kütahya araba pazarı ne zaman?

Kütahya 2. El Oto Pazarı Belediye Meclisinin almış olduğu karar doğrultusunda yeni yerine taşındı. Ziraat Mahallesi Kapalı Pazar yerine (Pazartesi Pazarı) alınan oto pazarının günü de Cumartesi gününe kaydırıldı.

Araba pazarı açıldı mı?

Senenin 52 haftasından 17’sini pandemi tedbirleri nedeniyle kapalı geçiren Oto Pazarı, tabiri caizse 2020’yi hüsran yılı olarak geride bıraktı. Salgının Türkiye’yi etkisi altına almasıyla birlikte ilk kez 21 Mart’ta kapanan Oto Pazarı, 30 Mayıs 2020’de yeniden açıldı.

Kartal Açık Oto Pazarı hangi gün?

İstanbul 2. el açık oto pazarlarının çoğu Cumartesi ve Pazar günlerinde sabahın erken saatlerinde açılmakta ve vatandaşlara hizmet vermektedir.

Eskişehir araba pazarı ne zaman kuruluyor?

Pazar günleri 07.00-16.00 saatleri arasında hizmet verecek Açık Oto Pazarı’nın kurulduğu Çamlıca Kapalı Pazar Yeri, Çamlıca Mahallesi, Dayı Bey Sokak’ta yer alıyor.

Manisa araba pazarı hangi gün kuruluyor?

Manisa’da Perşembe Pazarı yanında kurulan oto pazarına bu hafta ilgi önceki haftalara oranla biraz daha fazlaydı. İlk açıldığında yoğun kalabalıklara sahne olan ancak pandemi döneminde büyük darbe aldı. Oto pazarına son haftalarda gelen araç ve insan sayısı artmaya başladı.

Manisa’da araba pazarı var mı?

Manisa Büyükşehir Belediyesi iştiraki MANULAŞ, Eski Garaj’da Pazar günleri oto pazarı kurulacağını açıklamıştı. Sabah saatlerinde açılan oto pazarı ilk günden tıklım tıklım doldu. 08.0017.00 saatleri arasında açık kalacak olan oto pazarına ilgi oldukça yoğun oldu.

You might be interested:  Izmir Öğrenci Ne Kadar?

Corum araba pazarı ne zaman?

Başkan Aşgın burada yaptığı açıklamada ticaretin canlanması adına her türlü çalışmayı hayata geçirdiklerini söyleyen Başkan Aşgın “Pandemiyle mücadelede. Çorum Oto Pazarı 30 Mayıs Cumartesi günü yeniden faaliyete geçiyor.

Inegöl açık oto pazarı hangi gün?

Pazar günleri açılan oto pazarı cumartesi açıldı o yüzden de ilgi az. Bundan sonra insanların alışırsa cumartesi gününe daha kalabalık olur diye düşünüyoruz. Yasaklar kalktıkça da araç fiyatları daha da yükseleceğini düşünüyorum” dedi. Araç satışı yapan Fevzi Çağ ise, “Uzun yıllardan beri araba işindeyim.

Antalya araba pazarı ne zaman?

Sadece esnafımıza ve vatandaşlarımıza tatil olan cumartesi gününde ihtiyaç durumunda gelip buradan bu aktiviteden yararlanması için açıyoruz burayı. Burası Perşembe pazarı. Biz her Çarşamba günü arabalarımızı otoparkımıza taşıyoruz. Perşembe günü gece arabalarımızı tekrar yerine koyuyoruz.

Bursa Oto pazarı hangi gün?

Sadece Pazar günleri açık olan Oto Pazarına isteyenler cumartesi günü 12:00 den itibaren gelerek araçlarını bırakabilirler.

Leave a Reply

Your email address will not be published.