Istinye Park Izmir Nasıl Gidilir?

İzmir İstinye Park AVM’ye ulaşım oldukça kolay. Vapur, metro, otobüs ve tramvay ile kolayca ulaşım sağlanabiliyor. İzmir İstinye Park AVM’ye metro ile gitmek isteyenler Fahrettin Altay durağında inmesi gerekiyor.

Istinye park izmir hangi metro durağı?

Fahrettin Altay Aktarma Merkezi durak, Balçova içindeki İstinye Park İzmir Şantiyesi konumuna en yakındır.

Istinye park toplu taşımayla nasıl gidilir?

Sariyer bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden İstinye Park adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 29Ş, 40B, 41C.
  2. Metro: M2.
  3. Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: SRY-10, MİNİBÜS: SRY-13, MİNİBÜS: SRY-14.

Istinye park hangi metroya yakin?

Hacıosman yönüne giden metroya binin. Metro İTÜ-Ayazağa Durağı na geldiğinde metrodan inin. Metrodan çıkıp biraz yürüyerek İstinye Park AVM’ye ulaşabilirsiniz.

Istinye Park AVM hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları İstinye Park yakınından geçiyor: 151, 152, 29C, 29D, 47L.

Izmir Istinye Park AVM hangi semtte?

Orjin Grup tarafından İzmir’in Balçova İlçesi Üçkuyular mevkiinde gerçekleştirilen projede yaklaşık 90 bin metrekare kapalı alana sahip bir alışveriş merkezi, 5 yıldızlı bir otel ve kongre merkezinin yanı sıra 20 bin metrekare büyüklüğünde bir şehir parkı yer alıyor.

You might be interested:  Izmir Marşını Kim Yazdı?

Izmir’in en büyük AVM si hangisi?

Optimum Outlet İzmir, şehrin Gaziemir ilçesinde yer alan bir alışveriş merkezi. Üstelik Ege Bölgesi’nin en büyük alışveriş merkezi olarak biliniyor. 2012 yılından beri hizmet veren AVM, 235.000 metrekarelik bir alanı kapsıyor.

Akmerkeze metro ile nasıl giderim?

Metro ile ulaşım yapacak yolcular birazcık şanssız olacaklar, metro güzergahı ile Akmerkez maalesef biraz uzak kalıyor. Metro ile Levent durağına geldikten sonra Etiler çıkışından yukarı çıkın. Sonra soldan devam edin, bankaları geçtikten sonra Ziraat Bankası’nın köşesinden sağa girin.

Vadi istanbul’dan Istinye Park’a nasıl gidilir?

Adım adım

  1. otobüs durak yoluna yürüyün. Evyap Camii. 460 m 6 dk.
  2. Bekle: otobüs. 47L. Hacıosman Metro.
  3. otobüs durak konumuna gidin. İTü Rektörlüğü 10 dk.
  4. minibüs / dolmuş durak yoluna yürüyün. İtü Rektörlüğü 130 m 2 dk.
  5. Bekle: minibüs / dolmuş MİNİBÜS: SRY-14.
  6. minibüs / dolmuş durak konumuna gidin. İstinye Park.
  7. Yürü İstinye Park.

Kanyon AVM için hangi metro durağı?

Kanyon’a Ulaşım

Metrodan Levent durağında inerek Kanyon’a ulaşabilirsiniz.

Istanbul istinye park hangi yakada?

Avrupa yakasında modern ve lüksü barındırıyor.: İstinye Park, İstanbul, Türkiye – Tripadvisor.

Taksim Istinye Park nasıl gidilir?

Sariyer içindeki Taksim Gezi Parkı konumundan İstinye Park konumuna gitmek için, önce Taksim durağından M2 metro hattına binerekdurak ile 4. Levent durak arasında gidin bu güzergahı sonra 4. Levent / Maslak Yönü durağından 40B otobüs hattına binerekdurak ile İstinye Park durak arasında gidin bu güzergahı kullanın.

Sarıyere gitmek için hangi durakta inilir?

Metrobüs ile Sarıyer’e gitmek için, Metrobüs’ün Mecidiyeköy ya da Zincirlikuyu duraklarında inmeniz gerekmektedir. Buradan M2 Yenikapı- Hacıosman metro hattının; Şişli- Mecidiyeköy ya da Gayrettepe duraklarına aktarma yaparak Hacıosman durağında inmeniz gerekmektedir.

You might be interested:  Izmir Fuar Ne Zaman Kapanıyor 2021?

40T nereden kalkıyor?

40T otobüs hattının ilk durağı Maslak Gazeteciler Sitesi – Son Durak Yönü olup son durağı İstinye Dereiçi – Son Durak Yönü durağıdır. 40T (Maslak Gazeteciler Sitesi – Son Durak Yönü‎→İstinye Dereiçi – Son Durak Yönü), hafta içi çalışıyor.

29ş nerede?

29Ş İstinye Dereiçi – Şişli konumuna en yakın duraklar: Sultan Selim Mahalle / Maslak Yönü 136 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesinde. Sultan Selim Mahalle 139 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesinde. Sanayi Mahallesi-2 205 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesinde.

Istinye park Godiva Kaçıncı kat?

İstinyepark’ın giriş katında bulunan Godiva mağazası; el yapımı pralin ve trüfleri almanın yanı sıra, kafesinde soluklanmak ve Godiva lezzetlerini tatmak için harika bir atmosfer sunuyor. Mağazada ayrıca seçkin markalardan özel hediyelik ürünler ve kişisel tüketime yönelik paylaşımlık ürünler de bulunuyor.

Fahrettin Altay istinye park ne zaman açılacak?

İzmir Üçkuyular’da hayata geçirilen İstinye Park projesinin Mayıs 2020’de hizmete açılması planlanıyor. Proje Orjin Grup imzası taşıyor.

Ege istinye park nerede?

İşte İzmir İstinye Park AVM nerede sorusunun yanıtı ve ulaşım bilgisi İzmir İstinye Park AVM Üçkuyular Mahallesi, 14. Sokak No:22 Karabağlar / İzmir adresinde yükseliyor.

Izmir istinye park nerede açıldı?

Doğuş Holding’in İzmir Balçova’da 250 milyon dolarlık yatırımla hayata geçirdiği İzmir İstinye Park projesi 2019 yılının Eylül ayında hizmete açılacak.

Izmir metro nereye kadar gidiyor?

Metro ile Toplu Ulaşım

İzmir Metrosu; F. Altay, Poligon, Göztepe, İzmirspor, Hatay, Üçyol, Konak, Çankaya, Basmane, Hilal, Halkapınar, Stadyum, Sanayi, Bölge, Bornova, Ege Üniversitesi, Evka 3 istasyonları ile hizmet vermektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.