Doubletree By Hilton Izmir Kimin?

DoubleTree by Hilton İzmir Alsancak, İzzet Yıldızhan ortaklığıyla açıldı. Ünlülerin otel yatırımlarına ilgileri artarak devam ediyor. Son olarak şarkıcı İzzet Yıldızhan, İzmir’deki oteli için Hilton ile anlaşarak, tesisi DoubleTree by Hilton İzmir Alsancak olarak yeniden hizmete açtı.

DoubleTree by Hilton Izmir kime ait?

İzmir’de Hilton’un ikinci şubesi ‘DoubleTree by Hilton Alsancak’ adıyla İzzet Yıldızhan ortaklığında açıldı. İzmir’de olmanın büyük bir artı olduğunu belirten Yıldızhan, ‘Tüm misafirlere en iyi hizmeti vereceğimize eminiz’ dedi.

Izzet yıldızhan oteli hangisi?

Ünlü türkücü İzzet Yıldızhan tarafından Çankaya’da yaptırılan 21 katlı Yıldızhan Otel, otel sektörünün öncü kuruluşlarından Hilton ile franchising anlaşması imzaladı. Yıldızhan Otel adı ‘DoubleTree by Hilton’ olarak değiştirildi.

Izmir Hilton Garden Inn kimin?

Hilton Garden Inn İzmir Bayraklı Oteli’nin sahibi ve Özgün Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Cahit Karakullukçu, İzmir’in 5 bin yıllık tarihi geçmişi ile önemli bir turizm ve kültür merkezi olduğunu söyledi.

Izzet yıldızhan ne iş yapar?

Muazzez Abacı, Pınar Eliçe, Petek Dinçöz gibi şarkılarla Maksim’de sahne aldı. İzzet Yıldızhan, kendi müzik şirketi kurdu, 2012 yılında İzmir Çankaya’da 21 katlı 5 yıldızlı ‘Yıldızhan’ otelini hizmete açtı. 2013 yılında Hilton ile franchising anlaşması imzaladı.

Hilton Ailesi nereli?

Conrad Nicholson Hilton, 25 Aralık 1887’de Norveçli, Augustus Halvorson “Gus” Hilton (21 ağustos 1854 – 19 ocak 1919) ile Alman, Mary Genevieve Laufersweiler’in (3 aralık 1861 – 26 ağustos 1947) 8 çocuğunun 2.si olarak Socorro County, New Mexico’da dünyaya geldi.

You might be interested:  Izmir Hangi Tarihte Kurtarılmıştır?

Tuğrul Temel Kimdir?

Şirketin Türkiye Yatırım Yönetici Direktörü Temel, 2021 yılında Türkiye’deki otel sayılarını 100’ün üzerine taşıyacaklarını açıkladı. Sabah gazetesinden Betül Alakent’e konuşan Tuğrul Temel, ‘Hali hazırda hizmet veren 68 otelimiz var. Pandeminin yaşandığı 2020 yılında 10 yeni projenin duyurusunu gerçekleştirdik.

Paris Hilton Hilton otelin sahibi mi?

Paris Hilton: “Artık Hilton otelleri varisi değil, kendi işinin sahibi Paris Hilton’um” – Moda haberleri – Sözcü

Hilton neden kapandı?

Ayrılığın gerekçesinin uzun yıllardır renovasyon (yenileme) ve otel yönetimi konusunda Hilton Grubu ile büyük hissedar Ata İnşaat’ın uzlaşamaması olduğu iddia edildi. Hilton İzmir Ofisi’nin basın kuruluşlarına geçtiği açıklamada, “Hilton İzmir 16 Ekim 2020 tarihinden itibaren Hilton tarafından işletilmeyecek.

Çeşme Hilton kimin?

Alaçatı’da bulunan 155 odalı tesis artık Hilton çatısı altına girdi. Şirketin Yönetim Kurulu Başkanı Yasar Çilkız, “Dünya Markası Hilton ile olan iş ortaklığımızı Grubumuz açısından başarılı bir kilometre taşı olarak görüyor ve Portföyümüze büyük katkı sağlayacağını düşünüyoruz.” dedi.

Izmir Hilton Oteli ne olacak?

İşlerin azalması tuz biber oldu

‘Hilton’un 9. katında da dükkanımız vardı. Bizlerle yapılan toplantıda, otelin kapatılacağı duyuruldu. Çok üzüldük. 16 Ekim’de, epeydir sessizliğin hakim olduğu Hilton İzmir, daha derin bir sessizliğe gömüldü. Pandemi döneminde hareketlilik çok azdı.

Leave a Reply

Your email address will not be published.