Bandırma-Izmir Tren Seferleri Ne Zaman Başlayacak?

Bandırma – İzmir Tren Seferleri Bandırma Garından İzmir Garına her gün 1 tren seferi yapılmaktadır. (Bandırmadan şuan tren seferi yapılmamaktadır). Bandırma’den tek tren, saat 16:00 saatinde kalkış yapmakta olup akşam 21:50 saatinde İzmir’e varmaktadır. Bandırma – İzmir trenle kaç saat?
13 Aralık 2022 tarihinde yeniden başlayan Bandırma İzmir Balıkesir Manisa tren seferleri sayesinde sizde demiryolu ile daha uyguna Seyehat edebilirsiniz.

Bandırma izmir arası tren seferleri var mı?

17 Eylül Ekspresi her gün Balıkesir(Bandırma)-İzmir(Basmane) arası sefer düzenlemektedir. Bu tren ile Bandırma- İzmir seyahati yapmak isteyen kişiler için tren güzergâhı şu şekildedir: Bandırma’dan Balıkesir’e, Balıkesir’den Soma’ya, Soma’dan Manisa’ya, Manisa’dan İzmir Basmane’ye şeklinde yol izler.

Bandırma izmir tren seferleri saat kaçta?

17 Eylül Ekspresi

Bandırma Kalkış Balıkesir Kalkış Basmane Varış
16.00 17.51 22.09

İzmir Bandırma tren bileti kaç para?

İzmir ile Bandırma ile tren

En iyi fiyat 33,96 TL
Yolculuk süresi 5 sa 58 dk
Günlük bağlantılar 1
İlk kalkış 12:15
Son kalkış 12:15
You might be interested:  Izmir Lokması Nasıl Yapılır?

Bandırma tren Seferleri neden yok?

Bandırma-İzmir arasında 14 istasyona uğrayan ve son seferini bugün yapan tren seferleriyle ilgili yolculara önemli duyuru başlığı altında yapılan ilana göre; “Yol yenileme çalışmaları nedeniyle 16-05-2022 tarihinden itibaren 15.11.2022 tarihine kadar Bandırma’dan tren seferleri iptal edilmiştir.

Bandırma izmir treni neden çalışmıyor?

TCDD Bandırma-İzmir Arası Tren Seferlerinin Durdurulması

15.05.2022 tarihinden itibaren yıl sonuna kadar Bandırma-İzmir arası tren seferleri ekte göreceğiniz üzere Soma-Akhisar hattındaki çalışmadan dolayı sonlandırılıyor.

İzmir Bandırma tren nereden kalkıyor?

Marmara Bölgesi’nin ve Balıkesir’in en önemli limanlarından birine sahip olan Bandırma Tren Garı’ndan kalkan tren ile İzmir/ Alsancak Tren Garı’na ulaşmak mümkündür. İzmir’in en kalabalık ve ekonomik açıdan gelişmiş olan ilçesi şehrin kalbinin attığı yer olarak da bilinmektedir.

17 Eylül Ekspresi çalışıyor mu?

Bandırma-Balıkesir-Manisa-İzmir arası her gün sefer yapan 17 Eylül Ekspresi 16.05.2022 ve 15.11.2022 tarihleri arasında Yol Yapım Çalışmaları nedeniyle bugünden itibaren Bandırma’dan kaldırıldı.

Balıkesir’den Bandırma’ya tren saat kaçta?

Her gün Balıkesir’den Bandırma’ya saat 12:00 de başlayacak olan seferler, Bandırma’dan Balıkesir’e ise 16:00 da olacak.

Bandırma Balıkesir tren kaç TL?

Bandırma Liman’dan düzenli olarak kalkan araçlar Balıkesir’e kadar yolcu transferi sağlanmaktadır. Tam ücret 25 TL’den indirimli ücret 20 TL’den Balkart ile yolculuk yapılmaktadır. Ayrıca Balıkesir-Susurluk otobüs sefer fiyatları 16 TL, indirimli Susurluk-Balıkesir otobüs fiyatı ise 14 TL’dir.

İzmir Bandırma tren kaç saat sürer?

İzmir Bandırma arası tren yolculuğu yaklaşık 6 saat 30 dakika sürmektedir.

6 Eylül Ekspresi çalışıyor mu?

İzmir (Basmane) – Balıkesir (Bandırma) hattında her gün seferleri gerçekleştirilen 6 Eylül Ekspresi keyifli bir rotadır.

İstanbul’dan Bandırma’ya tren var mı?

İstanbul’dan Bandırma’ya 1978 yılına kadar Pazartesi, Çarşamba, Cuma ve Cumartesi günleri saat 08,15 hareketle 12,30 Bandırma’ya varış saat 16,50’de Bandırmadan Kalkış saat 21,15 İstanbul varış Pazartesi ve Çarşamba günleri geçi 21,00’de İstanbul’dan kalkış, 05,00 ‘de Bandırma varış gece 22,40’de Bandırma’dan kalkış 06

You might be interested:  Izmir Mermer Fuarı 2021 Ne Zaman?

Ankara’dan Bandırma’ya tren var mı?

1 Ankara (Türkiye) – Bandırma (Türkiye)

Türkiye, gece boyunca çalışan yüksek hızlı trenler ve uzun mesafeli trenler sunmaktadır. Tren bağlantısı yoksa, birçok otobüs bağlantısından biriyle seyahat edin. Otobüs biletleri de rezervasyon linklerinden edinilebilir.

Bandırma demiryolu var mı?

İzmir-Basmane – Bandırma – Afyonkarahisar demiryolu, İzmir ile Bandırma ve Afyonkarahisar’ı birbirine bağlayan demiryolu sistemidir. Demiryolu Ege Bölgesi’nden İç Anadolu Bölgesi’ne giden ana yük ve yolcu treni rotasıdır.

Balıkesir İzmir arası tren çalışıyor mu?

Balıkesir ve İzmir(Basmane) arasında her gün işlemekte olan bu trenin güzergâhı Balıkesir’den Soma’ya, Soma’dan Akhisar’a, Akhisar’dan Manisa’ya, Manisa’dan Basmane’ye şeklindedir.

İzmir Bandırma tren kaç saat sürüyor?

İzmir Bandırma arası tren yolculuğu yaklaşık 6 saat 30 dakika sürmektedir.

Bandırma Balıkesir tren kaç TL?

Bandırma Liman’dan düzenli olarak kalkan araçlar Balıkesir’e kadar yolcu transferi sağlanmaktadır. Tam ücret 25 TL’den indirimli ücret 20 TL’den Balkart ile yolculuk yapılmaktadır. Ayrıca Balıkesir-Susurluk otobüs sefer fiyatları 16 TL, indirimli Susurluk-Balıkesir otobüs fiyatı ise 14 TL’dir.

Balıkesir Bandırma tren var mı?

Balıkesir Bandırma arası sefer 1 saat 39 dakika sürecek. Her gün Balıkesir’den Bandırma’ya saat 12:00 de başlayacak olan seferler, Bandırma’dan Balıkesir’e ise 16:00 da olacak. Ege Ekspres trenleri ile de irtibat kurulduğundan, Balıkesir’den aktarmalı olarak İzmir ve Eskişehir yönlerine de seferler düzenlenecek.

Leave a Reply

Your email address will not be published.