Medicana Izmir Ne Zaman Açıldı?

Medicana Sağlık Grubu’nun, sağlık alanında 30 yıla yaklaşan hastanecilik deneyimini aktardığı Medicana International İzmir Hastanesi, İzmir’in düşman işgalinden kurtuluşunun 98. Yıldönümüne denk gelen 9 Eylül tarihinde, İzmir ve Ege Bölgesi’ne hizmet vermeye başladı.

Medicana izmir hastanesi ne zaman açıldı?

Türkiye’nin ilk 500 şirketi sıralamasında yer alan Medicana Sağlık Grubu’nun 13. Hastanesi olarak geçtiğimiz yıl 09 Eylül tarihinde hasta kabulüne başlayan Medicana International İzmir Hastanesi, ilk yılını doldurmanın gururunu yaşıyor.

Izmir Medicana Hastanesi sahibi kimdir?

Medicana Sağlık Grubu’nun kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Bozkurt, halihazırda yılda üç milyon hasta kabul ettiklerini söyleyerek, “Yeni yatırımlarımızla birlikte yılda baktığımız hasta sayısı 5 milyona ulaşacak” dedi.

Medicana Hastanesi ne zaman kuruldu?

Medicana Sağlık Grubu; deneyimli ve alanında uzman kadrosu, hasta memnuniyeti odaklı ve sağlık sektöründe fark yaratan hizmet anlayışı ile 1992 yılında hizmet vermeye başlamıştır.

Medicana izmir SGK geçiyor mu?

Medicana Sağlık Grubu’nun diğer tüm hastanelerinde olduğu gibi SGK ve özel sigorta şirketleri ile anlaşmalı olarak sağlık hizmeti sunuyor.

You might be interested:  Izmir Otoyolu Projesi Ne Zaman Bitecek?

Medicana Hastanesi ortakları kimler?

SADECE MEDICANA KALDI

Alman Hastaneleri’nin sahibi Universal Grubu’nun yüzde 26 hissesinin sahibi de bir Dünya Bankası kuruluşu olan IFC ile uluslararası yatırımcılar ADM Capital ve PGGM konsorsiyumu. Bu beş büyük hastane zinciri arasında yer alan Medicana Hastaneler Grubu ise şimdilik yüzde 100 Türk sermayeli.

Medicana Hastanesi sahibi nereli?

Medicana Grup yönetim Kurulu başkanı Dr. Hüseyin Bozkurt, 1962 yılında İstanbul’da doğdu. Evli ve iki çocuk babası. Liseyi Pertevniyal Lisesi’nde tamamlayan ve bir süre mimarlık alanında üniversite eğitimi alan Bozkurt; İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Mezunu.

Hüseyin Bozkurt hangi partiden?

Hüseyin Boz kimdir? 3 Mayıs 2018’den beri Çankırı Belediye Başkanı olarak görev yapan Hüseyin Boz, 2019 yerel seçimlerinde de Ak Parti Çankırı Belediye Başkan Adayı oldu.

Mehmet Ulvi Ünal Kimdir?

M. Ulvi ÜNAL Medicana International İzmir Hastanesi. Medicana International İzmir Hastanesi’nde Kurucu Genel Müdür olarak görevine devam etmektedir. Medicana Hastaneler Grubunda Tıbbi Direktör ve Beylikdüzü Hastanesi Genel Müdür olarak çalışmıştır.

Medicana hangi ülkenin?

Türkiye’de özel hastaneciliğin öncülerinden olan Medicana Sağlık Grubu, 1992 yılından bu yana sağlık sektöründe edindiği deneyimi, teknoloji ve inovasyon ile birleştirerek Türk ve dünya sağlık sektörüne yatırımlarını aralıksız devam ettiriyor.

Medicana hastanesi hangi üniversiteye bağlı?

Gülçin Türkmen Sarıyıldız ‘Ankara’da 22 senelik üniversite deneyimi olan Atılım Üniversitesi ile Ankara’da 10. senesini kutlayan Medicana International Ankara Hastanesi’nin güzel bir amaçla bir araya gelmesini kutluyoruz bugün.

Samsun Medicana Hastanesinin sahibi kimdir?

5 Nisan 2010 tarihinde Samsun’da düzenlenen basın toplantısında Medicana Samsun Hastanesi’nin açılışı duyuruldu. Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ölmez ve Medicana Hastaneler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Bozkurt sağlık alanında önemli bir ortaklığa imza attı.

You might be interested:  Izmir Sinemalarında Ne Var?

Medicana hastanesi özel mi?

20 bin metrekare kapalı alana sahip, modern teknolojisi ve teknik özellikleriyle dünyanın sayılı özel hastanesi arasında yer alan Medicana International Ankara Hastanesi başkent Ankara ve çevre bölgeler dahilinde organ ve doku nakli, radyasyon onkolojisi, medikal onkoloji, kardiyoloji, kalp damar cerrahisi, tüp bebek,

Medicana Hastanesinin SGK ile anlaşması var mı?

Kasım ayı itibariyle hasta kabulüne başlayan Medicana International Ankara Hastanesi’nin tüm branşlarda SGK anlaşması bulunuyor.

Medicana sigorta geçiyor mu?

Koalay aracılığı ile poliçe satın alanlar Medicana’nın SGK anlaşması ile hastalarına sunduğu fırsatların yanında, ekstra çok özel teklifler ve avantajlardan da yararlanıyorlar.

Medical Park Hastanesi Muayene Ücreti Ne Kadar?

Bahar Hastanesi’nde kadın hastalıkları muayene ücreti 50 lira, Doruk Hastanesi’nde 45 lira, Medicalpark Hastanesi’nde 53 lira, Osmangazi Tıp Merkezi’nde 25 lira, Anadolu Hastanesi’nde 42 lira, Medicabil Hastanesi’nde ise 42 lira.

Hüseyin Bozkurt hangi partiden?

Hüseyin Boz kimdir? 3 Mayıs 2018’den beri Çankırı Belediye Başkanı olarak görev yapan Hüseyin Boz, 2019 yerel seçimlerinde de Ak Parti Çankırı Belediye Başkan Adayı oldu.

Medicana izmir hangi mahallede?

Medicana International İzmir

Adres: Yenişehir, İşçiler Cd. No:126, 35170 Konak/İzmir
Telefon: 0 232 970 35 35
Çağrı Merkezi: 0850 460 6334
Fax: 0850 460 6334
E-Posta: [email protected]

Medicana Zincirlikuyu ne zaman açılacak?

Medicana Sağlık Grubu pandemide frene basmadı. Ataşehir hastanesini açmaya hazırlanan grubun yönetim kurulu başkanı Hüseyin Bozkurt, ‘2021’de İstanbul’da Ataköy ve Zincirlikuyu’da yeni hastane yatırımlarımız olacak’ diyor.

Medicana Hastanesi nerelerde var?

Fatura Bilgileri

Medicana Hastane İşletmeciliği A.Ş.
Çamlıca Şube Alemdağ Cd. No: 113, 34767 Üsküdar/İstanbul
Avcılar Şube Marmara Cd. Şamlı Sk. No: 32, 34310 Avcılar/İstanbul
Konya Şube Musalla Bağları Mh. Gürz Sk. No: 1, Selçuklu/Konya
Sivas Şube Kızılırmak Mh. Şehit Fethi Akyüz Cd. No: 8, Sivas

Leave a Reply

Your email address will not be published.